Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

wam powinno byc wstyd ze nie wyczuliście faktu ze to tez było wyreżyserowane... :?

wyrezyserowane czy nie, to nie ma tutaj nic do rzeczy : > nic to nie dodalo do realistycznosci c mon. ciagnela nim jak szmata - po co?

 

are you serious?

jak zwykle Macius nic nie dodal do tematu ale zaspamowac musial : ) zupelnie jak w dziale lakers gdzie mielismy go juz nie ogladac ; ) liczy sie jednak liczba postow...ooo double post nawet, niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizacja canal+ - żenada, która zaczyna sie od ultranudnego studia (gdybym ogladal na żywo to bym pewnie \.

Potwierdzam. Ogladąłem na żywo relacje i panowie niemalże ukołysali mnie do snu. Poziom wiedzy tych panów to żenua.

Co do samych dunków. Konkurs mi się podobał. Wsad griffina z pomocą Barona naprawde fajnie ale to Mcgee powinien wygrać. Nie wiem ile koszy naraz powinien był zrobić Mcgee żeby wygrać. jego wsady były pomysłowe i nie powtarzalne, bo ile w historii juz było wsadów od aley oopa czy z linii rzutów wolnych? Baron za dogranie powinien dostać 50!

 

Konkurs za 3 mnie rozczarował. Liczyłem na wygraną albo Pierce albo Allena, no ale yo co odpieprzył Gibson? bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL @Air i @SkoczekS1

 

Ludzie litości.

 

Nie wiem czy to takie pokolenie teraz wyrosło, że nie potrafi rozróżnić reżyserki od reala czy jak, wirtualna rzeczywistość te sprawy :lol:

 

Polecam obejrzeć jeszcze raz całość a nie highlight.

nie przecze ze to byla rezyserka ale pytam sie po co cos takiego bylo? czy naprawde uwazasz, ze to spowodowalo, ze cala sytuacja stala sie mega realistyczna? jesli tak, to przyznaje Ci oskara za fantastyczne pomysly.

 

rezyserka jak rezyserka ale czasem trzeba wyluzowac. blachy problem, z jednej stronie mnie on calkowicie jebie ale z drugiej imo to byla lekka przesada i niepotrzebne.

 

btw calosc ogladac? c mon takie nudy? bleee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przecze ze to byla rezyserka ale pytam sie po co cos takiego bylo? czy naprawde uwazasz, ze to spowodowalo, ze cala sytuacja stala sie mega realistyczna?

Nie, po prostu uważam, że nic się nie stało. Nikt nikogo nie targał, ochroniarze wzięli dzieciaka pod pachy i wynieśli, wyglądało to śmiesznie a nie strasznie. Mogę Cię zapewnić, że nawet włosek z jego czupryny mu nie spadł. :wink:

 

btw calosc ogladac? c mon takie nudy? bleee...

Tu się zgadzam, ja obejrzałem sam dunk contest z ciekawości przewijając połowę. Przestałem się jarać dunkami jakieś 10 lat temu. All-star game nawet nie wiem czy obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przecze ze to byla rezyserka ale pytam sie po co cos takiego bylo? czy naprawde uwazasz, ze to spowodowalo, ze cala sytuacja stala sie mega realistyczna?

Nie, po prostu uważam, że nic się nie stało. Nikt nikogo nie targał, ochroniarze wzięli dzieciaka pod pachy i wynieśli, wyglądało to śmiesznie a nie strasznie. Mogę Cię zapewnić, że nawet włosek z jego czupryny mu nie spadł. :wink:

z pewnoscia nic mu sie nie stalo, to nie ulega watpliwosci.

 

Tu się zgadzam, ja obejrzałem sam dunk contest z ciekawości przewijając połowę. Przestałem się jarać dunkami jakieś 10 lat temu. All-star game nawet nie wiem czy obejrzę.

ja widzialem haier shooting stars, bo to zawsze jest dla mnie nawet ciekawe (rzut smitha z tymi nogami rozszerzonymi bezcenny...) i przypadkowo 3point ktory wial nuda. dunk contest juz ciezko bd zrobic ciekawy, tzn nie no mozna wlasnie myslec nad czyms takim jak geeeeeee z trzema pilkami itd ale czy to naprawde o to chodzilo? sdc bedzie sie zmieniac nie w pokaz umiejetnosci ale w show, tj juz sie zmienia ale efekty beda coraz bardziej widoczne. jednym sie to spodoba, innych bd to nudzic. tych sedziow mozna juz wywalic bo oni sa tam zbedni...wiadomo, ze liczy sie hajs z smsow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. to moj pierwszy post, ale nie oznacza to bynajmniej, ze jestem tu nowy. Sledze to forum juz od ladnych paru lat.

 

wracajac do dnia konkursow. obsada studia meczowego i gosc michalowicza to po prostu skandal. oile jeszcze obecnosc radke i biednego jakos jest do wytlumaczenia o tyle ten typ ktory prowadzil studio - metr mulu i zenady. najbardziej rozjebal mnie tekstem, ze faworytami do wygrania trojek sa Allen z Pearcem gdyz tu uwaga.. trafili do Celtics w tym samym czasie. koszmar. o takich kwiatkach jak Blakers Show nie wypada nawet wspominac. Co do starszego pana u boku wojciecha, ja rozumiem, ze typek jest zwiazany z los angeles, ale prosze Cie, bo rodzynkach w postaciach Telmana i Swiatka myslalem, ze nie da sie juz wiecej w tej materii spierdolic, jak widac nieslusznie. Komentarze typu uuu, aaa, ojojoj na prawde pelen profesional.

 

konkurs shooting stars do wymiany, ale znajc Sterna nic sie nie zmieni. btw. kojarzycie ten filmik reklamujacy Asg? sa tam kobas, howard,lbj, kg oraz... Griffin. nie wiem dokladnie kiedy ten spot powsta, ale sprawa mi smierdzi na kilometr zwarzywszy na fakt ze pierwsze piatki sa wybierane przez kibicow, a rezerwowi niby przez trenerow, ale jak widac juz w grudniu bylo wiadomo, ze Blake sie w asg znajdzie, oczywiscie slusznie nimniemniej sprawa przynajmniej dziwna. dalej skiĺls challange, mysle ze ta formulajuz sie wyczerpala i powinni przynajmniej co rok zmieniac uklad toru, a tak to wszystko przypomina mi curling - tak samo monotonne. Konkurs trojek strasznie nudny, podobala mi sie tylko postawa pierca ktory pokazal ze ma cohones i pomimo nieprzychylnek publiki rzutem na tasme zdolal awansowac do finalu, Jones oczywiscie na plus, Allen sie chyba lekko spalil i nie dal rady w finale, a juz jego stara krzyczaca za kazdym najazdem kamer yes baby ! oslabia mnie coraz bardziej. Gibson w tej swojej fryzurze wygladal jak sredniej klasy kloszart i poziomem dostosowal sie znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale nie moglem dalej pisac w tamtym poscie wiec kontunuuje w nowym.

 

SDC. zgodze sie w zupelnosci z Bastkiem i jego ocenami poszczegolnych dunkow. DeRoozan zostal wyjebany na maxa jego pierwszy dunk byl lepszy niz wiekszosc Blekea. pierwsza paka Griffina to bylo gdzies 50 procent tego co mial na mysli patrzac na dwie pierwsze ieudane proby, zwykle 360 i lepsze noty od DeRoozana, jak ktos dobrze napisal wynik tego konkursu byl juz znany dlugo przed jego rozpoczeciem, gratulacje Panie Stern! McGee na prawde pokazal sie z dobrej strony w szczegolnosci te wsady z dwoma koszami i ten reverse w finale przedniej marki. wparowanie jego starej pomoglo tylko chyba w ozywieniu starej paly Juliusa ktory wygladal jakby go nikt od lat 80 nie dotykal. nie dziwie sie tez Jawelowi frustracja przy ostatniej probie, po prostu wiedzial, ze nic przy obecnej formule glosowania nie jest w stanie dac mu wygranej. Szopka z autem i chorem to juz przegiecie paly i mam nadzieje, ze nigdy sie cos takiegonie powtorzy.

 

Za godzine danie glowne. zastanawiam sie ostro czy nie ogldac go na orange sport, gdzie komentatorzy sa zupelnie wypruci z jakich kolwiek emocji, ale przy najmniej omine szerokim lukiem studio c+ z Paulina Czarnota Bojarska i pewnie Hirkiem Wrona w roli glownej. Boze widzisz i nie grzmisz!

 

PS. zachowanie Millerowej w stosunku do tego dziecia tez mi sie nie podobalo i jesli to bylo wyrezyserowne to przepraszam bardzo, ale wies tanczy i spiewa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie swojego biednego i pokrzywdzonego dzieciaka - to breakdancer z przerwy meczu (ten z afro tez spoko :) )

 

Kobe MVP :D zasluzenie, nie bylo nac na sile jak lebron w ostatniej karcie i bardzo zaluje ze nie pozwolili mu pobic rekordu Wilta... 6 punktow do szczescia :) sam mecz bardzo mi sie podobal jak na to czego mozna sie spodziewac po takim spotkaniu. rivers zjebal ze wpuszczal wszystich c's prawie zawzse razem i jeszcze te akcja zeby grali z Howardem :D to ma go przekonac do gry na zielono za 1,5 roku? Dwightowi podoba sie w LA :D dobry meczyk z jakas defensywa.

 

Nie wiedzialem ze rihanna ma takie szerokie "bioderka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczy ogólnie wporządku, chyba lepszy niz rok temu

dobrze ze końcówka była w miare emocjonujaca, że wschod doszedł i troche powalczyli

 

było wiadomo od początku że kobe troche pożyłuje i bedzie chciał zgarnać mvp u siebie, ale mecz dla zachodu zamknęli durant i gasol, ale mimo wszystko kobe rozegrał świetny mecz, podobnie jak james

 

było widać że celci maja ogólnie wyjebane, tak samo jak wade

 

ale po c*** stevie wonder na meczu koszykówki?:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nieprzespana trzecia noc, ale warto było.

 

Mecz był nawet niezły. Co prawda ja przed meczem stawiałem, że wygra Wschód, no ale wyszło jak zawsze. Niesamowity Kobe, zasłużone MVP, widać u siebie gra najlepiej. Jednak to co odwalił James, też zasługuje na brawa, triple-double mówi sama za siebie. CO zapamiętam z tego meczu? Myśle że wsady Bryanta, naprawdę nie które były mistrzostwem świata. Szkoda Wade, mam nadzieje że szybko wróci do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw co najbardziej wpadło w oko Steviemu Wonderowi hahaha :D

 

Meczyk przyjemny aczkolwiek szkoda, że nie był bardziej zacięty. Bryant widać, że przed własną publicznością chciał się pokazać i mu zależało. Najlepsza zmyła przed meczem, że będzie dużo jumperów bo się będzie oszczędzać a tu na fajne dunki było go stać :) Może troche z Durantem z tymi rzutami za 3 przesadzali ale cóż ;) Pozytywnie mnie zaskoczył Westbrook a Melo negatywnie. Na ofensywnej tablicy to wyglądało jakby Bryant i Gasol mieli magnes i piłka sama do nich leciała.

A wschód chyba na początku w kulki leciał. Howard zamiast grać to zabawiał publikę :D LBJ jak zwykle ok a tym razem nawet bardziej niz OK :D Natomiast spodziewałem się większych fajerwerków po Derricku :/

 

Na pewno zapamiętam entuzjazm kibiców i minę Allena po swoim air ballu :lol: oraz gwizdy jak tylko pojawiał się Pierce. Dunki KB też warte uwagi a w szczególności ten na 1 minute przed końcem kwarty a zaraz za chwile Duranta (chyba na koniec 2 kwarty), no i dunk z LBJ na plecach... taki symboliczny, że "jeszcze nie tym razem" ;). No i strój Stevena Tylera :D

 

PS. Rihanna ma wielką dupę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat. Meczyk luks. Jeden z lepszych w ostatnich latach. Gratulacje dla Kobasa, naprawdę pokazał kto rządzi w LA. Fajnie że Durex się obudził w drugiej połowie, bo w pierwszej tylko ciapał cegły zza łuku i nic z tego nie było. Gasol też elegancko. Pop oszczędzał Tima jak tylko można. Beka Drwala z LeBrona - "The man who took his talents to South Beach... Lebron James". I ta mina jak rzucał talkiem :lol: Super atmosfera i warto było oglądać live i spóźnić się do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze rihanna ma takie szerokie "bioderka" :D

jak byś musiał takie szerokie bahory rodzić to też byś takie miał ;)

ale po c*** stevie wonder na meczu koszykówki?:]

jasne niewidomy to powinni go zamknąć gdzieś w piwnicy :?

Gibson w tej swojej fryzurze wygladal jak sredniej klasy kloszart i poziomem dostosowal sie znakomicie.

wszyscy o Bubbim który widać wyjaśnił czemu Cavs sa gdzie są, a Durantowi się zupełnie upiekło koleś zamiast roznieść stawkę to też zawalił totalnie.

lorak napisał(a):Kerr zdecydowanie najlepiej wybierał

 

 

Przede wszystkim bylo widac, ze a) najlepiej sie przygotowal i wiedzial kogo chcial i B) najmniej energii poswiecal na zarty przez co lepiej sie orientowal co sie dzieje, kto zostal itp.

Bo o pacan, zamiast na luzie do tego podejśc to spiął poślady i wybierał jakby był jakimś gm i to jeszcze takim który wie o co chodzi ;) dokładnie jak w tych finałach z tym podaniem od Jordana, już wtedy wiedziałem ze to menda i niema za grosz poczucia humoru ;):)

 

ps. wy z tym dzieciakiem to naprawdę temat rozkręciliście, po przeczytaniu tylko postów z tej strony myślałem że moze znowu bibs na parkiet wtargnął, a co do sdc to na realu zapodali link z filmikiem sdc z innej ligi na którym Eyenga robi ten sam nr co Ibaka, czyli ten nie wpadł z niczym oryginalnym, dodatkowo jeszcze w wersji Eyengi jakąś całkiem wporzo panienkę podstawili co było zresztą o wiele bardziej wartościowe niż sam dunk :)

 

o tu nawet link udało mi si e znaleźć jesli nie widzieliście, albo nikt jeszcze nie zapodał:

 

Kurcze tak przy okazji oglądam sobie te stare sdc- fakt ze trochę nostalgia przesłania faktyczną ocenę, ale jakie to chamstwo ze T-Mac Carter i taki Frnacis tak nie dokonca wykorzystali ten swój potencjał, naprawdę szkoda.

 

co do skillsów tam te dzieciaki rozumiem dostawały od sponsora stypendium, znaczy tylko ta latin look panienka co była przypisane do Currego, w sumie to się zastanawiam ja gdybym był graczem na miejscu tych startujących w tej konkurencji to jakbym umoczył to bym sam wyłożył tą kaskę, ciekawe ilu i czy w ogóle któryś zrobił podobnie, dlanich kaska grosze ale zawsze jakos tam swiadczy o człowieku

 

Na meczyk zaspałem, ale dzisiaj z powtórki sobie zobacze bo po skrótach widze ze sporo się fajnego działo, Kobas umoczył Lebrona ;) A ten coraz większy cham Williams skręcił kostkę Wadeowi, serio on chyba chce na siebie wyrok podpisać :) szkoda ze takiego zaangarzowania w obronie w rs nie pokazuje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z malym offtopem

 

co to do cholery za "bd" sie przewija po necie?

 

by: Air

dunk contest juz ciezko bd zrobic ciekawy, tzn nie no mozna wlasnie myslec nad czyms takim jak geeeeeee z trzema pilkami itd ale czy to naprawde o to chodzilo? sdc bedzie sie zmieniac nie w pokaz umiejetnosci ale w show, tj juz sie zmienia ale efekty beda coraz bardziej widoczne. jednym sie to spodoba, innych bd to nudzic

to pewnie taki gimbusowy skrot od "bede".

no rzeczywiscie, dunk kontest ciezko bede zrobic ciekawy i wiadomo, jednym sie spodoba a innych bede to nudzic...

nie, nie dziala mi alt

 

co do samego SDC

zaluje ze nie spalem cala noc zeby to WYJATKOWO W TYM ROKU zobaczyc.

o ile sam konkurs stal na wysokim poziomie to bardzo mi sie nie podoba to faworyzowanie griffina. gosc ma takie warunki ze powinien sie obronic wsadami a nie jakas nedzna szopka (a kenny wyszedl na hipokryte). wsady nad MASKA (wtf?) samochodu robia ludzie na dolnoslaskich streetballach a to jest przeciez najrudszy wielki wyskakany bialy murzyn ktory powinien przeskoczyc przynajmniej jakiegos cabrioleta a nie jak ktos napisal wyzej taboret kuchenny (bo na to samo wyszlo...)

 

wydaje mi sie tez ze w tym roku, po pierwszej rundzie an awans do rundy finalowej zasluzyl najbardziej Mcgee za kreatywnosc i derozan za finezje. ibaka tez na + a niczego sie po nim nie spodziewalem.

 

ja widzialem trzy 50-tki

- DeRozan "show stopper"

- BG "lokiec"

- McGee "2 kosze", pomimo ze nie za I razem to wsad bardzo trudny szczegolnie z dodatkowym alleyem od pierwszej deski

 

do tego Ibaka FTL i DeRozan I, no i McGee nr 3 bardzo fajne, na 47-48 pkt. sporo naprawde dobrych paczek widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.