Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Może i podobny stylem. Ale jest mięciutką cipą, która od czasu do czasu złapie 10 zbiórek i rzuci za 3. 42mln/4 za takie coś... Ale pewnie debile, z innym beznadziejnym graczem i kontraktem, się znajdą i będzie trade tysiąclecia.

Nix ? Wąsatemu by pasował :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze jeszcze raz, bo widac nie kazdy zauwazył te podobieństwa

Andrea Bargnani (ur. 26 października 1985) koszykarz włoski, wybrany z numerem 1 draftu NBA w 2006 roku, do Toronto Raptors gdzie gra do dziś. Porównywany jest do Dirka Nowitzkiego, mają ten sam wzrost, podobne fryzury, są z Europy, rzucają z dystansu jak i pół dystansu.

mnie taka argumentacja przekonuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ekspresowy kurczak z makaronem po chińsku Chytrego - właściwie jedna z może trzech rzeczy, które potrafię zrobić i które wpierdalam w kółko. Musiałem zejść do sklepu, a jak wróciłem nie byłem pewny czy mam jeszcze imbir, ale okazało się, że mam, jakbym musiał jeszcze raz zejść to bym się wkurwił. Filety z kurczaka jakieś drogie ostatnio. Puszkę Coli sobie jeszcze nabyłem i Monte na deser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ekspresowy kurczak z makaronem po chińsku Chytrego - właściwie jedna z może trzech rzeczy, które potrafię zrobić i które wpierdalam w kółko. Musiałem zejść do sklepu, a jak wróciłem nie byłem pewny czy mam jeszcze imbir, ale okazało się, że mam, jakbym musiał jeszcze raz zejść to bym się wkurwił. Filety z kurczaka jakieś drogie ostatnio. Puszkę Coli sobie jeszcze nabyłem i Monte na deser.

No ja właśnie schodzę do masarni po kawał krowy. Podejrzewam, że mam podbny zestaw kilku posiłków Chytry, makaron z ryżem na przemian, mielone i filety z kury i sos w kilku wariantach. Na przepojkę cherry coke standardowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie zestaw 'menu dnia'

a ja na pierwsze ryz z siekana wieprzowina, na drugie wolowina jakas taka gotowana czy duszona i pure z ziemniakow, kurde zle wybralem to drugie

 

do picia browar

 

na deser taki jakby sernik

 

 

ej chlopaki nauczcie sie robic spaghetti , to jedyne co mi wychodzi, w trzech kombinacjach [z piersia z kurczaka siekana, po bolonsku i z tunczykiem]

to wam zwiekszy ilosc dostepnych opcji o 100% a jest smaczne fpyte i mozna sie napchac fpyte

no i prosto sie robi

mozna tez zrobic zapas na kilka dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spaghetti też czasem robię i jakiś kurczak po pseudomexykańsku z torebki - wszystko co po mexykańsku jest takie samo, fasola czerwona i kukurydza. Jakieś sprawdzone przepisy na spaghetti nie-z torebki?

 

Chilli con carne umiem odjebać dobre w c***, ale to droga impreza i robi się bardzo długo, a ja nigdy nie myślę naprzód tylko naprędce coś gotuję jak jestem już krańcowo głodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spaghetti też czasem robię i jakiś kurczak po pseudomexykańsku z torebki - wszystko co po mexykańsku jest takie samo, fasola czerwona i kukurydza. Jakieś sprawdzone przepisy na spaghetti nie-z torebki?

 

Chilli con carne umiem odjebać dobre w c***, ale to droga impreza i robi się bardzo długo, a ja nigdy nie myślę naprzód tylko naprędce coś gotuję jak jestem już krańcowo głodny.

jak mi napiszesz jak zrobic czili kon karne to ja Ci napisze jak zrobic zayebiste fpytke spaghetti, i to dwa rodzaje Ci podam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie z torebki to jedziesz w ten sposób: Cebulę na patelnie - smarzysz - potem wrzucasz mięso - wystarczy 2, 3 minuty, aby tylko przestało być surowe - zalewasz to ok 1/2 litra rosołu (rosołek rozpuszczony w wodzie) niech się chwilkę dusi - następnie 5,6 startych dużych marchewek - to się musi dusić trochę dłużej - na koniec puszka, lub dwie pomidorów - przyprawiać do smaku - polecam bazylię, oregano, pieprz kajeński...

 

Smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Byłem w masarni i zmieniłem plan. Już mi się na zapleczu mieliło 0,5 kg wołowego za 26.60/kg, kreatynka to aż parowała i nagle moje oczy przykuł taki ładny, gliniany garnek. Co było w środku ? Doskonały domowy smalec. Tak więc kupiłem krojony mazowiecki w piekarni szwajcarskiej, kilka ogórków kiszonych, Heinnekena 0,66 i jazda na całego. A tak po 22 zrobie sobie 0,5kg wołowiny i 2 torebki ryżu ;] Do rana nie zgłodnieje.

 

A tak w ogóle to polecam z odżywczych zapychaczy - ugotowany ryż przysmażony w jajkach czyli jajecznica z ryżem ;] Wchodzi jak złoto, odżywcze w c*** tylko szybko się nudzi, 2 razy w tygodniu maks.

 

To co, dostane moda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50dag mięsa mielonego

4 pomidory

2 papryki

2 cebule

3 ząbki czosnku

2 puszki fasoli czerwonej

pieprz, sól, kolendra, bazylia, papryka chilli w proszku

 

Musisz mieć wielki gar.

 

Smażysz w nim cebule z czosnkiem, na osobnej patelni podsmażasz nieco mięcho. Jak cebula jest git, to wrzucasz do niej mięcho i pokrojoną paprykę, oraz fasolkę odsączoną i wypłukaną i pomidory pokrojone i koniecznie obrane, bo jak się nie obierze, pływają potem takie dziwne kikuty. Chwilę niech się pogotuje i wlewasz kubek wody. Następnie przyprawy - ja to na oko robię i w sumie ciężko powiedzieć ile, nie mniej niż po łyżeczce, potem próbujesz czy nie za ostre/za łagodne. Kolendry daję zawsze więcej, bo jest miażdząco zajebista jak już jest gotowe. Masz wtedy coś w rodzaju zupy, przykrywasz garnek i tak gotujesz przez 40-60 minut na niezbyt dużym ogniu i mieszasz od czasu do czasu, żeby nie przywierało. Trzeba kontrolować czy nie przyprawić bardziej, ale dopiero po kilkunastu minutach gotowania, bo na początku nie czuć przypraw, a jak się za dużo nasypie to potem wypala morde. Po tych 40-60 minutach kontrolujesz stopień zgęstnienia, powinno być nieco gęstsze niż sos do spaghetti, jak jest optymalne to wrzucasz na ryż. W przepisach często mówią, że jest jeszcze lepsze jak się zostawi do ostygnięcia i potem odgrzeje na patelni, nie wiem jak to działa, ale w sumie to prawda.

 

następnie 5,6 startych dużych marchewek - to się musi dusić trochę dłużej

O k****, tyle marchewek zetrzeć - już mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cwaniaki wymieńcie zawodnika, do którego ze setylu gry bardziej Bargnani jest podobny niż do Dirka.

Charlie Villanueva. Al Harrington. Tim Thomas. Sheed [choc to jest duza roznica w obronie].

A nawet jak chcesz sie uprzec na kogos z Europy to Peja bardziej pasuje niz Dirk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k****, tyle marchewek zetrzeć - już mi się nie chce.

Dlatego przyrządzając takie danie, najlepiej ugadać się z kilkoma osobami na wyżerkę połączoną z procesem przygotowywania i sporzywaniem trunków. Wtedy zawsze jakiś jeleń się znajdzie i jeszcze na koniec będzie ci wdzięczny, że takie dobre papu zrobiłeś...

 

Wilq - co to za offtop??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.