Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to całe ruki czelendż o kant dupy rozbic mozna

Zreduukowac cały mecz do góra 15minutowego mixa z akcjami, dac podkład Bibera, moze nawet kilka porównawczych statów jego i Walla, dac podzielony obraz na dwa, gdzie na jednym Justin na drugim Johhny odbierają MVP i bedzie sie przynajmniej z czego smiac za pare lat jak i o Biberze i o Wallu juz bedzie sie mówiło w czasie przeszłym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem poza tym wszytskim chyba.

 

Wszyscy gadają o jakimś Biberze to sprawdziłem jak koleś wygląda na google tzn na zdjeciu a szukałem przez google.

 

Coś tam kojarze ale ogólnie nic nie wiem wtf?

 

 

Dobrze że ten showbiz tylko przelatuje obok mnie i kojarze tylko najgłośniejsze kwestie.

 

 

Mecz rookasów sobie obejrze jutero ale highlighty typowe dla tego widowiska. Dzisiaj noc również odpuszczam i sciagam w poniedziałek.

Allstar na żywca pojadę. W końcu Timmay w S5. Licze na jakiś efektowny blok.

 

 

Wschód faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widze tak

Kobe da se break

Carmelo bedzie mial migrene i sraczke od niejedzenia miesa modlitw i stresu przedtrejdowego

Duncan brechta z takich wystepow od 5 lat, zostaje Griffin, Gasol, Durant Westbrook Paul i Deron

nie wiem co oni maja stanowic za opor dla Wschodu gdzie kazdy od Rose'a przez Lebrona i konczac na Dwighcie beda chcieli cos udowdnic

jak dla mnie jesli duo Lakers czy trio z LA sie nie zepnie to bedzie mega pojazd

dawno nie bylo fajnych dueli i w ttym roku tez chyba nie ma sie co ludzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widze tak

Kobe da se break

 

Chyba wkoncu poslucham kogos z forum i nie zagram Kobe over 24.5 pkt... wydaje mi sie ze u siebie Kobas bedzie chcial zrobic show i zdobyc duzo punktow. Druga opcja to D Rose over 21.5 - to chyba nawet lepsze bo ASG to dobre miejsce na udowodnienie kto tu powinien MVP wygrac ... trzecia opcja Gasol over 13.5 - skoro mowisz ze Gasol podejdzie na powaznie ...

wiem ze to nie forum bukmacherskie ale moze cos doradzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za oszłom prowadzi studio w C+ :shock:

 

Mowa o meczu wczorajszym, a ten coś bąka o T.Gibsonie i mówi, że to może nie nowy Jordan :lol: ale to dzięki niemu cyt. "Bullsi" :lol::lol: się odbudowują.

Facet kompletnie nie wie o czym mówi, zadaje po kilka razy te same pytania do Huberta, nie mówiąc o tym, że powiedział, że w LA jest "Clippers Show" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs nie zawiódł i o oto głównie chodziło.Jeśli ktoś wierzył ze przy tym całym hypie na Griffina on tego nie wygra to jego problem.

 

Wyrównany konkurs,pare fajnych paczek,niezła atmosfera.Chłopaki pokazali ze trzeba stawiac na młodych a nie odgrzewac stare kotlety.

 

Kto wygrał jest mało ważne najważniejsze że wszyscy pokazali że nie znalezli się w tym konkursie przypadkowo.

 

Choc Ibaka zaskoczył mnie w tym konkursie oczywiście na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej od asw to na razie tylko komentarz w c+ wygląda, w sumie to poziom jest tak skrajnie kiepski w obu przypadkach ze nawet bym to sobie nagrał co by po latach powspominać ale ponieważ impreza cykliczna i co roku gorzej to może jeszcze teraz nie będę klikał przyciski rec na pilocie :?

 

Nie wiem jak wy ale mnie to seryjnie zdołowało co zobaczyłem wczoraj i przed wczoraj, jeszcze nawiązując do c+ to jak tu się dziwic ze wszyscy "leją" na kosza w polsce- skoro nawet stacja wykładajaca kaskę na transmisje nba ma mocno w d. czy transmisje prowadza jacyś prosi czy totalne lebiegi wyciągnięte nie wiadomo skąd, w canalu przyoszczędzili na drugim bilece do uslandi to michałowicz zaprasza jakiegoś polonusa do współkomentowania, pierdziela coś o dziesięcioboju i jak ma sie granica 8000 ptk w nim że, do skuteczności 45% za trzy, no czy ich pogieło, ja nie czepiam się tego skądinąd sympatycznego starszego Pana, ale on sam pewnie zachodził w głowę po kiego go tam zaprosili. W studiu totalna nędza i wcale nie nawiązuję tu do nazwiska jednego z gości. Moderujący ten "show" obycie i wiedzę o koszu ma jak jakiś chłopaczek z podstawówki który trochę koszem się jara ale w sumie to nie wie za bardzo czy to fajna dyscyplina, czy może tylko mu się przywidziało :? Serio to już nie było złe to było tak żenująco złe ze aż zabawne, jak ta pani z polsatu co to zawsze się podkładała na nazwiskach kiedy przychodziło do mówienia co tam w nbeju się wczoraj przydarzyło. Jak ja sobie pomyśle ze jeszcze jeden z drugim pewnie jakiś "grosz" to seryjnie w głowę zachodzę i myślę ze no niema innego wyjścia, skoro to jest stacja z ugruntowana pozycja w Polsce wieloletnią praktyką z pokazywania sportu i daje cos takiego, to ten kraj nawet na miano 3 świata nie zasługuje :roll: :wink: Kurcze większych speców by chcieli to by mogli ich z tego forum nawet ściągnąć :)

 

A teraz to co nawet na uśmiech politowania nie zasługuje, czyli sama impreza, rukasy beznadzieja, bo jedno jest meczyk grać na luzie a drugie grać go od niechcenia jak to wczoraj było, serio szkoda czasu na cos takiego. No i same konkursy, jako że ci pier... o dziesięcioboju to nawet niezbyt wiedziałem że już dwa się odbyły :? Zapamiętałem tylko to że koleś ze studia zwrócił uwagę na Roneeke Hodges, i zwrócił się z pytaniem? "ale statystyki to ona ma gorsze niż mężczyźni bo 7 ptk i 4 zb" czy jakoś tak, każdy kto oglądał to wie ze ciężko to powtórzyć. Olewając to odrazu przechodzimy do trójek, i tam wiedziałem że jeśli Bóg odwrócił sie od nba to Jones musowo wygra z Allenem i Piercem, w ogóle to szkoda że nie było kapono, w klubie w ogóle mu grać nie daja to chociaż tu by sobie porzucał :? dalej dunki jedyny promyk nadziei to ten DeRozan, bardzo fajne dwie próby ale co z tego skoro arbitrzy znowu mieli oczy w dupie, każdy kto to widział powie że finał powinien byc on i Ibaka, ale ponieważ musiało być do bani na full to wyszło jak wyszło, już nie mówię że w ogóle o 1 miejsce rywalizowało 3 gości bo Gryfin chociby jedynym jedynym dunkiem był kloc do klopa to i tak by się załapał do finału, a znając netowe głosowanie i obecne realia światowej wszechobecnej popkultury :wink: to głosujący na niego w ogóle mieli "gdzieś" co pokarze i tak tłukli w głosowaniu aby ich nowy ulubieniec wygrał.

 

Ogólnie na koniec dodam tylko tyle, 3 piłki javala przegrały z atakiem trzema gumowymi penisami bruna, w tym samym czasie, czyli widać gołym okiem ze dobrze być nie mogło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przehypowany" ten caly Blake, nikt z nim nie mogl wygrac, mogli od razu sobie odpuscic punktacje i po prostu pare razy zapakowac pile do kosza i tez byloby dobrze.

Z calego weekendu poki co najlepszy byl ten fantasy draft i Barkley wybierajacy Iversona z jedynka :) Albo Kerr:" I was thinking about taking Kenny but I need some defense, toughness and unselfishness" czy cos w tym stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sdc był nie taki zły ale gryfin nie pokazał nic ciekawego. dunki griffina zrobiłby każdy z nich. najlepsze wskady to :DeRozan's Show Stopper Dunk, jawalle 3 piłki ,ibaka z wolnych, tych trzech wsaDÓW gryffin by nie potrafił zrobić.dodam więcej: 1st jawalle 2:ibaka 3 rozzan 4 gryffin, i wogule z tym głosowaniem to śmiech na sali, a final dunk to zwykły wsad połączony z reklamą Kia (szmelc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przespalem piatek.

przespalem sobote. i niczego nie zaluje. rok temu przespalem niedziele.

w tym roku wzialem urlop w pracy bo jakby nie bylo, to moze byc ostatnia szansa kobego na mvp. wlasna publika, nie jest zmeczony sezonem, nie ma zadnej kontuzji. za rok takiej szansy moze juz nie miec. choc bedzie ciezko bo personalnie wschod jest duzo silniejszy od zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan zrobił świetne dunki - swoją drogą dla mnie najlepsze, których pewnie Blake by nie powtórzył :) Ale ja uważam, że go skreślili w zeszłym roku i po prostu nie chcą mu pozwolić wygrać :D

Jednak DeRozan potrzebował paru prób, żeby zrobić 1 dunka... nastomiast 50 pkt za drugi w pełni zasłużone.

(Wiem, McGee też potrzebował paru prób, Griffin też - gdzie spieprzył 2 dunka i wybrał plan b ;))

 

Nie zmienia to faktu, że tabela wyników powinna być raczej odwrócona do góry nogami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że tabela wyników powinna być raczej odwrócona do góry nogami :D

McGee wporzo za o że chciało mu sie coś wymyslić, no i warunki też ma "oryginalne" jesli patrzeć przez pryzmat sdc, ale jakoś mnie te jego próby nie powaliły, już ta 3 piłkowa bardziej rozśmieszyła, dunk to ma byc dunk a nie pacnięcie piłki do kosza tak żeby wpadła :roll:

 

 

ps. dodatkowo od takich jak Grifin i McGee powinno się wymagać więcej jednak, jakieś 720 czy coś w tym stylu, kurcze jak pakujac zawadzasz broda o obrecz to jakieś "zwykłe" 360 wydaje się być nei na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie wsady i znacząca większość mi się podobała, DeRozan z swoim ShowStopperem, naprawdę impressive.

Aczkolwiek McGee z swoim 2 ball/2baskets i 3ball dunks bardzo innowacyjnie :)

 

Zawiódł Blake, chyba najmniej zasłużony zwycięzca konkursu wsadów ever... bo Nate pomimo miliona prób, przynajmniej się jakoś prezentował na tle konkurencji ze swoimi wsadami, A Griffin, miał wsady prawie pod każdym względem gorsze.

 

Jeden z lepszych SDC ostatnich lat, patrząc wyłącznie na same wsady,a konkretnie na ich jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.