Skocz do zawartości

dlaczego Heat graja tak slabo ?


Bastillon

powod slabej gry Heat  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. powod slabej gry Heat

    • Spo
    • LeBron i jego styl gry ballhoga
    • forma Wade'a
    • pizdowatosc Bosha
    • kontuzje Millera i Haslema
    • zgranie
    • slabi PG i C
    • Big Three overrated a Heat sie nie poprawią


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tez, ze Cavs 2-3 lata nie dokonalo trejdu Michaela Redd'a. Do niedawna byla to taka slabsza wersja Raya Allena, a wyglada, ze przy Jamesie najlepiej sprawdzilby sie wlasnie SG, ktory nie potrzebuje duzo pilki, a jedynie czystych pozycji do rzutow.

Żeby mieć pozycje do rzutu to trzeba jeszcze grać, a michael redd ostatnio ma nie po drodze ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze powodow jest kilka ale ankieta dotyczy tego ktory jest najwazniejszy.

"Slabo" to wg mnie zle powiedziane skoro sa w Top5 ligi grajac bez dwoch istotnych zawodnikow, a i Wade opuscil sporo czasu... zwlaszcza przed rozpoczeciem sezonu, wiec teraz jest ich preseason.

W zwiazku z tym Heat graja rozczarowujaco tylko dla tych, ktorzy liczyli na 70+ wygranych i masakre przeciwnika w niemal kazdym meczu ergo ich glownym problemem sa... zupelnie nierealistyczne oczekiwania ;-)

A przeciez zgranie czy glebia rotacji w tak ekstremalnie przebudowanej druzynie sa drobiazgiem i beda tylko milym wspomnieniem gdy juz sie rozkreca... zakladajac, ze beda kroczyc do przodu, a nie wpadna w panic mode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Heat grają tak słabo? Przede wszystkim relacja pomiędzy Spo a zespołem nie jest zbyt dobra, niestety nie wiemy z jakich powodów, mówi się o ofensywnej filozofii, LBJ coś wspominał że chcieli by grac szybciej, wspomniane było coś o tym że nie są sobą - myślę że może mieć to coś do czynienia z tym iż James oraz Wade przez 90% czasu stoją w rogach boiska przez co często nie mają nawet szansy włączyć się do akcji, a tymczasem powinni zawsze mieć możliwość grania jeden od drugiego, playmakerzy zawsze muszą być albo na górze albo na skrzydle, nigdy w rogach boiska jak jakiś spot shooter. Przede wszystkim Wade oraz LeBron są playmakerami, nie są spot shooterami jak Allen i stawiając kogokolwiek z nich w rogu boiska zabiera się im możliwość praktycznie włączenia do akcji, nawet jak dostaną tam piłkę to nie są w stanie zbyt wielu rzeczy z nią zrobić, co najwyżej jumpshot bądź postup, często jednak brakuje czasu żeby cokolwiek z piłką zrobić jak ją już dostaną w takiej pozycji i mamy najczęściej zmarnowane possession. Niestety nie wiemy co dzieje się za kulisami, w locker room, ciężko odgadnąć jeszcze co może być nie tak, ale powstało sporo artykułów w mediach mówiących o tym, również wszelkiego rodzaju doniesienia sugerują że problemy w Miami są nie tylko na boisku, ale też i poza nim.

 

Zacznijmy może o tego artykułu na ESPN z video: http://sports.espn.go.com/nba/truehoop/ ... id=5862172

 

Zwróćmy uwagę na komentarz Wade'a:

 

"Right now, in my opinion, no one is doing a good job," said Heat guard Dwyane Wade, asked Monday about Spoelstra's performance. "We're 9-and-8. We're all in this together. The players are not doing a good job. The coach is not doing a good job."

Co więcej kolejny artykuł już rozwiewa wszelkie wątpliwości, że nawet Wade ma coś do zarzucenia Spo: http://blogs.sun-sentinel.com/sports_ba ... wagon.html

 

Kiedyś mówił, że Spo to jest jego człowiek, dziś już mówi że kiedyś to było kiedyś, a teraz to jest teraz. Generalnie zmierzam do tego, że jeśli Wade oraz LeBron, dwaj najważniejsi gracze w zespole, top5 w lidze, mają coś do zarzucenia trenerowi niemalże otwarcie, bez jakiejkolwiek historii w tym aspekcie, to musi być coś na rzeczy. Niektórzy mogą powiedzieć, że Spo jest wspaniałym HC i to tylko LBJ oraz Wade odpierdalają swój kolejny primadonna act, być może tak, być może nie, zbyt wiele osób nie ma dojścia do inside info, ja osobiście myślę, że Spo jest w dużym stopniu odpowiedzialny jak zespół gra.

 

Oczywiście gracze też nie są bez winy, chociaż część problemów rozwiąże właściwa rotacja oraz adjustments, to jednak Wade oraz LeBron nie grali najlepiej w tym sezonie, ale to się zmieni i gdy tylko to się stanie to nie zdziwiłbym się, że to właśnie oni będą w czerwcu świętować swoje pierwsze wspólne mistrzostwo. Wade i James przede wszystkim pudłowali masę jumpshotów, zwłaszcza ten pierwszy ma nawet problemy skończyć w pobliżu kosza, Dwyane w tym sezonie w pierwszym miesiącu miał więcej złych meczów niż przez cały rookie season, gdy tylko on z LeBronem zaskoczą na swój realny poziom to Miami będą bardzo trudni do pokonania. Generalnie jestem pewny, że Heat prędzej czy później będą grać na miarę swojego potencjału, zarówno defensywnie oraz ofensywnie, to tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

żadna prowokacja ja tak po prostu uważam. i nie tym tonem

I "I" z wielkiej litery po kropce, o :lol:

Toż to granda :D Odważyłem się na obrazę majestatu. Maxec też bym uważał bo jeszcze ecośtam na Ciebie skieruje gniew.

 

Tak na poważnie jak jakiś mod się pojawi to może wywalić ten oftop i poczęstować bananem tego barana znaczy ecośtam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grają słabo ponieważ ilgusjkkas za mało rżca z w wskoku za 3 pk, mało tego powinien częściej rzucać z połowy boiska(parkietu) swoje jumperki

jak go zaprosza na ASG do konkursu z emerytami to sobie porzuca

 

najlepiej w jednym zespole z LBJ i Boshem ( legenda gwiazda i kobieta) i najlepiej gdy ASG bedzie w clevland :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.