Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

nuggets powinni uzyc kontraktu melo jak zwyklego spadajacego po sezonie i sprobowac wyciagnac kogos z dluzszym rozsadnym kontraktem :) dziwie mu sie ze uparl sie tylko na ny. pasuje mi np do clippers

 

okafor i thronton za currego i randolpha to by najprawdopodobniej przeszlo. idealny trade dla nyk

 

zgadzam sie z el'em. majac chandlera melo jest im zbedny. lepsze rozwiazanie to ten okafor czy przeplacony gasol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mają zobowiązania wobec CP3 :wink:

a te na pewno nie brzmią: zaoszczędzimy pozbywając się naszego jedynego, dobrego centra w zamian za spadające 10 mln i grube dupsko jednego z widzów z MSG.

A widzisz i jednak jak się chce to można znaleźć uzasadnienie tej wymiany, NoH mają przecież nie najlepszą frekwencję a taki Curry to ze 3 krzesełka musi zajmować, o i wszyscy powinni byc zadowolenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Melo nie jest zdesperowany żeby odejść, tylko żeby podpisać ext jeszcze na starych (sprzyjających) zasadach.

Jeżeli to prawda, że jeżeli Billups i Hamilton -> Nets to on też może tam iść, to owszem, Anthony jest cholernie zdesperowany, zamieniając drużynę z lepszej Nuggets, na gorszą (dodatkowo mającą bilans chyba poniżej 30% wins) - Nets. Chyba naprawdę ma dosyć Kolorado Melo.

 

Już tak nie gadajmy o tym stylu D'Antoniego bo Fields też niby do niego nie pasuje a tu słyszymy że to jego ulubieniec, chociaz fakt że Delambert tylko jesli chodzi o sposób gry bardziej podchodzi pod szybkie przejścia z off do def, ale z drugiej stronie juz w drugim klubie mówią o nim że to debil i się nie nadaje, więc może lepiej nie idealnie pasujący ale pewny ruch.

Fields tyle gra w NYK, bo jego konkurenci na SG to Bill Walker i Toney Douglas... Jakby był Azubuike to jego minuty by spadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, że jeśli Netsi wyciągną Carmelo to tylko sie wdupią, nie wiem, jak oni zamierzają go przekonać to przedłużenia, tym bardziej, ze zapewne oddadzą zarówno Harrisa jak i Favorsa. Liczą, że sam Brook Lopez go przekona do zostania? Bez sensu. Chyba, że mają nadzieje na jego zostanie z moralnych pobudek, bo przecież nie wystawi ich po tym, jak oni poświęcili dla niego część drużyny. Na ich miejscu koncentrowałbym sie na przebudowie i tyle.

 

Prawdopodobnie jedyne kluby z którymi Melo mógłby przedłużyć i które byłyby nim zainteresowane to Magic i Knicks. Z tym, że ci pierwsi zamkneli sobie droge do pozyskania Carmelo poprzez nabycie Turkoglu. W tej sytuacji całkiem możliwe, że najmądrzejsze dla Knicks byłoby przeczekać do lata i podpisać go wtedy.

 

A najlepsze by było gdyby Melo po prostu został w Denver w lato :D Nie wiem skąd niektórzy piszą, że za wszelką cenę chce odejść. Denver po prostu chcą go oddać bojąc sie zostać na lodzie jak Cavs, bo są prawie pewni, że nie będzie chciał u nich zostać woląc przejść do Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat - to, że Nets sie starają o Melo nie znaczy, że on bedzie chciał u nich zostać. Ja tam nie czytałem nigdzie, że Nets mu pasują. Raczej będą musieli mu przedstawić konkretną wersje, żeby go przekonać.

 

 

Ponoć coś sie zaognia, na twitterach różnych wpływowych źródeł wpisy, że niedługo coś sie stanie, coś jak pierwsze donosy o trejdach Magic. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny powiem, ze nie chcę Melo w Nets. A na pewno nie kosztem Harrisa i Favorsa. To że gramy słabo nie znaczy że trzeba za wszelką cenę oddawać pół zespołu żeby zdobyć jakiegoś all-stara. Mamy młody team, który może być tylko lepszy.

Najnowsza plotka:

Melo + Billups + Hamilton + Willliams + T.White -> Nets

Favors + Harris + Morrow + Graham + Uzoh + 2x Nets 1rd pick -> Nuggets

Murphy + Petro + Ross -> Pistons

 

Podobno Nuggets się zgadzają, a Nets chcą koniecznie 1rd pick od Detroit, którego ci nie chcą oddać. Na pewno NJ staliby się lepszą drużyną, ale czy to wystarczyłoby żeby Melo podpisał extension?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, że jeśli Netsi wyciągną Carmelo to tylko sie wdupią, nie wiem, jak oni zamierzają go przekonać to przedłużenia, tym bardziej, ze zapewne oddadzą zarówno Harrisa jak i Favorsa. Liczą, że sam Brook Lopez go przekona do zostania? Bez sensu. Chyba, że mają nadzieje na jego zostanie z moralnych pobudek, bo przecież nie wystawi ich po tym, jak oni poświęcili dla niego część drużyny. Na ich miejscu koncentrowałbym sie na przebudowie i tyle.

Pat - to, że Nets sie starają o Melo nie znaczy, że on bedzie chciał u nich zostać. Ja tam nie czytałem nigdzie, że Nets mu pasują. Raczej będą musieli mu przedstawić konkretną wersje, żeby go przekonać.

A nie jest tak, że Nets wezmą Melo, jak będą mieć zapewnienie, że ten podpisze extension? A żeby mieć taką pewność, to starają się o Hamiltona, Billupsa, bo Anthony tam przejdzie wtedy, kiedy ci odpowiednio wzmocnią skład...

 

Może to nie odpowiedni temat do takich zapytań, ale co sądzicie o D. Favorsie [ogólnie]? Nie oglądam Nets, 'o dziwo' mnie nie interesują... A Nuggets bardzo lubię, więc wiadomo skąd to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie odpowiedni temat do takich zapytań, ale co sądzicie o D. Favorsie [ogólnie]? Nie oglądam Nets, 'o dziwo' mnie nie interesują... A Nuggets bardzo lubię, więc wiadomo skąd to pytanie.

Dopiero ostatnio zaczął dostawać więcej minut i w ostatnich kilku meczach gra naprawdę spoko. Gdzieś czytałem że statystycznie wypada podobnie do Garnetta czy Amare z początków ich gry w NBA, oczywiście biorąc pod uwagę ilość minut jakie dostaje. Poza tym ma 19lat, jest najmłodszy w lidze i ma ogromny potencjał. Ja bym go nie oddawał.

 

Podobno jutro ma być już po wymianie. Bez Petro i bez 1rd od Pistons. Nets nadal chcą się pozbyć Petro i rozmawiają z Magic i Cavs żeby go oddać za trade exception.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo + Billups + Hamilton + Willliams + T.White -> Nets

Favors + Harris + Morrow + Graham + Uzoh + 2x Nets 1rd pick -> Nuggets

Murphy + Petro + Ross -> Pistons

Zakładając, że ten trejd faktycznie tak będzie wyglądać, to Nuggets nie wyszli na stracie swojego 'franchise playera' tak źle.

 

Harris - Afflalo - Smith (?) - Martin - Nene i z ławki Lawson - Morrow - Harrington - Favors - Andersen gwarantuje walkę o PO, a potencjał na rebuilding zespołu dosyć duży.

 

Ja bym przede wszystkim po sezonie trejdował z Harrisem i Smithem, Lawson ma potencjał na startera, za Harrisa można mimo wszystko coś fajnego uzyskać, za Smitha w sumie też. Nuggets jak dostaną te dwa picki od Nets, to będą mieć je na poziomie pierwszej i drugiej dziesiątki (bo nie sądzę, żeby Warriors, Nets nawet z Billupsem i Anthonym oraz Denver byli wyżej), wtedy mogą swobodnie draftować, robić trejdy z tym związane (Smith + jeden z picków np.)

 

Co do porównania Derricka Favorsa i Kevina Garnetta (statystyki z rookie season, odpowiednio Favors i Garnett, oczywiście per 36):

 

G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS

36 3 677 5.1 9.0 .565 0.0 0.0 2.7 4.4 .610 4.1 5.7 9.8 0.3 0.6 1.2 1.8 6.4 12.9

80 43 2293 5.7 11.5 .491 0.1 0.4 .286 1.6 2.3 .705 2.7 5.1 7.9 2.3 1.4 2.1 1.7 3.0 13.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO dobrze tu niektorzy prawia, Anthony fajne nazwisko, pyka punkty kiedy chce i jak chce. Ale z Amare taka para F to chyba najslabsza defensywnie para skrzydlowych ligi. Knicksi nie potrzebuja scorera bez defensywy, z atakiem w NYK nie ma problemu (czemu przeczy wczorajszy mecz z LAL), raczej trzeba defensywnego stopera ktory wezmie na siebie najlepszego strzelca rywali (szczegolnie w 4 kwarcie). Iggy fajna opcja, jeszcze fajniejsza jesli potwierdza sie plotki, ze Chandler zechce za 5 lat grania w MSG od 45 do 55baniek. Wariat sie polamal do konca sezonu wiec nici z defensywnego centra, przynajmniej z okolic Ohio. Nuggets chca ogromnie duza za Melo (w sumie nic dziwnego ze chca cos dostac za franchise playera) i nie oplaca sie wypiepszyc pol skladu za kolejnego strzelca, zreszta ich GM czy kto tam jest obecnie u wladzy powiedzial ze NYK nie maja nic co on by chcial z ich skladu(przesada i zaslona dymna), a na pytanie Walsha kogo chce z innych ekip by Knicks mogli wmieszac w trejd inne ekipy... no coz Walsh wciaz czeka na odpowiedz (troche to dziecinne) i sie moze nie doczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zdecydowanie wygranym takiej wymiany są Denver.

tu i teraz będą PO team, a do tego młodziutki diament Favors i masa picków, przy tym żadnych (noo może Harrington, ale nie wykluczone że im się przyda, a przy Devin, Afflalo, KMart i Nene, jego niedorozwój defensywny będzie można jakoś zatuszować...) udupiających kontraktów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nets strasznie ryzykuja?

jezeli melo nie podpisze z nimi w wakacje, zostaja bez draftu i bez gwiazdy tracac dodatkowo favorsa i harrisa.

 

z 2 strony, brook lopez to center, ktory gwarantuje ci, ze nie zostaniesz zjedzony pod koszami. tego w knicks nie ma.

 

najwieksza zaleta tego transferu jest wyslanie melo nawschod co oznacza, ze gasol zalapalby sie na mecz gwiazd jako starter. a moze i dla LO znalazlo by sie miejsce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver by wygrało każdy trejd z Melo w roli głównej, w której dostaliby chociaż jeden pick z I rundy, bo on i tak by odszedł za frajer po sezonie.

 

A tu oddają Melo i kompletnie zbędnego Billupsa, a pozyskują future pf, Harrisa, Morrowa i jeszcze ze dwa picki? :roll:

 

z 2 strony, brook lopez to center, ktory gwarantuje ci, ze nie zostaniesz zjedzony pod koszami. tego w knicks nie ma.

To Ty go chyba dawno w akcji nie widziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaje sie bez bicia, ze w tym sezonie go nie widzialem. 5,9 rpg? uua

 

Denver by wygrało każdy trejd z Melo w roli głównej, w której dostaliby chociaż jeden pick z I rundy, bo on i tak by odszedł za frajer po sezonie.

dokladnie

dlatego zdziwie sie jesli nets pociagna za spust i trade w tej formie wypali

tymbardziej, ze nie maja gwarancji ani co do billupsa ani do melo.

 

chauncey wywinie klasycznego hedo i dopoki nie powroci do denver bedzie gral taki basket, ktory zagwarantuje mu ten powrot:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.