Skocz do zawartości

MVP Race


RappaR

Kto wygra nagrodę MVP?  

139 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra nagrodę MVP?



Rekomendowane odpowiedzi

W wyścigu zostały już tylko 3 kandydatury:

1) James

2) Nowitzki

3) Rose

Najbardziej zasługuje rzecz jasna Dirk, ale według mnie ostatecznie rozstrzygnie bilans. Jeśli Miami dobije do jakiś 63-65 winów(przypominam, że kiedy big3 jest zdrowe, to mają 25-1 w ostatnich 26 meczach) dostanie James. Dirk mimo wszystko będzie musiał skończyć z podobnym stosunkiem, a przynajmniej 60+ mimo, że 7 z 15 porażek Dallas nie jest w żaden sposób przez niego zawinione, a jego indywidualny rekord to 34-8. Najłatwiejsze zadanie przed Rose, ale podejrzewam, że jeśli skończą Bulls 5-6# jak się to zapowiada, to nie dostanie. Nie ma jakichś super statystyk, a w sumie Dirk też nie ma genialnego supportu, co uwidoczniła jego nieobecność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że Dirk grał też z 6 meczy z niedoleczoną kontuzją - chyba 4 z 6 tych meczy też przewalili. Do tego kontuzje bardzo waznych graczy - Chndlaer, Butler czy Bobła.

 

Jak dla mnie jest jeden kandytat. :roll:

Lebron 8)

Dirk mimo wszystko według mnie ma najmniejsze szanse. Abstrac***ąc od wszystkiego, to tylko Szwab :wink: Na rynku amerykańskim utrudnione zadania, tym bardziej, że Rose i Lebron to zawodnicy bardziej medialni, a to jest bardzo ważne, np. sezon 08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bast-oświecony-illon cytuje staty elite pgs vs steve nash.

 

to mają być jakieś kontrdowody na [w sugestii] nieistniejące dowody, ze nash słabo broni, a 'tendencje [z poprzednich sezonów] sie nie pogarszają".

 

koelner dał wykładnię, o co chodzi, ale ja mam jeszcze pytanie : dlaczego waćpan, bastillonie cytujesz tylko mecze dla dzieci, czyli regular season ? zapuśćmy żurawia w playoffs, kiedy nawet starsi panowie zasiadają przed ekranem.

 

stosując metodę jaką zaproponowałeś, bastillon :

2008, suns vs. spurs, steve v. parker

parker's fgs : 11-20, 13-25, 17-26, 7-17, 9-21,

pts : 26, 32, 41, 18, 31

- spurs wygrali 4-1,prowadząc 3-0

 

20010, suns v. spurs, zn ów steve v. parker

parker's fgs : 11-21, 8-14, 5-17, 10-19

pts : 26, 20, 10, 22

sweep na spursach.

uwagi : "przeciw" wiekowemu jasonowi kiddowi rundę wcześniej parker wypadł

gorzej : tylko 1/6 ponad 50 % z gry, 1/6 - ponad 20 pts w meczu.

 

suns v. blazers, steve v. miller

miller's fgs : 10-17, 4-11, 4-11, 4-13, 6-12, 2-10

pts :31, 12, 11, 15, 21, 4.

4-2 dla suns.

 

suns vs. La steve vs. derek fisher

fisher's fgs : 1-3, 2-8, 6-11, 4-7, 7-12, 4-9

pts : 5, 7, 18, 8, 22, 11

4-2 dla La.

uwagi : 22 pts i 18 pts, to najlepszy i trzeci wyniki punktowe fishera w tych playoffs.

 

skoro liczą się same cyfry, a to, czy steve obronił za pomocą zostania ogranym, a wyłącznie nie trafienia rzutu przez koślawą łapę andre millera, a takze skoro nie ma znaczenia,również to andre miller był pilnowany właśnie przez nasha [coś wspominam, ze po g1 chyba niekoniecznie, ale fachowcy i fani zespołów to zweryfikują zapewne], bo przecież bastillon nie dociekał, czy deron williams i jego 3-12 odbyło się v. nash czy nie, wystarczyło mu przyporządkowanie pozycyjne... ;whatever, czy parker śrubowal wyniki grą z kontry, kiedy trudno winić "jego" obrońcę, a takze - nie obchodzi nas czy fisher zdobywał swoje punkty jako last pass station w ruchu pilki prowadzonym przez cały zespół, za co sam steve też nie mógłby indywidualnie odpowiadać [chyba, ze uwagi koelnera i tutaj znalazłaby swoje potwierdzenie w realu]. jak kto te cyfry zinterpretuje - jego sprawa, ot tak - dla potomności wpisałem :]

 

imo, cyfry jak zwykle mówią półprawdy albo kłamią wierutnie. ani w 2008 parker nie najebał samemu nashowi takich cyfr, ani andre miller 2 lata później nie rzucał po 30 %, bo steve go wyobcował. ale to nie moja metoda, nie moja zabawa.

 

cyfry + interpretacja, tak by było najlepiej, na małych próbkach - pojedyncze mecze, najwyżej serie playoffs, ale... jak wtedy bawić się w ulubione przez bastillona, czy loraka, wielkie zestawienia całosezonowe, całokarierowe, całowszechczasowe... no nijak, lepiej więc poświęcić małe prawdy dla wielkiego kłamstwa, które się "prawdą" i "dowodem" nazywa, bo wyrażone jest za pomocą liczb,a liczba to szkiełko, oko i kreska na dywanie i kto się LICZBIE sprzeciwia, ten naukę hańbi, a sławi zaprzaństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi z czystym sumieniem, że nie zasługuje.

 

Nie lubie tego gościa ale k**** jak patrze jak gra to jest MVP bez c***a we wsi czy tam na mazurach. Dirk to samo w tym sezonie napierdala jak wariat. Obaj są mega ale LBJ jest absolutnie full package na tę chwilę. Ten człowiek jest bucowaty ale rozpierdala wszystkich a jego cavs są pośmiewiskiem.

 

MVP dla Dirka w tym sezonie albo LBJ.

 

Gdzie k**** w ogóle Rose w tym zestawieniu. No k**** mać. Durex- no okej ale i tak nie dostanie. Ale Rose?

 

BTW. Joe Johnson gra fajny sezon jak na niego. Oczywiście nie zasługuje na ten kontrakt nawet w 70% ale i tak swoje śmiga. Oglądam Atlante nałogowo 3 sezon i szkoda mi ich bo takie łebki do bicia trochę przez mocniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dużo gadamy o przeszłości i w związku z tym stwierdzam, że nie wziąłbym nikogo z sezonu 10/11 do swojego składu czyli

ten sezon nie ma MVP

Dirk nabardziej mvp-like ale nie dość że kontuzja, to jeszcze po niej, wcale tak nie zachwyca

Howard rozgrywa najlepszy sezon, ale Magic są ciency

Rose to prime Marbury

a Spurs to Pop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu by nie dali, bedzie to wybor kontrowersyjny. nikt sie nie wyroznia na tyle by z czystym sumieniem moznaby mu dac mvp. lbj nie powinien xostac, tym bardziej ze heat przegraja jeszcze imo ok. 7 meczow totez bilans jakis ultra wypasiony nie byc. kobe nie, chyba ze za caloksztalt - czyli nie. z c's i spurs nie da sie wylonic jednoznacznego lidera, chyba ze kg, ktory cyferki ma nienadzwyczajne. dirk, rose i durex? nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk nabardziej mvp-like ale nie dość że kontuzja, to jeszcze po niej, wcale tak nie zachwyca

Hmm, wiesz Mavs mają ostatnio bilans 18-1 (z jedną porażką at the buzzer z Denver), bez Dirka mieli 2-7 swego czasu. Z Heat, Celtics po 2-0, ze Spurs z Dirkiem w składzie też wygrali, bo akurat 0-2 z SAS mają bez niego.

 

Kurde ogólnie Mavs w tym sezonie grają mega.

 

Jak dla mnie top3 mvp race to Dirk, Rose i Howard w kolejności przypadkowej i każde inne rozstrzygnięcie niż top3 dla nich będzie mega żenadą dla wizerunku ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurde ogólnie Mavs w tym sezonie grają mega.

 

Jak co roku.

 

Aż do nieuchronnego rozsypania się jak domek z kart w PO.

Ciekawi mnie i tak co im da Chandler, o ile dotrwa zdrowy do po.

nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucie ze mavs beda w tym roku mocni fhuj

 

i tak, dlatego ze teraz maja chandlera a wtedy nie mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niby też uważam, że będą mocni, ale po prostu nie można zapominać, że to wciąż Mavs.

 

tylko ze tamci mieli pod koszem dampiera, diopa ew haywooda, a ci maja kolesia na poziomie DPOtY, wiec upgrade jest znaczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.