Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś Jendrasa zapytać, bo pisał, że 1 mecz to niewielka próbka na takie oceny :wink:

 

W 1. kwarcie miał chyba 2 błędy, KB wykorzystywał zasłony, trafiał, ale generalnie potwierdziło się to, co pisałem - Wade dobrze go bronił, bo ma warunki i styl gry KB mu odpowiada, w przeciwieństwie do choćby Raya Allena.

 

W skrócie - jestem ukontentowany, co przewidziałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś Jendrasa zapytać, bo pisał, że 1 mecz to niewielka próbka na takie oceny :wink:

 

W 1. kwarcie miał chyba 2 błędy, KB wykorzystywał zasłony, trafiał, ale generalnie potwierdziło się to, co pisałem - Wade dobrze go bronił, bo ma warunki i styl gry KB mu odpowiada, w przeciwieństwie do choćby Raya Allena.

 

W skrócie - jestem ukontentowany, co przewidziałem 8)

 

taaaa... oczywiście musiałeś ubarwić opowieść, żeby wyszło na twoje. :D

 

Nie chodziło o małą próbkę, tylko o wszystkie mecze z lat poprzednich, nie "dwa błędy", tylko Kobe robił z nim wtedy co chciał, nie "dobrze go bronił", bo to nigdy nie podlegało dyskusji, ale "nie da mu pograć". A jeśli już mówimy o stylu gry, to akurat na początku Bryant grał więcej bez piłki, nie wiedzieć czemu Lakers później od tego odeszli i skończyło się na odpałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej nie rozumiem Jendras - porównywać obronę Wade na Bryancie, kiedy wówczas był instancją w ofensywie do obecnych Heat to nadużycie, ale dywagowaliśmy o tym.

 

A w pierwszej kwarcie faktycznie nie wyglądało to dobrze, pamiętałem 2 błędy, ale to niewiele mówi - słabo wypadł, chociaż znów efekt finalny pokazuje, że wyszło na moje.

 

Jak Luki właśnie napisał - zasłony to problem Wade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej nie rozumiem Jendras - porównywać obronę Wade na Bryancie, kiedy wówczas był instancją w ofensywie do obecnych Heat to nadużycie, ale dywagowaliśmy o tym.

 

 

Jaką instancją? Heat mieli dobry defensywny team. Tylko że ty chciałeś mieć ciastko i zjeść ciastko - pisząc o zbyt dużej odpowiedzialności Wade'a w ataku chciałeś wykorzystać argument słabego supportu aby wesprzeć tezę o jego indywidualnej defensywie. Tylko tak się nie da, bo wtedy musiałbyś wziąć pod uwagę, że to może nie obrona samego Dwyane'a, a postęp team D Miami był efektem ograniczenia Bryanta. Dla mnie to bardzo naciągane i tyle.

 

 

chociaż znów efekt finalny mówi, że wyszło na moje.

 

Widzę, że bardzo ci na tym zależy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.