Skocz do zawartości

Dobre filmiki, hajlajty itp.


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Tego jeszcze nie było. Od teraz promocja koszykówki i NBA na YouTube. Trudne i skromne początki z dużym potencjałem. Na pierwszy ogień Finały Konferencji Zachodniej, GAME 7 - Lakers vs. Blazers. Sprawdź koniecznie co wydarzyło się 4 czerwca 2000 roku w Staples Center w Los Angeles.

https://www.youtube.com/watch?v=D8LWfrZiWvw

Drugi film. Historyczny sezon: Na przełomie 2007 i 2008 roku do Boston Celtics trafiają dwaj wybitni zawodnicy, którzy razem z ówczesnym liderem zespołu tworzą Wielką Trójkę z Bostonu. Zobacz koniecznie, co udało im się osiągnąć w pierwszym sezonie swojej wspólnej gry i jak zapisali się oni w kartach historii NBA - najlepszej ligi koszykarskiej na świecie.

https://www.youtube.com/watch?v=UsjyyoTTHNI

Edytowane przez Dr G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek naucz się wymawiać podstawowe słowa i nazwiska i daj znać jak Ci poszło. W innym razie całość będzie wyglądać po prostu badziewnie, nie ważne jak interesujące by to było.

 

Inna sprawa, że to wcale nie jest interesujące. Poszukaj innych tematów, każdy fan zna te historie, nie jest to nic na co można poświęcić 10 minut życia, no chyba, że ma się 12 lat, prenumeratę MVP i konto na gwiazdachbasketu.

 

Nie chcę Ci zabierać zapału, od serca radzę.

 

Czołem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek naucz się wymawiać podstawowe słowa i nazwiska i daj znać jak Ci poszło. W innym razie całość będzie wyglądać po prostu badziewnie, nie ważne jak interesujące by to było.

 

Inna sprawa, że to wcale nie jest interesujące. Poszukaj innych tematów, każdy fan zna te historie, nie jest to nic na co można poświęcić 10 minut życia, no chyba, że ma się 12 lat, prenumeratę MVP i konto na gwiazdachbasketu.

 

Nie chcę Ci zabierać zapału, od serca radzę.

 

Czołem

Dzięki za rady, poniekąd masz rację, jednak nie każdy jest aż tak zaawansowanym fanem NBA jak Ty i pewnie nie każdy zrobiłby to lepiej. Daj mi trochę czasu. Daj trochę czasu jedynemu takiemu kanałowi na YouTube, a ten stanie się czymś więcej. Skoro profesjonalne stacje telewizyjne czy inne źródła informacji o NBA się za to nie wzięły, wziąłem się za to ja - bez profesjonalnego sprzętu, zaawansowanego angielskiego i smaczków, jakie NBA chowa najgłębiej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, poniekąd masz rację, jednak nie każdy jest aż tak zaawansowanym fanem NBA jak Ty i pewnie nie każdy zrobiłby to lepiej. Daj mi trochę czasu. Daj trochę czasu jedynemu takiemu kanałowi na YouTube, a ten stanie się czymś więcej. Skoro profesjonalne stacje telewizyjne czy inne źródła informacji o NBA się za to nie wzięły, wziąłem się za to ja - bez profesjonalnego sprzętu, zaawansowanego angielskiego i smaczków, jakie NBA chowa najgłębiej.

Pozdrawiam!

 

 Pewnie, że nie każdy zrobił by to lepiej skoro nikt jeszcze tego nie zrobił. Jest jakiś powód dlaczego tak się stało, tym powodem jest nisza. Bardzo ciężko jest w Polsce sprzedać cokolwiek o tematyce NBA, wiedzą to w MVP wiedzą to na 6G, przerwa na żądanie też ma maksymalnie 3 tys. odsłuchów na YT. Nie podawaj argumentu o TV bo nawet w c+ NBA prawdopodobnie zostanie skreślona.

 

 Jeśli nie ma obecnie kanału o profesjonalnym oraniu pola metodą "na babę", to nie oznacza od razu, że wszyscy się na to rzucą jak po karpie w Tesco. Musisz robić to niekonwencjonalnie , mieć jakiś nietuzinkowy pomysł, żeby zainteresować tym szersze grono. Po c*** Ci profesjonalny sprzęt do nagrywania filmów na YT, to co masz wystarczy na początek. Niestety tutaj kuleje forma, a przede wszystkim takie detale jak język. Zaawansowany angielski?? All-Star, House(o zgrozo) to są podstawowe rzeczy, tego uczą się już 3letnie dzieciaki, nie możesz odpierniczać takiej fuszerki bo Ci co to oglądają będą Twoje błędy powielać. Jak usłyszałem "Szansy Bilupsa" to zaplułem monitor ;] Przed każdym odcinkiem poproś kogoś kto zna anglika o pomoc w wyeliminowaniu tych byków. To jest podstawowa kwestia jeśli masz zamiar się w tej kwestii rozwinąć. 

 

Życzę powodzenia.

 

PS. No dobra po namyśle uważam, że to z oraniem pola babą mogłoby szersze grono przyciągnąć  :panda:

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny film poproszę o tym jak to Majkel Dżordan oddał ostatni rzut w barwach Bulls bo od 2 dni go nie oglądałem  :rolleyes-new:

 

A na poważnie: nie myślałeś o tym żeby zostawić fakty z Wikipedii i poopowiadać o tym co TY sądzisz o NBA i danych zawodnikach, zespołach, ruchach kadrowych itp. itd? O wiele lepiej by się to oglądało/słuchało niż w kółko powtarzanie tego samego co wie każdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny film poproszę o tym jak to Majkel Dżordan oddał ostatni rzut w barwach Bulls bo od 2 dni go nie oglądałem  :rolleyes-new:

 

A na poważnie: nie myślałeś o tym żeby zostawić fakty z Wikipedii i poopowiadać o tym co TY sądzisz o NBA i danych zawodnikach, zespołach, ruchach kadrowych itp. itd? O wiele lepiej by się to oglądało/słuchało niż w kółko powtarzanie tego samego co wie każdy...

Tak, myślałem o tym, jednak obawiam się, że moje opinie mogłyby wywołać jeszcze większe niezadowolenie niż mój język angielski. 

Kulejący język to mało powiedziane: rajan rondo, dany ainge, all star, szansej bilups...

No i ten film o Nelly'm... Come on. 2015? Nelly?

Zrozumiałem, angielski do poprawy. Ale co złego jest we wspomnieniach Nelly'ego w 2015 roku?  

 Pewnie, że nie każdy zrobił by to lepiej skoro nikt jeszcze tego nie zrobił. Jest jakiś powód dlaczego tak się stało, tym powodem jest nisza. Bardzo ciężko jest w Polsce sprzedać cokolwiek o tematyce NBA, wiedzą to w MVP wiedzą to na 6G, przerwa na żądanie też ma maksymalnie 3 tys. odsłuchów na YT. Nie podawaj argumentu o TV bo nawet w c+ NBA prawdopodobnie zostanie skreślona.

 

 Jeśli nie ma obecnie kanału o profesjonalnym oraniu pola metodą "na babę", to nie oznacza od razu, że wszyscy się na to rzucą jak po karpie w Tesco. Musisz robić to niekonwencjonalnie , mieć jakiś nietuzinkowy pomysł, żeby zainteresować tym szersze grono. Po c*** Ci profesjonalny sprzęt do nagrywania filmów na YT, to co masz wystarczy na początek. Niestety tutaj kuleje forma, a przede wszystkim takie detale jak język. Zaawansowany angielski?? All-Star, House(o zgrozo) to są podstawowe rzeczy, tego uczą się już 3letnie dzieciaki, nie możesz odpierniczać takiej fuszerki bo Ci co to oglądają będą Twoje błędy powielać. Jak usłyszałem "Szansy Bilupsa" to zaplułem monitor ;] Przed każdym odcinkiem poproś kogoś kto zna anglika o pomoc w wyeliminowaniu tych byków. To jest podstawowa kwestia jeśli masz zamiar się w tej kwestii rozwinąć. 

 

Życzę powodzenia.

 

PS. No dobra po namyśle uważam, że to z oraniem pola babą mogłoby szersze grono przyciągnąć  :panda:

Pomyślę o tym wszystkim. Co do angielskiego, racja, muszę się tego nauczyć. Dzięki za rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślałem o tym, jednak obawiam się, że moje opinie mogłyby wywołać jeszcze większe niezadowolenie niż mój język angielski. 

 

To jaki jest sens tworzenia czegokolwiek jeżeli wstydzisz się wyrażać swoje zdanie i boisz się o to jak zostanie odebrane?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki jest sens tworzenia czegokolwiek jeżeli wstydzisz się wyrażać swoje zdanie i boisz się o to jak zostanie odebrane?  

Może to nie tyle strach, co dobry ruch z mojej strony. Nie miałem jeszcze okazji, do wyrażania własnej opinii, nic straconego, spróbuję dokonać tego w następnych filmach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś konto tylko po to, żeby wrzucić swoje filmiki? Jak dla mnie jesteś mało wiarygodny. Może NBA zacząłeś interesować się miesiąc temu... kto wie... 

Generalnie, to nie muszę Ci się tłumaczyć z Twojej teorii spiskowej. Ale niech Ci będzie. Jeżeli chodzi Ci o konto na tym forum, to tak, między innymi po to je założyłem, ponieważ ktoś mi je polecił dokładnie wczoraj. Jednak NBA interesuję się 6 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki rozluźnijcie zwieracze

 

Chłopak robi coś pierwszy raz, ma zapał chęci i spotyka sie z krytyką tylko dlatego ze dykcja mu leży i fonetyka nie taka?

Poje*ało was?

I co z tego ze wszyscy g.7 lakersów znamy na pamięć, co z tego ze filmik o Celtach traca myszką, nie my jesteśmy targetem.

 

A pomyślał jeden z drugim ze jakis dzieciak z plakatem messiego na ściane z nudów odpali taki filmik i zobaczy coś co go przeciągnie na stronę swiatła? Myslicie ze ktoś taki zauwazy ze autor mówi rajan rondo?

narzekamy, że koszykówka traci w Polsce, a jeśli już znajdzie sie ktoś, kto na swój sposób próbuje to zmienić to dostaje gównem po oczach...

 

Młody rób dalej swoje, masz sporo do poprawy, ale skoro masz chęci

 

a moim przedmówcom dedykuj to:

https://www.youtube.com/watch?v=MHcSwzpqjHQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.