Skocz do zawartości

Staples Center - dziwne a może i glupie pytanie.


Han

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, ludzie wytłumaczcie mi jak to jest:

 

W Staples Center grają i Clippersi i Lakersi i jak oni to robią że na meczu Lakersów boisko wygląda tak: Dołączona grafika

 

a na Clippersów tak :

Dołączona grafika

 

Ja tego nie rozkminiam, może i nie myśle o jakiś najprostszych rzeczach z tym związanym, dlatego się zwracam z prośbą do was :D.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to jest dosyć imponujące

 

ciekawe co by było gdyby Clipps dostali sie do PO i mieli HCA, razem z Lakersami, i musieli grać jednego wieczoru mecz o tej samej porze

 

na szczęście Clippers nie dostaną się do PO i na pewno nie będą mieli hca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to Clips grają od jakiś 10 lat w Staples, zresztą pamiętam jak się wtedy lekko zdziwiłem, bo mi ciągle gdzieś z tyłu głowy tkwi ciemna, ponura i stara jak z "Rocky'ego" :wink: hala LA Sports Arena :roll: Jakoś tak pasowała mi do Sterlinga i jego chłopaków... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nieźle nieźle ;) O takiej hali w polsce tylko pomarzyć :D.

 

Niby takie proste ale nie wpadłem na to, niezłe ! dzięki.

Haha nieźle nieźle ;) O takiej hali w polsce tylko pomarzyć :D.

 

Niby takie proste ale nie wpadłem na to, niezłe ! dzięki.

 

No to faktycznie dobrze że nie zwróciłeś na to uwagi przy okazji Kings a meczów LaL, pewnie by cię to jeszcze bardziej zszokowało :) No prawda że szkoda iż nie ma takiej hali w polsce, ale jeśli mówimy tylko o wymianie parkietu, to takich cyrków nawet w Polsce jest sporo, na torwarze to nawet konie występując w jakiejś tam dyscyplinie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ciekawe co by było gdyby Clipps dostali sie do PO i mieli HCA, razem z Lakersami, i musieli grać jednego wieczoru mecz o tej samej porze

 

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby rozegranie meczu w inny dzień...

No co ty myślisz że by na to wpadli :D Ale spoko tak ciężkimi problemami władze ligi nie muszą się zajmować, przecież to Clippers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 06 clipps grali w playoffs jak i lakers.

problemu nie bylo. raz, ze lakers odpadli wczesniej od clippers a dwa, ze clipps w 1 rundzie mieli hca a lakers nie. tak czy siak w playoffs zadko kiedy mecze sa o tej samej godzinie. raczej wszystko planowane jest pod tv, zeby ta mogla wszystko pokazac na zywo.

 

tak wiec jedyny problem pojawia sie gdy lakers i clippers maja grac tego samego dnia w staples. o ile mi wiadomo bywaly takie sytuacje z tym, ze popmiedzy meczami bylo ok 4-5 h roznicy

 

smiesznie to by bylo gdyby lakers i clippers spotkali sie w playoffs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 06 clipps grali w playoffs jak i lakers.

problemu nie bylo. raz, ze lakers odpadli wczesniej od clippers a dwa, ze clipps w 1 rundzie mieli hca a lakers nie. tak czy siak w playoffs zadko kiedy mecze sa o tej samej godzinie. raczej wszystko planowane jest pod tv, zeby ta mogla wszystko pokazac na zywo.

 

tak wiec jedyny problem pojawia sie gdy lakers i clippers maja grac tego samego dnia w staples. o ile mi wiadomo bywaly takie sytuacje z tym, ze popmiedzy meczami bylo ok 4-5 h roznicy

 

smiesznie to by bylo gdyby lakers i clippers spotkali sie w playoffs:)

a pamietam juz sie zastanawiali kibice po G4 z Lakers komu beda kibicowac w Staples na meczach Clippers, skoro wiekszosc fanow bylaby tam za LA...

 

...ale Nash oba zespoly sprzatnal zanim do tego doszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Stern może zarządzić - jak dawnymi czasy - mecz na neutralnym parkiecie :mrgreen: Np. w Meksyku, o albo w Europie :mrgreen:

Albo z powodu techników mecze zostaną po odwoływane ;) Władze ligi znajda nielegalny skład opasek na głowę w jakiejś szatni i paly offy zostaną wogóle odwołane :)

Mnie ciekawi co bedzie, jak w tym samym momencie w Po beda musieli grać LA Kings, Lakers i Clippers. Meczów PO rozgrywanych w tym samym dniu sobie nie wyobrazam, bo co, jeśli zdarzy sie 3OT jak w meczach Bulls-Celtics?

No i dobrze że sobie nie wyobrażasz bo play off tak samo jak rs w NHL startuje blisko miesiąc wcześniej, czyli "Królowie" musieli by do finału dojśc a narazie mają problemy żeby wogóle się zakwalifikować do po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.