Skocz do zawartości

Eksperci swoje, my swoje


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc to myslalem o RS i sądze ze nie jest to nierealne...napewno bardziej niz MVP Bryanta. Z MIP Ibaki tez bardziej realne niż Brown 6thman albo Jackson COTY. Zresztą nie jako jedyny postawilem na Ibake czy Brooksa. Nie trzeba byc tutaj czyimś fanem zeby obstawić takie typy...za to Kobe jako MVP to juz przesada, czy Brown 6th man też.

Nie uważam,że MVP Bryant jest nierealne. Jaka przesada jeden z najlepszych SG zaraz po MJ jeszcze nie ma 35 lat, ba nawet 33 jeszcze nie ma. Moim zdaniem jest to bardziej realnie niżby James miał zdobyć tą nagrodę w tym roku.

Dlaczego Jackson nie miałby być Coachem roku??Może w końcu ktoś go doceni. :lol::lol:

 

nie będzie przecież w Lakers nawet 6th manem w Lakers.

???

 

 

Z MIP Ibaki tez bardziej realne niż Brown 6thman

Nie sądze:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam,że MVP Bryant jest nierealne. Jaka przesada jeden z najlepszych SG zaraz po MJ jeszcze nie ma 35 lat, ba nawet 33 jeszcze nie ma. Moim zdaniem jest to bardziej realnie niżby James miał zdobyć tą nagrodę w tym roku.

Dlaczego Jackson nie miałby być Coachem roku??Może w końcu ktoś go doceni. :lol::lol:

Paranoją byloby dac MVP gosciowi który ma najlepszy support, a bez niego robią na luzie 50W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener: Scott Skiles lub Brooks

MIP: Serge Ibaka

 

MVP: Kevin Durant

 

 

WEST: Thunder

 

 

Typ na wygranie przez Thunder konferencji już w tym roku, jest podobnie loverowski, jak krytykowane przez Ciebie typy fana Lakers ;)

 

Pisząc to myslalem o RS i sądze ze nie jest to nierealne...napewno bardziej niz MVP Bryanta. Z MIP Ibaki tez bardziej realne niż Brown 6thman albo Jackson COTY. Zresztą nie jako jedyny postawilem na Ibake czy Brooksa. Nie trzeba byc tutaj czyimś fanem zeby obstawić takie typy...za to Kobe jako MVP to juz przesada, czy Brown 6th man też.
Ok- mi się nadal wydaje, że to jeszcze rok/dwa za wcześnie na wygranie Zachodu, nawet biorąc pod uwagę rs. I nawet się z Tobą zgadzam, że nie są to aż tak tak "loverowskie" typy, dlatego napisałem, że podobnie loverowskie ;) Ale jeżeli za wyznacznik tego, co jest a co nie jest "loveryzmem" mamy przyjmować to, czy tylko Ty jeden tak postawiłeś czy nie, to jakoś nie widzę, żeby ktoś jeszcze inny obstawiał Thunder.. Bo MIP dla Ibaki ok- coś w tym jest, MVP dla Duranta sam obstawiłem.. dziwią mnie ogólnie typy w kategorii COTY dla Brooksa- jeszcze nigdy w historii nie zdarzyło się, żeby tą nagrodę ktoś zdobył b2b...

Gość od "Lakersą" powinien się schować- masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoją byloby dac MVP gosciowi który ma najlepszy support, a bez niego robią na luzie 50W.

No to raczej jednak marna wypadkowa, plus może i Kobe ma najlepszy suport ale może też i jest najlepszym liderem :) tak czy inaczej ciężko to zweryfikować

COTY: Jerry Sloan

MiP: Paul Millsap

6: Earl Watson

DPOTY: Andrei Kirilenko

ROTY: Gordon Hayward

MVP: Deron Williams i Edi Curry

:D Tak podobno Curry zaczął trenować nawet, ale tak nawiasem mówiąc muszę się wyżalić, jak ktoś pieprzy o ekipach z dołów jakimi to one będą sensacjami tego roku to luz, ale jak ja wieszcze dobry sezon dla Jazz to już uprawiam s-f, pomimo że startujemy z niezłego już pułapu, że wzmocniliśmy się w lato itd. itp. już nie mogę się doczekać stratu rs wtedy wyjdzie czy ja jestem fan boyem który nie wie o czym mówi czy co poniektórzy reprezentują poziom debilnych zafców :twisted:

 

Jerry ma realne szanse na COTY, Sap na MIP i Memo na 6, nie mówie że wszyscy dostaną te nagrody ale będą w czubie ranku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PH#1 napisał(a):COTY: Jerry Sloan

MiP: Paul Millsap

6: Earl Watson

DPOTY: Andrei Kirilenko

ROTY: Gordon Hayward

MVP: Deron Williams i Edi Curry

 

:D Tak podobno Curry zaczął trenować nawet, ale tak nawiasem mówiąc muszę się wyżalić, jak ktoś pieprzy o ekipach z dołów jakimi to one będą sensacjami tego roku to luz, ale jak ja wieszcze dobry sezon dla Jazz to już uprawiam s-f, pomimo że startujemy z niezłego już pułapu, że wzmocniliśmy się w lato itd. itp. już nie mogę się doczekać stratu rs wtedy wyjdzie czy ja jestem fan boyem który nie wie o czym mówi czy co poniektórzy reprezentują poziom debilnych zafców :twisted:

 

Jerry ma realne szanse na COTY, Sap na MIP i Memo na 6, nie mówie że wszyscy dostaną te nagrody ale będą w czubie ranku

Problem polega na tym że nikt tutaj sie nie bedzie jarał jazz w rs a niektóre twoje posty tryskają hiper optymizmem jakby co najmniej grali u nich wade-james-bosh 8) Jazz sa dalej w dupie bo nie skladu konkurencyjnego dla lakers a do tego powinni dążyć. Fajnie że nie zostali z samym millsapem po stracie boozera ale Al na chwile obecną gwaratuje im to co gwaratnował im carlos czyli że z lakers dostają po piździe.

 

 

COTY: Jerry Sloan

A to akurat powinno być już dawno faktem. Chociażby k**** za zasługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz sa dalej w dupie bo nie skladu konkurencyjnego dla lakers a do tego powinni dążyć. Fajnie że nie zostali z samym millsapem po stracie boozera ale Al na chwile obecną gwaratuje im to co gwaratnował im carlos czyli że z lakers dostają po piździe.

Ale to juz jakis krok do przodu zawsze. Jefferson>Boozer.

No właśnie to nie jest nawet jakiś krok tylko całkiem spory sus i sądzę że niedługo się wszyscy o tym przekonają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że nie zostali z samym millsapem po stracie boozera ale Al na chwile obecną gwaratuje im to co gwaratnował im carlos czyli że z lakers dostają po piździe.

Ale to juz jakis krok do przodu zawsze. Jefferson>Boozer.

 

Ok jeżeli wróci jeszcze na poziom sprzed kontuzji to już ogólnie będzie super. Chociażby z racji wieku Ala natomiast na dzień dzisiejszy jazz są jedną z wielu silnych drużyn na zachodzie. Co do jednego moge się zgodzić że mają fajną pare grajków al i deron dookoła których coś fajnego można budować albo przynajmniej opierać przez nastepnych pare lat. Ale póki co to nic zajebistego. A przynajmniej nie przy konkurencji.

 

No właśnie to nie jest nawet jakiś krok tylko całkiem spory sus i sądzę że niedługo się wszyscy o tym przekonają

Aha.

 

No to się nie dziw że cie ludzie nie biorą na poważnie

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość od "Lakersą" powinien się schować- masakra

:oops: :oops: Taa uciekłem z domu, zaraz skocze z mostu:)) :evil: :evil:

już człowiek się pomylić nie może bo zaraz na niego skaczą...

A przed chwilą się gościa nie czepiałeś, że przypadkiem 2 razy w jednym zdaniu napisał Lakers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.