Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że SAS to nie Cavs bo wiemy jak się takie dokooptowanie kończy.

Swoją to kto mógłby zmienić oblicze Spurs i niby za kogo on miałby przyjść?

Jak wyglądaja możliwe prospecty z draftu? Czy jest ktoś do wyciągnięcia kto dałb trochę świeżości i kopa w San Antonio, gdzie umiejętności w zespole wciąż są dużę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAS na pewno ma kim trejdować. Kiedyś Ignazz nawet pisał o wymianie Tima więc kto wie ;]

 

A tak całkiem poważnie to mają kilku łepków młodych(no i niewypał Jefferson, który po przyjściu miał być 1wszą opcją a okazało się, że jest za słaby na 4), którzy w pakiecie mogliby pójść za coś pod kosz co potrafi zdobywać punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Amico is reporting that the Indiana Pacers and Minnesota Timberwolves are discussing a potential trade for the second overall selection in the NBA Draft.

Amico mentions Danny Granger, Ricky Rubio and Michael Beasley as some of the players being discussed between the two teams, so clearly these two teams are looking to make a major deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony pewnie tak gada by zmobilizować wszystkich zainteresowanych. Od managmentu, przez staff, po samych playerów.

wiesz usa z ta ich cala polityczna poprawnoscia takie slowa zupelnie inny wydzwiek i na bank nie sa odbierane jako mobilizujace

Oczywiscie ktos zaraz wyda jakies oswiadczenie, ze jest pieknie i cudownie, ale szpilka pozostanie wbita

A może po prostu co się rzadko zdarza mówi prawdę? Zgadzam się z nim w pełni.

Marzec ja tez sie zgadzam z tym co Parker powiedzial, bo taka niestety jest prawda, i ja jako kibic moge sobie pozwolic na takie slowa, ale nie jeden z liderów

Skoro chcial odejsc to nikt nie zmuszl go do brania kontraktu od SAS

Po co bylo podpisywac extension? Jedyna odpowiedz jaka mi sie nasuwa o zeby uniknac negocjowania umowy z innym klubem na zasadach nowego cba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joseph jak idziesz do pracy, konczy ci sie umowa, to negocjujesz nowa i nie zastanawiasz sie czy za rok bedziesz wciaz tu pracowal. nie badzmy hipokrytami. latwo nam sie tu dyskutuje gdy nie rozmawiamy o NASZYCH pieniadzach tylko cudzych. a prawda jest taka, ze zachowywalibysmy sie identycznie jak gracze.

 

kluby same moga sobie w brode pluc.

mysle, ze gdyby wlasciciele rozsadniej wydawali kase, to gracze byliby w wiekszej dupie, choc z 2 strony jakie oni mieli wyjscie,

gdyby nie przeplacali, nie mieliby gwiazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parkerem SA nie powinni mieć problemów. To co ma w kontrakcie przy jego klasie da się dobrze sprzedać. Gorzej z Jefferesonem. Niepotrzebnie dali mu ten tłusty kontrakt. SF jest w lidze od cholery żeby uzupełnić skład a po pierwszym sezonie było widać ze Jeffereson nie trybi w tym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec ja tez sie zgadzam z tym co Parker powiedzial, bo taka niestety jest prawda, i ja jako kibic moge sobie pozwolic na takie slowa, ale nie jeden z liderów

Skoro chcial odejsc to nikt nie zmuszl go do brania kontraktu od SAS

Po co bylo podpisywac extension? Jedyna odpowiedz jaka mi sie nasuwa o zeby uniknac negocjowania umowy z innym klubem na zasadach nowego cba

chyba Mac nie Marzec? :) Nie powiedział, że chce odejść, a poza tym jak brał kontrakt to SAS grało bardzo dobrą koszykówkę. Był moment w trakcie sezonu, że uwierzyłem w mistrzostwo i myślę że sporo osób. A co do tego że nie może sobie pozwolić na takie słowa to dziwne. Wolę jak ktoś jest realistą a nie przesadnym optymistą. Rose przed sezonem pisał że widzi dla siebie szansę w MVP, co większość wyśmiała, więc mimo że wydawał się być ogromnym optymistą, czas pokazał że był realistą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.