Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

Stephen Curry

Derrick Rose

John Wall

Russell Westbrook

 

i powolany juz wczesniej przez lige Chris Paul (pewnie dlatego ze sa wlascicielami NOH :wink: )

 

dla mne idealny sklad Skills Challenge i mam nadzieje na dobra zabawe. wszystko rozstrzygnie sie przy rzucie za 3, kto trafi za pierwszym razem powinien wygrac. Stawiam na Derricka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w sobotę ma tylko slam dunk - takze co to za obciazenie a w niedziele i tak jest rezerwowym to zagra moze 15-20 minut - ja jestem spokojny o Blake'a - nie zmeczy się.

Skills challenge zapowiada sie ciekawie - mam nadzieje ze rywalizacja bedzie wyrownana i emocjonujaca .

Pytanie odemnie : Czy Scottie Pippen zagra dzisiaj w meczu All Stars Celebrities ? Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem jego twittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This year's celebrity participants include a cast of players from sports, film, TV, and music:

 

• ESPN Analyst Magic Johnson (NBA legend and Hall of Famer)

• Grammy-nominated artist Justin Bieber (pop artist)

• Scottie Pippen (NBA legend and Hall of Famer)

http://www.nba.com/allstar/2011/celebrity.game/

wygląda na to, że zagra.

Czy ktoś mógłby podać link, gdzie będzie można obejrzeć Celebrity Game? W c+ transmisja ASW zaczyna się chyba po Celebrity Game?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie staram sie go zrozumieć.Takie sytuacje tylko mnie upewniają,że głupota ludzka to jedyna nieuleczalna choroba,która ciągle się rozprzestrzenia i będzie tylko gorzej.Zapewne za tym stoi pogoń za pieniądzem i tak zwane rozprzestrzenianie "wpływów" NBA,ale kurwu job twoju mac - jak daleko Stern i spółka jeszcze się posuną.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczyk rookies - soph całkiem ok

 

alley walla z griffinem - wow

i ostatni alley kentucky connection cousins to wall of the backboard też zajebisty

 

harden miał dwa monstery, jak to zobaczyłem to nie wiem dlaczego ibaka a nie on jest w sdc

 

blair też dał rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mi sie wydawalo albo cousins sie wkurwil troche ze to nie on dostal mvp?

 

mogli dac im obu gdyby to nie bylo glosowanie kibicow, nie byloby kontrowersji w takim przypadku bo dmc tez ladnie zagral

 

mam nadzieje ze za bardzo nie rozczaruje sie sdc bo po tym co pokazali dzis w nocy mozna sie nastawiac na calkiem fajne paczki (ta griffina po podaniu walla :o ). trzech wysokich i jeden niski to zla proporcja moim zdaniem i mam nadzieje ze DeRozan pokaze cos fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.