Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego mówię, że powinno być do góry nogami :)

Ibaka - za to, że nie spieprzył prawie żadnej próby + patent z maskotką dużo fajniejszy pod publikę niż Griffin + KIA... no wiem, podlizał się sponsorowi...

DeRozan - bo pewnie inny tych dunków by nie powtórzyli tam ;)

McGee - patent z 2 piłkami osobiście mi się bardziej podobał niż jak to dobrze określiłeś "pacnięcie" 3 piłek - niemniej pomysłowością się wykazał :)

Griffin - każdy jego dunk byłby powtórzony przez innych w konkursie... sorry ale mnie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem tylko na trójki i wsady i nie żałuję.

Po cichu liczyłem na JJa :wink: i sie udalo. co ciekawe, to gracze Heat wygrali czwarty raz ten konkurs, a do tej pory po trzy łiny mieli Bulls (Hodges) i Celtics (Larry" to co Panowie, kto dzis będzie drugi?'" Bird).

 

Co do wsadów, to nie było tak źle jak piszecie. Pomysł z dwoma koszami Mcgee rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już tak jak ochłonąłem nieco. IMO wyruchali trochę Ibakę przy tym pierwszym wsadzie. Chyba jako pierwszy faktycznie miał stopę ZA free throw line i dostał 45... nie wiem jak to nazwać.

Wyruchali i DeRozana ,który za pierwszy dunk powinien dostać więcej. Jedyny between the legs w konkursie. A jego drugi dunk to poezja, cud miód i orzeszki - przecudowny i aż szkoda ,że nie było nam dane zobaczyć co jeszcze miał tam w zanadrzu.

McGee zdecydowanie zaskoczył pomysłami, wsad z dwoma piłami to kosmos, z 3 też ,ale najbardziej chyba się jarałem tym a'la MJ, siiiiiick. BTW i dalej nie wiem jak ci komentatorzy (albo to tylko charles był) dalej się podniecali i porównywali wspominając Drwala, nigga please. Dla mnie żenua SDC w wykonaniu dłajta to było te wrzucenie piły z metra od kosza ,ale nvm to tak tylko nawiasem.

A Griffin? Pierwszy dunk impressive, choć gdyby weszła mu pierwsza próba gdzie jescze jakiś pump robił do tego podczas obrotu to byłby kosmos. To od tablicy (windmill po passie)nic specjalnego i właściwie gdyby nie renoma to by dostał marny wynik żeby się aż obsrał. Natomiast alley oop z łokciem w koszu - jak to zobaczyłem to aż byłem zmuszony sobie meliski zaparzyć. No i na koniec wielka szopka w wykonaniu Kenny'ego, mały komerszjal brejk ,który nie odbywał się właściwie w przerwie programu. Budujemy napięcie w pisdu i przeskoczył sobie przez qrwa maskę, ja pjerdole. Mogło być lepiej :/

 

Także no troszkę nie do końca zasłużenie Blejk wygrał, Ibaka został wyjebany jak to zwykle z afrika nejszyn bywa i w sumie to mam gdzieś ile ma wzrostu jak Drwal pakował w pelerynce takie ciulejzy to się jarali jak Kamień pomorski ,a teraz im coś odjebało chyba, żenua.

 

Jednak tak ogółem to jeden z najlepszych konkursów od lat,a co do jednego jestem pewien - jedna z najbardziej amazin zajebistych pierwszych rund ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam na żywo ASG, ale dziś wstałem i myślałem, że z wsadami będzie żenia jak co roku a tu miłe zaskoczenie. Derozan zrobił dwa bardzo dobre technicznie dunki i z tego co widzę na nba.com nie wszedł do drugiej rundy...

 

Blake nie zrobił zupełnie nic ciekawego(samochód? wft?) i wygrał. McGee i Ibaka na plus.

 

No, ale czewgo się spodziewać po tych konkursach skoro taki derozan odpada szybko a konkurs wygrywa griffin, który nie ma pojęcia o technicznych wsadach.

 

No i miłe zaskoczenie - Jones zwycięzcą 3pt contest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Z calego weekendu poki co najlepszy byl ten fantasy draft i Barkley wybierajacy Iversona z jedynka :) Albo Kerr:" I was thinking about taking Kenny but I need some defense, toughness and unselfishness" czy cos w tym stylu :)

faktycznie bardzo fajny ten draft. Barkley się wygłupił z pierwszym pickiem, bo nie wiedział o co chodzi, ale poza tym do pewnego momentu było nawet ciekawie. Kerr zdecydowanie najlepiej wybierał, w sumie miał dokładnie takie wybory, jakich by dokonał Bastillon ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód to był bonus wymuszony przez sponsora, więc nie ma co marudzić, musiał być relatywnie łatwy żeby wyszedł za pierwszym razem...

mnie osobiście podobał się McGee, ale nie w głupich 3 piłkach a w tym wsadzie gdzie leciał pod tablicą...

DeRozan fajnie się składa, BG też nieźle zapodał od tablicy i łokieć...

generalnie dało się to oglądać w przeciwieństwie do kilku ostatnich lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Z calego weekendu poki co najlepszy byl ten fantasy draft i Barkley wybierajacy Iversona z jedynka :) Albo Kerr:" I was thinking about taking Kenny but I need some defense, toughness and unselfishness" czy cos w tym stylu :)

faktycznie bardzo fajny ten draft. Barkley się wygłupił z pierwszym pickiem, bo nie wiedział o co chodzi, ale poza tym do pewnego momentu było nawet ciekawie. Kerr zdecydowanie najlepiej wybierał, w sumie miał dokładnie takie wybory, jakich by dokonał Bastillon ;]

Macie jakiegoś linka do tego fantasy draftu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Z calego weekendu poki co najlepszy byl ten fantasy draft i Barkley wybierajacy Iversona z jedynka :) Albo Kerr:" I was thinking about taking Kenny but I need some defense, toughness and unselfishness" czy cos w tym stylu :)

faktycznie bardzo fajny ten draft. Barkley się wygłupił z pierwszym pickiem, bo nie wiedział o co chodzi, ale poza tym do pewnego momentu było nawet ciekawie. Kerr zdecydowanie najlepiej wybierał, w sumie miał dokładnie takie wybory, jakich by dokonał Bastillon ;]

Macie jakiegoś linka do tego fantasy draftu?

na nba.com jest w dziale wideo, gdzieś na czwartej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w canalu przyoszczędzili na drugim bilece do uslandi to michałowicz zaprasza jakiegoś polonusa do współkomentowania

wlasnie, nie mogli zaprosic Gortata? mysle ze zrobilby to z przyjemnoscia i poopowiadal bajki ze takie dunki to on trzepie na treningach i lepsze konkursy to sobie robia z Warrickiem i Carterem bez nog, ze wygrywa konkursy trojek z Nashem i Fryem...c*** bylo minelo Marcin jest na wakacjach.

 

DeRozan. Facet powinien to wygrac tak samo jak i rok temu z tym krasnalem. byl najlepszy, nie pajacowal jak reszta, a za drugi wsad dalbym mu nawet 60 zeby tylko wszedl do finalu. na jego niekorzysc chyba wyszlo to ze jako pierwszy robil paczke i malo dostal za nia. szkoda bo na niego liczylem

 

mysle ze lebron wlozylby to co probowal zrobic Blake przy drugiej probie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c*** wie, co bardziej rozczarowane - miny meksyków po tym, jak montiela donaire posadził już w 2 rundzie, czy

moja morda, po tym sdc.

 

wszystko już było - samochód, kiss the rim [derozan zerżnął od mj z połowy lat 80, co wszystkim nam i wam wiadomo i nie ma co udawac, tylko dlatego, że sam wsad jest estetyczny i romantyzmem go czuć], fts-line. po co to kopiować do usranej śmierci ? takie coś jak ibaka nie dałoby rady pierdolnąć spoza ft-line ? niechby se nawet nogę złamał przy lądowaniu, przynajmniej byłoby trochę śmiechu, a tak to ruska smuta przy tym wydarzeniu wyglądać musiała na orgię w żeńskim akademiku.

 

w sumie, zabawne było tylko to, ze koszykarz davis do jednego czy drugiego podrzutu piłki ubrał się w kompletny strój meczowy i nawet opaski na czoło nie zapomniał. czy to efekt drastycznego regulaminu klubowego, czy po prostu pan davis ma koszulę nocną w różowe słoniki ?

 

nie wiem, co mogłoby zmienić sytuację... może zaprosić do konkursu steve nasha i baby davisa i kazać im wsadzać, aż się któremuś uda. przestałoby być śmiesznie dopiero, w momencie, gdyby któryś zapakował - tutaj zrobiło się śmiesznie dopiero, jak pakować przestali i to właśnie dlatego, ze przestali. rachunek jest prosty - przecież chodzi o zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SDC najlepszy od wielu wielu lat. Najlepsze wsady: drugi DeRozana i trzeci McGee (sic!)

Gryfin całkiem niezłe te pierwsze 3, ostatni - szopka i nic specjalnego. Chociaż padłem ze śmiechu jak zoabczyłem łeb Barona wyłaniający się z szyberdachu. Ibaka z kolei zaskoczył in plus, spodziewałem się po nim lipy.

 

Nie wiem czego wy oczekujecie. tyle lat lipy w tym ASW i zamiast dostrzec najlepszy konkurs od dawna, znowu narzekacie. jakbyście nie wiedzieli, że poziom jest słaby, dużo szopki, nic nowego. trochę pozytywnego spojrzenia na to całe gówno - jest poprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam smucicie, blake jak na pewniaka byl calkiem dobrze oprocentowany - 1.35 :D

Wlasnie nie postawilem bo myslalem ze kibice i sedziowie beda obiektywni.

CHyba wszyscy zgadzamy sie ze Blake wygral nieslusznie ... nawet w finale nie powinno go byc ...

Caly konkurs stal na bardzo wysokim poziomie ale niektore oceny sedziow i to kto wygral pozostawiaja duzo do życzenia - troche jestem zniesmaczony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin za drugi wsad w pierwszej rundzie powinien odpaść. Najgorszy dunker tego dnia wygrywa konkurs :) NBA - where amazing happens.

 

Ray Allen po raz kolejny przegrywa konkurs rzutów za trzy. Na sześć startów wygrał zaledwie raz. Z przyczyny czasu doceniam Jasona Kapono, który wymiatał w konkursach i dla mnie jest najpewniejszym zawodnikiem w NBA za trzy, kiedy nie ma przy nim przeciwnika. Ray Allen świetnie biega po zasłonach i trafia trudne trójki, ale z czystych trójek Kapono jest najpewniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka z free throw line był zajebisty i tylko 45pktów... najlepszy z tej paki był komentarz tego dziadka z c+ "trochę płasko" dopiero pozniej obczail, ze z lini Serge leciał. Zwróciłbym uwagę też na pierwszą pake Griffina, która mu nie wyszła coś w stylu 360windmill czy c*** wie co, szkoda, ze nie trafil. Pózniej sobie ulatwil i zrobil zwykle 360. Derozana mi najbardziej żal, bo naprawde dunki takie jak oczekiwałem w świetnym stylu wykonał i już pewnie nie wystapi w konkursie, gdzie znamy zwycięzce przed jego rozpoczęciem.

 

PS. widok the best alltime freakin GOAT PG CP3 nie trafiającego layupa - bezcenny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.