Skocz do zawartości

All-NBA team


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

First Team:

Guards: Emmanuel Ginobili

Chris Paul

Forwards: Lebron James

Dirk Nowitzki

Center: Dwight Howard

 

Second Team:

Guards: Derrick Rose

Deron Williams

Forwards: Kevin Durant

Kevin Garnett

Center: Andrew Bogut

 

Third Team:

Guards: Dwayne Wade

Kobe Bryant

Forwards: Tim Duncan

Pau Gasol

Center: Joakim Noah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie mniej od Russell'a Westbrook'a mniej zasługuje Chris Paul. Uważam tak ponieważ Russell jest siłą napędową (która to jest składową liderszipu i scoringu) zespołu Oklahoma, a zespół ten jest ciutkę lepszy niż zespół Krzysztofa Pawła. Od razu chciałbym zaznaczyć że oglądam OKC dość sporo w tym sezonie i RW naprawdę naprawdę gra niesamowicie. To On jest liderem OKC, nie Kevin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, ale Chris Paul ma dużo gorszy support, a sam zauważyłeś, że OKC jest tylko ciut lepsze - 2 winy.

Popatrz:

Sefolosha/Harden>>Belinelli

Durant>>>>Ariza

Green=West

Ibaka/Krstic>Okafor

 

Do tego na ławce NOH poza Jackiem nie ma nikogo, to jest jedna z najgorszych ławek w lidze.

A Westbrook mimo to doprowadził tylko do 2 winów więcej.

A Chris Paul jak ich oglądałem jest na pewno w większym stopniu liderem obok Westa niż Westbrook od Duranta.

Do tego wciąż Paul jest lepszym obrońcą i lepszym graczem, 2 winy różnicy w bilansie to za mało według mnie.

Ja ich obejrzałem w tym sezonie po koło 3-4 meczów, więc pewnie sporo mniej od Ciebie, ale według mnie to + spojrzenie w adv stats daje mi wystarczający punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell Westbrook jest strasznie niedoceniany. Zgadzam się, że NOH nie jest tak dobrym zespołem jak OKC. Ale OKC to jeszcze grzdyle, młode bąki, niedawno nauczone latać na wysokim pułapie. Russell ma statystycznie znakomity sezon, 2xtriple double, kilka (nie wiem ile, nie wiem gdzie to sprawdzić) nagród dla gracza tygodnia na zachodzie, dzisiaj dostał kolejną, wg mnie nie można gracza takiego kalibru, grającego znakomity sezon pominąć w wyborach do All-NBA team.

 

Swoją drogą to jest dramat dla niektórych znakomitych guards, że przez wysyp, prawdziwych wysyp znakomitych zawodników na tej pozycji, część z nich ominie to, przyjemne na pewno wyróżnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go nie nie doceniam, jednak CP3, Deron i Rose są lepsi, nie wiem czy wciąż czy po prostu lepsi, to pokaże czas. Na razie Westbrook musi cierpieć ten sam ból z powodu którego Manu ma 1xASG.

Sam musisz przyznać, że przyczepiłeś się do Paula, bo akurat nikogo innego z niego nie można wywalić, a użyłeś słabego argumentu 2 różnicy winów, co przy takiej różnicy w supporcie jest wręcz argumentem za Paulem. A poza tym elementem, Paul miażdzy Westbrooka choćby czystym +/- Jeśli lider 65% win team ma je zerowe, to bardzo źle o nim świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.