Skocz do zawartości

kto wygra wschod ?


Bastillon

kto wygra wschod ?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra wschod ?



Rekomendowane odpowiedzi

temat z serii "badanie opinii publicznej".

 

dalem tylko dwie opcje, bo nawet jak ktos mysli ze sa inne mozliwosci to sie myli :wink: a tak na powaznie to nie chce zeby ktos sobie robil jaja wiec przepraszam kibicow Magic czy tam jakiegos homera Bulls, wschodu nie wygracie, a przynajmniej nie w tej ankiecie.

 

jestem ciekaw jakie panuje na forum przekonanie :roll:

 

w tym temacie tylko oddajemy glosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina te wszystkie komunistyczne prace szkolne z cyklu : "Kto jest twoim idolem i dlaczego Lenin".

:D

 

Masz @Basty twoja wola zostanie wypełniona, teraz nikt nie będzie podrzucał głupich typów, wszyscy sobie za to poużywają twoim kosztem :? I w sumie będa mieć racje, Heat dajesz tak jak wygladają obecnie :shock: No jasne gdzie by ci przyszło do głowy dać Bulls czy Magic, bo i po co :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina te wszystkie komunistyczne prace szkolne z cyklu : "Kto jest twoim idolem i dlaczego Lenin".

:D

 

Masz @Basty twoja wola zostanie wypełniona, teraz nikt nie będzie podrzucał głupich typów, wszyscy sobie za to poużywają twoim kosztem :? I w sumie będa mieć racje, Heat dajesz tak jak wygladają obecnie :shock: No jasne gdzie by ci przyszło do głowy dać Bulls czy Magic, bo i po co :?

Magic wiadomo jak wygladali z Celtics w zeszlym roku. Magic graja gorzej, a Cs maja duzo lepszy sklad. a Bulls to smiechu warte. dobra druzyna ale nie na tym poziomie.

 

jak ktos da mi dobry powod dlaczego Bulls lub Magic awansowaliby do finalu to moge dopisac. dla mnie taka perspektywa wydaje sie po prostu smieszna, chyba ze Heat i Cs sie polamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Magic taki contender jaki ze Spurs czy Jazz. W sumie w serii bym stawiał na ekipy z zachodu. Wszystko fajnie, dobry skład, a potem wpierdol od Lakers, Celtics czy Heat. Jedyny powód dla którego akcje Magic stoją wyżej jest to że mają teoretycznie większe szanse na wejście do finału, bo Celtics i Heat są słabsze od Lakers. Ale bez przesady, można równie dobrze zrobić ankietę kto wygra zachód i dać Clippers. Ja bym w sumie oddał na nich głos :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowi i zgrani Heat wygrywają z C's i Lakers.

Zdrowi i niezgrani Heat grają 7 meczy z C's i przgrywają z Lakers.

Co to znaczy nie zgrane Miami, to co widzimy teraz tak? Jeżeli tak to co nam to mówi o Heat? Jeżeli dojdą do finału wcześniej grając jakby byli zgrani a tam padną z Lakers to zrzucamy na brak zgrania tak? Czy mówimy że po prostu byli słabsi bez zbędnego.

 

Pomijając już że niezgrani Heat ( czyli taki team jak ten teraz ) to nie urywa Bostonowi więcej niż 2 meczy w ewentualnej serii.

 

Stawiam i gorąco kibicuje w tym sezonie bostonowi w magic tak jak pisałem nie wierze chociaż kibicuje do końca i mam nadzieje że mi pokażą że się c***a znam ;] Niech wywalczą jeszcze przynajmniej jedno mistrzostwo w tym składzie bo im się należy a dużo czasu im już nie zostało. Z drugiej strony stanów w tej samej sytuacji są Spurs i im również kibicuje. k**** finał CELTICS - SPURS by był kozakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stivi Nash wygra wschód.

Bastek już pewnie wkręca swoją starą w romans z Nashem przez Fejsbok

Suns wygrają wschód

Nash ma znacznie wieksze szanse na wygranie wschodu niz Bulls. on przynajmniej moze przejsc do Magic lub jakies defensywnej druzyny, ktory jest potrzebny firepower.

 

szanse Bulls wynosza 0.1% mniej wiecej. watpie ze przejda 1 runde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jestem kibicem Magic , mam nieco inne zdanie niz Bastek w tym temacie ,ale nie ma co sie kopac z koniem:D

 

Rok temu podzial na wschodzie byl raczej klarowny : Magic Cetics i Cavs. Wlasnie tak wygladala rywalizacja na koniec sezonu ( sorry ATL)

Takie mam pytanie

Czy uwazacie ze ktos poza

Magic , Celtics, Heat i Bulls ma jakiekolwiek szanse przejsc 1 runde

Czy moze byc jakas niespodzianka , w szczególnosci mysle o Hawks , Kozlach i Indy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic , Celtics, Heat i Bulls ma jakiekolwiek szanse przejsc 1 runde

Czy moze byc jakas niespodzianka , w szczególnosci mysle o Hawks , Kozlach i Indy.

 

Zależy od rozstawienia bo jak miami się bedą dalej kontuzjować i dalej będą wyglądać tak mocno jak na chwilę obecną gdzie jedna porażka dzieli ich wygrywania średnio 50% stpotkań a za plecami ich czyhają knicks ;] to finał konferencji między celtics a heat możemy mieć już w pierwszej rundzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash to się qrwa nadaje do zatrzepania trzema włosami co mu zostały na dobrej imprezie w byłej czechosłowacji.

bo ogólnie to on jest pustoasysta.

już wkrótce pasiaki przestaną się nabierać na te jego pseudoteatralne gesty. a jak trafi gdzie indziej to podobnie jak Lorakowi świat się tobie brachu zawali. dobrze, że macie dużo rubryczek i tabelek zawsze jakieś wytłumaczeni znajdziecie.

W sumie to te stasy to na c*** są ?

bo ja tam nie widziałem nie czytałem by który błyszczał jakim przemyślanym intelektem. Van to was obu spłodził i wysrał bez mrugnięcia powieki.

W sumie cała statystyka w waszym wykonaniu skupia się na tłumaczeniu rokrocznych niepowodzeń, jak Karolek chciał czymś zabłysnąc to chyba do tej pory masz to w opisie. ot, i całe wasze statsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie predzej bym wybieral z celtics a magic niz z c's i heat. nie uwzglednienie w tej ankiecie ani bulls ani magic jest conajmniej krzywdzace dla ich fanow. nie wiadomo co z haslemem. miller wroci ale czy bedzie zbawieniem miami heat?

 

hawks stoja w miejscu od 3 lat.

pacers moga byc wielka niespodzianka majac hibberta i collisona.

podobnie jak bucks ale jak przyjdzie co do czego to nie widze nikogo kto zajdzie dalej niz ta 4.

 

bulls sa naprawde silni. bez boozera graja swietnie. niezle wygladali ze spurs i lakers. na wyjazdach. pokonali mavs czy suns. rose jest bestia. jak nie wpadna na c's to czemu nie.

 

w c's tez wiele znakow zapytania, glownie rozchodzi sie o zdrowie. shaq, jermaine, perkins. choc jak widac poki co wygladaja najlepiej z calej stawki choc personalnie brakuje im wciaz 1/4 sily.

 

Van to was obu spłodził i wysrał bez mrugnięcia powieki.

 

cytat roku?:)

 

edit.

wlasnie przeczytalem 1 wpis baska bo mam go na niewidocznym:) panowie tu tylko mozna oddawac glosy, nie ma dyskusji. lamiecie prawo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie liczy sie jedna ekipa na wschodzie

jak Miami sie nie pozbieraja, jak bosh sie nie ocknie i nie pojmie ze ma grac jako roles to miami gówno ugra, bez wysokiego to oni moga sobie jeden przez drugiego punkty rzucac i tyle ich bedziemy widziec w ECF

 

jak CH sie dostosuje do roli zadaniowca Miami wygra Wschód

 

 

wira miażdżysz, troche za brutalnie, ale pieknie powiedziane

 

a na Bulls jeszcze przyjdzie pora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.