Skocz do zawartości

Kto wygra wschód


konsul

Kto wygra Wschód w PO  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra Wschód w PO



Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ciekawie mnie jak procentowo wsród fanów rozkładają się typowania. Moim zdaniem Boston i Magic mają największe szanse na zagranie w finale (są to dobrze ułożone i zgrane drużyny - i chciałbym żeby wygrała drużyna zgrana a nie zbieranina all starów) choć wcale się nie zdziwię jak zagra Miami. Oczywiście chodzi mi o PO a nie RS bo w RS to raczej Miami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze niedawno widziałem Bulls w mocnej roli, ale teraz mam trochę mieszane uczucia co do nich, chociaż w Tibo wierzę dalej :)

 

Może być podobnie jak przed rokiem z Magic, że dopóki nie napotkają na swojej drodze mocnego i zdeterminowanego rywala, to będą grali łatwo i przyjemnie, ja bym ich postawił jako 1 rs na wschodzie, Celci z racji wieku muszą podchodzić do sprawy trochę kunktatorsko, Heat to wogóle na razie nie wiadomo jak to będzie wyglądać, a Magicy sa gotowi zgrani itp. itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze niedawno widziałem Bulls w mocnej roli, ale teraz mam trochę mieszane uczucia co do nich, chociaż w Tibo wierzę dalej

i to jest k**** nasz największy problem.

bo zaraz po podpisaniu booza zdecydowana wiekszosc(mowie tu o 'ekspertach' z espnów i innych) uwazala ze bulls nagle sa o dwie dlugosci przed atlanta i zaraz za big 3, ale nawet w pelni zdrowym skladem, w ktorym kazdy daje 100% w kazdym meczu bulls nie jestesmy nawet przed atlanta w tej chwili. Zaraz mecze z portland/okc+ road trip bez naszej gwiazdy, i wlasnie nie teraz, ale za tydzien/dwa zacznie sie wielkie beczenie jakimi to bulls sa cieniasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finał to chyba Heat vs Boston chociaż bardzo bym chciał, żeby Atlanta zrobiła dym i weszła do finału.

 

BTW. 200zł, że Orlando nie wygra wschodu w PO jakieś propozycje?

moja propozycja: wejdz sobie na jakas bukmacherska strone i zobacz jak zalosnie wyglada twoja oferta przy nich. tak wiec nastepnym razem pomysl dwa razy zanim zaproponujesz taki kretynski zaklad, bo nikt raczej nie jest tutaj na tyle glupi zeby sie zakladac o wygrana 200 zl kiedy za ta sama stawke, za ten sam zaklad mozna wygrac pewnie z 4 razy tyle u jakiegos buka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. 200zł, że Orlando nie wygra wschodu w PO jakieś propozycje?

Wchodzę - ty mówisz, że orlando nie wygra wschodu. Ja mówię, że Buls nie wygra wschodu.

Magic wygrywają wschód - 200 zł do mnie, Bulls wygrywają wschód 200 zł do Ciebie. Pasi?

ja mowie Miami wygrywa w PO wschód ty mówisz Magic? Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zakładów masz temat, o właśnie takim tytule, a tu nie zaśmiecajcie. Z nikim się nie zakładam, bo sam jeszcze nie zarabiam, więc nie mogę zagwarantować mojej wypłacalności.

Bulls w bezpośrednim pojedynku wydają mi się w lepszej pozycji, ponieważ:

mają odpowiedź na DH12 - Noaha, który jest całkiem dobrym defensorem i stale robi postępy.

Magicy nie mają za to odpowiedzi na Boozera, chyba, że.. Gortat?

i Rose vs Nelson/Duhon, nie trzeba mówić kto będzie wyruchany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotfl rotfl k****

a co Q będzie może k**** x-factorem tej serii i ma napisać, że Bulls nie mają nikogo na niego? Porównałem kluczowych graczy w obu drużynach. Liderów, którzy będą decydować o przebiegu takiej potencjalnej serii.

A reszta pozycji jak chcesz to się zajmij ty. Mi wystarczą na parę miesięcy przed PO tylko kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls w bezpośrednim pojedynku wydają mi się w lepszej pozycji, ponieważ:

mają odpowiedź na DH12 - Noaha, który jest całkiem dobrym defensorem i stale robi postępy.

Magicy nie mają za to odpowiedzi na Boozera, chyba, że.. Gortat?

i Rose vs Nelson/Duhon, nie trzeba mówić kto będzie wyruchany :wink:

Noaha prawdopodobnie nie dałby rady 1on1. kto da rade?, jest ktoś kto zatrzyma dh12 1na1 ? magic maja system, i tu zdecyduje wlasnie zlamanie systemu (nie mowie ze przez bulls) a nie pozorne przewagi w matchupach. Magic sa zajebiscie zgrani, i ciezko bedzie ich pokonac, szczegolnie jesli to ma byc calkiem nowy team. Tak jak pisalem wyzej, bardzo hujowo ze mysli sie ze bulls sa w stanie podbic wschod, za chwile bedzie rozczarowanie. Stawiajcie prosze chicago w top6 east a nie w top3. A co do boozera, na tym etapie rozgrywek (PO) booz chyba sam siebie wykluczy:p (carlos jestes hujowy bo nie dales rady gasolowi-bynumowi-odomowi, nie dales rady robic na nich +50% FG, jestes BLE!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.