Skocz do zawartości

[2015-2016] Regular Season - Komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 102 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Rockets 107 - Suns 93

play-by-play

 

Grizzlies 106 - Timberwolves 89

play-by-play

 

Warriors 95 - Heat 84

play-by-play

 

Wizards 115 - Nuggets 100

play-by-play

 

Knicks 100 - Spurs 106

play-by-play

 

Hornets 75 - 76ers 120

play-by-play

 

Clippers 85 - Cavaliers 97

play-by-play

 

Celtics 119 - Bulls 114

play-by-play

 

Jazz 109 - Pistons 80

play-by-play

 

Kings 101 - Nets 113

play-by-play

 

Trailblazers 81 - Bucks 103

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Brandan Wright (LAC) - 7 dni (wrist)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy sie zalapie do PO. zarowno Celtics jaki Grizzlies, balansuja na krawedzi. mam nadzieje, ze sie ostatecznie uda zalapac do top8 w swoich konferencjach. jest to ostatnia szansa, aby w tym skladzie Celtics cos ugrali. po sezonie wielce prawdopodobne jest, ze Mayo zmieni barwy klubowe. bedzie troche kasy do wydania i bedziemy budowali nowych celtow.

 

tak wiec, juz teraz informuje (aby nie bylo, ze nie mowilem). jesli ktos chce pozyskac Mayo, to moze sie juz teraz zglaszac i cos proponowac. wybiore najlepsza mozliwa oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie, że wschód w tym roku jest historycznie mocny i każdy z czołowej ósemki, która dostanie się do po może zdobyć majstra, no może z wyjątkiem Hawks ;], to raz.

 

Dwa nie wiem co planują Raptors, ale mogliby łyknąć Bulls na koniec, bo nie mam ochoty grać z nimi, w ewentualej potyczce w II rundzie (o ile do niej dojdzie, bo już przejscie I rundy będzie trudne). Toronto są prawdopodobnie jedynym mocnym zespołem w lidze, który mi kompletnie nie leży (tym słabszym są Bucks, z którymi dziś przegram tak btw).

 

Trzy - Banks ostatnie dwa mecze z liderami obu konferencji miodzio. Najpierw poskładał Walla i Bulls robiąc kosmos (40p, 11as, 4stl, 8/10 za 3), z Denver nie poszło mu gorzej, choć zaliczył prawie triple double ze stratami.

 

Cztery - mecz z Bulls - 18 trójek trafionych - trzech graczy miało w tym udział (Banks - 8, Wagner - 7, Matrix - 3). Rekord Wizz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie, że wschód w tym roku jest historycznie mocny i każdy z czołowej ósemki, która dostanie się do po może zdobyć majstra, no może z wyjątkiem Hawks ;], to raz.

bywal chyba mocniejszy

teraz macie wiecej ekip na ktorych mozna sobie nabijac bilans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomić w pierwszym meczu nie zaszalał,ale uważam że Knur pod koszem to podstawa budowania solidnego zespołu i nie żałuję tej wymiany.Możliwe że po sezonie Dunigan będzie na sprzedaż,w zamian za jakiegoś klasowego Pf-a lub Sf-a,podobnej klasy.Gm Knicks już wystawia Monroe w S5,nie wiem czy nie za późno :D ,bo dziady z Bostonu mają dobrą passę.

Zastanowię się nad złożeniem propozycji za Mayo,bo to klasa sama w sobie,ale nie ukrywam że bardziej pasowałby mi Rose za którego mógłbym bardzo dużo wyłożyć.

 

Myślę,że już powoli powinniśmy się zastanawiać co zrobić z nieobsadzonymi zespołami??Jak pozyskać nowych graczy??

Dla ułatwienia:

 

1.Miami

2.Dallas

3.Memphis

4.Hornets

5.Cavaliers

6.Pacers

7.Bucks

8.Clippers

9.Lakers

 

Jakieś pomysły?Mogę poswiecic czas dla nowych gm,by wytlumaczyc im zasady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu gra, nawet dwa razy zareagowal na moje propozycje transferowe;), Ashigaru od Bucks chyba tez wrocil, Pietras w trakcie sezonu tez zmienil sklad i poprostu idzie po pick, po tym jak z powodu olanego FA stracil swoich wysokich. Striker tez chyba nie zrezygnowal jeszcze ze swoich Pacers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu gra, nawet dwa razy zareagowal na moje propozycje transferowe;), Ashigaru od Bucks chyba tez wrocil, Pietras w trakcie sezonu tez zmienil sklad i poprostu idzie po pick, po tym jak z powodu olanego FA stracil swoich wysokich. Striker tez chyba nie zrezygnowal jeszcze ze swoich Pacers?

Ashigaru wrócił na jeden dzien,zapomniał swój login i już wiecej sie nie pojawił,na gg tez nie odpowiada i nie zmienia składu.

Pozostała trójka może i gra,chociaż wątpie,ale ich aktywność i tak mnie rozpierdala.Czekanie na zmiane nastawienia tych graczy do gry chyba jest najgorszym rozwiązaniem z możliwych.

 

Tak tylko napisałem dla przypomnienia że brakuje graczy,bo kiepskie będzie to fa jeżeli Manny Harris pojdzie bez przeszkod do innego zespolu,podobnie gracze dallas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Grizzlies i Hawks bym sie nie martwil. oczywiscie jesli bedzie sporo nowych, wartych uwagi chetnych, to oczywiscie oddamy im druzyny z xamelem i beda mogli jedna z nich przejac. aczkolwiek w chwili obecnej zarowno xamel jak i ja, staram sie jak najlepiej prowadzic owe ekipy. no i w przyszlosci nowy GM na pewno nie obejmie totalnego scierwa, lecz ekipe calkiem dobra (jak widac po obecnym sezonie, walczaca o PO).

 

jesli znajdziecie nowye chetne osoby, to kierujcie je do maslona i do mnie. z cala pewnoscia damy im szanse i obejma jakies ekipy. szkoda tylko, ze nie mamy dostepu do dodawania nowych GMow na stronie, aby mogli ustawiac sklady. niestety pietras nie daje znaku zycia, a to on budowal cala ta strone i jedynie on ma dostep do zmiany takich danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mnie mobilizować to przegryze ten kod i zrobię dodawanie. ale ja mam cholera add i łatwo zapominam. df czeka już ile? też miał przypomnieć. inna sprawa ze ostatnio trochę zawalony byłem. jak dostanę raz dziennie pm żebym się za to zabrał to zrobię to w tydzień. może dwa. a hawks to chyba siłą będziecie mi wydzierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 103 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Grizzlies 109 - Hornets 106

play-by-play

 

Rockets 101 - Jazz 100

play-by-play

 

76ers 95 - Knicks 88

play-by-play

 

Wizards 104 - Bucks 99

play-by-play

 

Sonics 99 - Spurs 111

play-by-play

 

Heat 86 - Pistons 102

play-by-play

 

Nuggets 102 - Timberwolves 107

play-by-play

 

Hawks 84 - Cavaliers 88

play-by-play

 

Warriors 124 - Lakers 125

play-by-play

 

Magic 109 - Suns 89

play-by-play

 

Clippers 85 - Mavericks 102

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Dajuan Wagner (Wizards) – 42 dni (Hernia)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon mistrzowski właśnie poszedł się...cała nadzieja, w tym że teraz Matrix wróci do formy jako pierwsza opcja i cała nadzieja w tym o czym napisał Cichy ;) Choć u mnie Wagner nie gra na pg.

 

btw wczoraj napisałem posta z pinami na cześć mojej drużyny, a dziś już mam z głowy na sezon Wagnera, klątwa trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczysz żartować z tym bez szans już w I rundzie :)

 

Dla mnie celem nadal pozostaje minimum finał konfy, skład jest wystarczająco mocny na ten cel, nawet bez Wagnera.

 

A co do rok temu, to nie ten sam zespół, nie ta sama sytuacja, wszystko inne. Marion u mnie jako druga opcja na początku grał super, potem spadł, bo rola w zespole była inna, teraz wraca do bycia gtg, da radę, za dobry jest by dać dupy.

 

ps. Dziś 33 minuty i 28 punktów. Już wie czego od niego oczekuję w takim momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Marion był pierwszą opcją :Di więcej nie wyciśnie niż te 20 pkt/mecz ,duncan był starterem na C.Raptors sprowadzili mnie na ziemię.Jakoś nie widzę Cie w Fin.Konferencji bo musiałbyś wyeliminować kogoś z dwójki Bulls,Raptors,a bez dobrego gracza na sg jest to raczej niemożliwe.Wagner sypał Ci 30 pkt na mecz,więc nie widze możliwości zastąpienia go.

 

Ps.I nie żartowałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.