Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie Suns grają tragicznie na tablicach, tracą masę piłek, ale trzymają się w meczu dzięki Frye. Jak zaczną grać bardziej uważnie i walczyć o zbiórki jak teraz Carter to raczej to wygrają.

 

Frye chyba poczytał sobie o tym, że kibice Suns chcą nowego PF i na razie ma 10/11 FG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw na to kasę, jeśli się cud zdarzy, zostaniesz milionerem :wink:

Myślę czy jest sens trwać do GriffinvsLove, głównych konkurentów do nagrody Defensive Player of the Year imienia Amare Stoudimire'a. W sumie strasznie jednostronne dzisiaj mecze, najciekawsze mecze to PHI-HOU i NOH-POR, co mówi wiele... Jutro za to double header uczta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw na to kasę, jeśli się cud zdarzy, zostaniesz milionerem :wink:

Bez przesady az tak wierzący to nie jestem :) Kase stawiam jak najbardziej ale rozsądnie ;]

Ja oczywiscie dzisiejszej nocki odpuscic nie moge ale prawdziwe mecze sa jutro - tyle ze ... zawsze mnie irytowalo to ze double header zaczyna sie o 2 jakby nie mogli o 1 zaczac ( mowie o polskim czasie oczywiscie ) - przez to - nie dosc ze zazwyczasj o pierwszej nie ma zadnego meczu to jeszcze drugi mecz konczy sie gdziespo 7:00 ... fatalnie ale jutro bedzie trzeba Phoenix ogladac do konca - dzisiaj sie to oplacalo - swietna obrona Gortata w ostatniej akcji i zasluzona wygrana Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Career high Rose`s. Przyznam, że dawno nie widziałem gracza, który robił przeciwko Spurs co tylko chciał. Layup, jumper, asysta. Tak dysponowani Bulls u siebie nie będą przegrywać. Jest to naprawdę mocna drużyna. Thibodeu odwalił tam kawał solidnej roboty.

 

Nie dało się wygrać z tak grającymi Bulls , po prostu się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo men

 

to dopiero pierwsza runda

a już myśle że to najlepszy konkurs od vinca 2000 a napewno od pojedynku mason j-rich

 

nawet te kilka prób derozana, mcgee i blake`a nie popsuły tego mocno, bo to były mega wyjebane dunki, przec***e

3 6 griffina - omg, nie wiem jaki mógł nie dostać 50

dunk ibaki też na 50 , 7footer z ft line? ar u kiddin me

 

mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi wsad griffina został przeceniony

 

ibaka troche wstrzymał flow tą drabiną, ale mimo wszystko impressive

derozan wow

mcgee wow wow

 

szkoda że dwóch musi odpaść

nie wiem czy blake był w stanie zrobić ten wsad który próbował, ale jak go zrobił kiedykolwiek to jest ładnym pojebem

 

epic contest

nie najlepszy ever, bez przesady ale epic

 

mcgee jebnie 4 piłkami w finale?:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.