Skocz do zawartości

Washington Wizards RS 2010/2011


Dziobak

Rekomendowane odpowiedzi

No to dzisiaj Arenas wziął mecz dzielnie na swoją klatę i przegrał go w stylu agenta 0

dzielny chłop. zaprzepaścił dobry mecz niezrozumiałymi stratami. szkoda bo Wizz wyglądali dobrze nawet Blatche w koncówce radził sobie.

W dogrywce Rip połknął Arenasa i nastukał naście punktów.

Kiedy ma wrócić Wall?

 

 

Mycek ja się nie pytałem kogo wolisz tylko czy ogladasz Wizards.

Druga sprawa popełniasz błąd w swoich chłodnych kalkulacjach. bo kontrakt kirka nie był przeszkodą by podpisać Korvera.

kolejna rzecz patrzysz kontrakt vs kontrakt a nie przez pryzmat koszykarz vs koszykarz.Wali mnie ile ma zarabiać na tą chwilę lepiej wygląda Kirk niż cała masa Bogansów Watsonów i Brewerów w kupie. Bo Kirk trafia jumpery i trójki i zapewnia przestrzeń swym rzutem a ci panowie nie. I tak to wygląda na chwile obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek ja się nie pytałem kogo wolisz tylko czy ogladasz Wizards.

no tak, sory, nie odpowiedziałem Ci,

oglądałem wizards raz w tym sezonie, wiadomo przeciwko komu wtedy grali 8)

Ale to Twoje

ps.Mam nadzieję że Mycek ogląda czasem wizards

rozmumiem tak że chciałeś mi tym powiedzieć, "widzisz i tak nie podpisali tego kogo chcieli, za bardzo się podczyścili na 1 lipca, poszedł koszykarz który teraz sprawdziłby się w 100%, bo teraz gra dobrze w innym zespole".

 

Druga sprawa popełniasz błąd w swoich chłodnych kalkulacjach. bo kontrakt kirka nie był przeszkodą by podpisać Korvera.

Ale był przeszkodą w podpisaniu lelekrola, a wiadomo było że wtedy liczyło się tylko to, gdyż król miał na swojej liscie chicago, a nasz gm wolał chyba zaryzykować i oddac kirka. Czy wyszło to na dobre? Moim zdaniem tak, bo nie, nie podpisalismy jamesa/wade ale zapewniliśmy sobie głębie składu dokładając, backup dla rose'a który nie potrzebuje grać ~30 min/mecz bo jest ikona tego klubu, jednego z najlepszych shooterow w lidze, i obronce ktory moze bronic wysokich z obwodu, kirk nie mogl, kirk jest fajny w wobronie ale na pg i na kilku sg,a brew ze swoimi +200 cm może spokojnie bronić kazdego na obwodzie. Naprawde, dla mnie te oddanie kirka i pozyskanie w zamian 3 zadaniowców to bardzo dobry interes. I co jeszcze, Kirk wykreuje partnerów, ale on za często zabierałby piłkę temu który ma to prowadzić- derrickowi, w roli shootera kirk nie byłby dobry, z obrona byloby tak ze bronilby zawsze 2, a on nie jest az tak zajebisty by je bronic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirk moglby grac na 2 i nie byloby to gorsze w stosunku do korvera. jasne ze brewer jest lepszy na wysokie 2 ale w ataku to dziura. kirk daje rzut i jego kontrakt nie jest fatalny, do tego konczy sie po nastepnym sezonie i mozna go WTEDY wymienic na kogos z dlugim kontraktem, nawet takiego Iggy'ego dodajac cos jeszcze.

hinrich jako starter zmieniany przez korvera i wchodzacy na pg w czasie jak rose odpoczywa to lepsza opcja niz ten watson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego kontrakt BYŁ fatalny dla Chicago.

hinrich jako starter zmieniany przez korvera i wchodzacy na pg w czasie jak rose odpoczywa to lepsza opcja niz ten watson

zależy dla kogo lepsza, bo nie dla Rose'a. Bo tak jak już pisałem kilka razy Kirk to jest playmaker, nie shooter a playmaker potrzebuje piłki. Główny filar offensywny to bedzie rose-boozer, brewa można sobie uswtawić gdzieś w okolicach trumny, nigdy nie będzie trafiał z dystansu ale POBRONI wszystkie dwójki, a nie niektóre. Za kirka mamy teoretycznie watsona, brewa i bogansa i znowu, tak jak juz to pisalem, wole mieć 3 zmienników niż jednego pseudo starting shooting guarda który offensywnie jest raz 10/10 a raz 1/10...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie gra jeszcze na miarę 2 picku, ale jak na moje oko koles daje rade, dobrze gra w obornie - nie mowie tu o 1on1 bo bywa ze dostaje mocno po dupie, ale ogolnie - team D, hustle, dobrze zbiera, a w ataku ma naprawde dobre podanie, swietny ballhandling, potrafi wejsc pod kosz, zagrac post upa - tylko poki co rzut nie siedzi, ale mysle ze to kwestia czasu. Dla mnie gosciu na 18/5/5 leciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AI to akurat gość który lepiej gra bez piłki wdg. mnie. Lou, Holliday zgoda.

Oczywiście, źle to ująłem...on nie potrzebuje piłki tak bardzo, ale w 76ers narazie jego pozycja jest taka, że i tak jest gościem od tego, mimo że nie ma do końca takich predyspozycji. Nie sądze, że w 76ers zrobią z niego zadaniowca na rzecz Turnera więc dlatego napisałem, że "potrzebuje piłki".

 

Edit. Dzisiaj Turner pokazał jak sie przegrywa mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już widzę, że mamy kandydata na all -stara. Albo kolejne gościa, który wedle statystyk jest najlepszy, ale wszystkie zła tego świata przeszkadzają mu coś wygrać pomimo jego zajebistości.

W przyszłości jak najbardziej może być all-starem. Jest najlepszym blokującym NBA mimo że nie gra nawet 30 min i jest w czołówce najlepiej zbierających na atakowanej tablicy. A ty sie czepiasz c*** wie czego. Z Wallem zrobią mega duet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaVale McGee. niech ktos jeszcze powie, ze pre-draft measurements nie sa zajebiste. moj czlowiek od nabijania statsow. 3 ostatnie mecze prawie 80 fp sredniej :D

Blake G?

 

Są zajebiste.

 

80% spektakularnych bustów jest popełnianych na podstawie predraft measurements, że wymienię tylko Kandiego, Diopa, Darko, Sene i Thabeeta.

 

Jak masz w draft profile "great athlete", "leaper", "enormous wingspan", "defensive potential", a do tego gdzieś w pobliżu jeszcze "lacks offensive polish" to powinieneś się sześć razy zastanowić, bo pewnie zasadzasz się na kolejnego athletic freaka, który okaże się być jedynie athletic retardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaVale McGee. niech ktos jeszcze powie, ze pre-draft measurements nie sa zajebiste. moj czlowiek od nabijania statsow. 3 ostatnie mecze prawie 80 fp sredniej :D

Blake G?

 

Są zajebiste.

 

80% spektakularnych bustów jest popełnianych na podstawie predraft measurements, że wymienię tylko Kandiego, Diopa, Darko, Sene i Thabeeta.

 

Jak masz w draft profile "great athlete", "leaper", "enormous wingspan", "defensive potential", a do tego gdzieś w pobliżu jeszcze "lacks offensive polish" to powinieneś się sześć razy zastanowić, bo pewnie zasadzasz się na kolejnego athletic freaka, który okaże się być jedynie athletic retardem.

tu raczej chodzi o to ze wiekszosc wysokich to busty, a nie o ich measurements.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.