Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najlepszy mecz Rookies vs Somphmore jaki oglądałem na przestrzeni ostatnich 3 lat.

Wall zaslużył całkowicie na MVP,jak nie było go na parkiecie to debiutanci grali gorzej,pobił rekord CP3 o 5(!)asyst i to on byl glownym sprawca takiego dorobku Cousinsa. Cousins zagrał nieźle i w sumie gdyby to on dostal MVP to nic wielkiego by się nie stało,ale Wall bardziej zasłużył.

Co zapamiętam?

wsady hardena no i ten alley Walla do Griffina. Miodzio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jennings to najwiekszy pajac pod sloncem ... Koncowka meczu wynik jeszcze wyrownany a tez rzuca za 3 raz po raz ... tempak :/ Troche zaluje ze wstalem bo oprocz kilku fajnych dunkow nie zaprezentowali nic ciekawego a wynik mowi sam za siebie ... myslalem ze chociaz ostatnie 10 minut pograja na powaznie ale nie ...

Dzisiaj moj ulubiony dzien , bez pajacowania tylko normalna rywalizacja i mam nadzieje ze deRozan powalczy z Griffinem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeskoczyć kogoś w meczu - zajebista rzecz, przeskoczyć ustawiony pachołek ludzki z okazji sdc - paździerzyca.

o rozczarowanie łatwo.

 

tak naprawde, co by musiał zrobić blake, żeby się zapisać w pamięci ? czego jeszcze nie było ? nie chodzi mi o jakieś dunki z odbitki od krawędzi tablicy, ani o ubieranie się w sutannę i dunkowanie ministranta. to są

rozpaczliwe chwyty desperatów.

 

imo, blake gracji lewitacji ma zero, ale ma potęgę skoku, więc oczekiwałbym dwóch rzeczy : ładunek z linii osobistych, ale z odbiciem z dwóch nóg i taki dunk w którym tak wysoko wystawi łepetynę nad obręcz, że podniesie się taki aplauz, że stevie wonder od tego wrzasku odzyska wzrok, obejrzy powtórkę, a potem się zapierdoli własnymi okularami, że tego nie zobaczył na żywo. bez kombinowania - niech po prostu rypnie ile ma zdrowia w nogach. dość już pajacowania na tych turniejach. jeśli, jako rookie [czyli jeszcze ochotny], blake nie zawiesi trójkąta na drzwiach tego wychodka, to równie dobrze mozna cały interes anulować i od przyszłego roku wprowadzić zamiast niego wyścigi w workach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webber wczoraj mówił że widział treningi przed sdc i jest kilka dunków których nie było nigdy wcześniej

Pewnie chca za wszelka cene podgrzac atmosfere.

Jakos nie jestem podjarany tym konkursem w tym roku, moze tuz przed samym konkursem sie to zmieni, albo po pierwszej pace Blake'a. Widzialem w piatek na jakims espn czy innym tnt (chyba espn) wspomnienia jakichs starych konkursow, Jordany, Wilkinsy, dr J, i w koncu Carter-IMO najlepszy dunker w tym konkursie w historii, piekne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookie - Somphmore wlasnie obejrzałem. Nawet nie najgorzej, obrony zero i oczywiscie napierdalanie w tą biedna obręcz.

 

Alejupy Wall'a & Griffin'a i Cousins'a i Wall'a zajebiste. Wgniotły w fotel. Tak samo jak Blair. Swoją drogą Blair to taki Shaq w Rookie Challange. On wie o co chodzi w tego typu imprezach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookie Challenge nudne jak dla mnie, ściagnałem z neta ale nie chciało mi sie ogladac całego, ile można patrzeć na te rajdy od kosza do kosza? Poza tym nie rozumiem podniety paczkami Hardena kompletnie. Chyba najbardziej z tych wszystkich akcji podobał mi sie ten alley-oop już po zakończeniu meczu.

 

Dziwi mnie to, że tak ciężko znaleźć informacje o Slam Dunk Showdown. W zeszłym roku jakoś to promowaano, choć nie pokazali tego w TV. W tym roku myślałem, że to sie wogóle nie ma zamiaru odbyć - przypadkowo, oglądając top 10 dnia dowiedziałem sie że jednak. Dziwne, bo to chyba najlepszy konkurs wsadów na świecie, ba, nawet LeBron sedziowal. SDC NBA sie przy tym kryje. Choć ten konkurs był raczej średni.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fsJG_QsJ ... r_embedded

 

Na dokładke konkurs wsadów D-League

 

http://www.youtube.com/watch?v=ugr_tmxC ... r_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.