Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

próbował ktoś tej panierki do kurczaka? nuggetsy czy coś w ten deseń?

 

a tak w ogóle to nie ma c***a, mountain dew do śniadania, do obiadu, do kolacji, do kościoła

beat that

Cherry coke. Jedyny napój, którym nigdy nie przepijam wódki, żeby nigdy mi ten smak nie obrzydł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, że jesteś kobietą

 

 

:)

Pierdolisz. Poza tym Mountain Dew niedawno przeżyło niezły kryzys, bo albo próbowali zmienić smak albo im wyszła jakaś c***owa parta. Wiem tylko, że w c*** ludzi przestało kupować.

Dokładnie, k**** jakimś jebanym pieprzem zalatywało :| od tamtej pory nigdy już nie kupiłem.. wrócili do starego smaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, że jesteś kobietą

 

 

:)

Pierdolisz. Poza tym Mountain Dew niedawno przeżyło niezły kryzys, bo albo próbowali zmienić smak albo im wyszła jakaś c***owa parta. Wiem tylko, że w c*** ludzi przestało kupować.

Dokładnie, k**** jakimś jebanym pieprzem zalatywało :| od tamtej pory nigdy już nie kupiłem.. wrócili do starego smaku?

Nie wiem stary, nie ryzykowałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spaghetti też czasem robię i jakiś kurczak po pseudomexykańsku z torebki - wszystko co po mexykańsku jest takie samo, fasola czerwona i kukurydza. Jakieś sprawdzone przepisy na spaghetti nie-z torebki?

Carbonara jest wporzo.

 

2 jajka

200 g śmietany 18

ser żółty

boczek

makaron

 

Boczek smażymy, makaron gotujemy, resztę mieszamy i podgrzewamy tak, aby śmietana się nie zważyła. Danie łatwe, szybkie i dobre.

ktoś kupuje w Biedronce?

 

Zdarza mi się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedra jest spoko, bo ma rewelacyjne promocje na browary, niedawno Tyskacze po 2zł.

 

Carbonara spoko, ale mam to samo co Chytry. Najlepsze makarony to są chaos-style. Sypiesz co lubisz, nie polewasz sosem tylko mieszasz makaron w sosie a ser roztapiasz już na patelni. Jazdaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nierzadko praktykuję gotowanie na-winie* i przyznam, że czasem niezłe majstersztyki potrafią z tego wyjść... Czasami też coś do głowy przyjdzie, o dziwo sprawdzi się i stosuję to już do bardziej przemyślanych potraw. Na szybko, z głowy: zabielanie sosów serkami topionymi, zagęszczanie mąką kukurydzianą, kurczak w karmelu (takim, jak pod przepalankę :mrgreen: )

 

Pozdrawiam.

 

*co się nawinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubicie wpierdalac makaron spaghetti to nie zjedzenie go ze szpinakiem, suszonymi pomidorami i serem grana padano to zbrodnia.

 

można jeszcze zrobić bonusowo do tego szpinaku sos z sera pleśniowego na winie. Zarówno w jednej jak i drugiej postaci urywa mi cycki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubicie wpierdalac makaron spaghetti to nie zjedzenie go ze szpinakiem, suszonymi pomidorami i serem grana padano to zbrodnia.

 

można jeszcze zrobić bonusowo do tego szpinaku sos z sera pleśniowego na winie. Zarówno w jednej jak i drugiej postaci urywa mi cycki.

 

stary ale plizz, nie nabijaj tylko jak juz cos wrzucasz to z przepisem a nie 'ja to jem to i to i to jest pyszne'

a skad ja mam wiedziec jak to przyrzadzic, nie wiesz moze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.