Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądnij cały mecz jeszcze raz na spokojnie, zobacz ile było syt. kiedy Rondo bronił Jamesa, ile z nich wykorzystał, ile zjebał. Potem poczytaj moje wszystkie posty i nie nawiązuj do nich skoro ich nie czytałeś w trakcie oglądania meczu. I idź z Bogiem jak najdalej ode mnie bo nie mam do Ciebie sił.

 

Dziękuje dobranoc.

 

Lol, Lorak, James wykonał banalne podanie, zobacz kto sprawił, ze MM był wolny. TO jest dopiero hipokryzja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dajcie jakiś link to lal-orl to jeszcze sobie po kobim i magic troche pojeżdże:]

 

DF

 

ja nie twierdze że james jest słaby, bo jest dobry, jest zajebistym koszykarzem, atletą.

tylko pi****le o tym juz od czasów cavs, że z jamesem jako "kreatorem", rozgrywającym , point forwardem zwał jak zwał, z jamesem który rozgrywa akcje w roli PG nie da rady powalczyć o najwyższe cele. mimo wysokiego bball IQ które james posiada i jego wizji i dobrych podań. ain`t gonna happen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnij cały mecz jeszcze raz na spokojnie, zobacz ile było syt. kiedy Rondo bronił Jamesa, ile z nich wykorzystał, ile zjebał.

śmiało, zrób to, bo to ty tu stawiasz jakieś zarzuty, więc to uzasadnij.

 

 

Lol, Lorak, James wykonał banalne podanie, zobacz kto sprawił, ze MM był wolny. TO jest dopiero hipokryzja!

??

przecież nie chwalę za to LeBrona, wyraźnie napisałem, że to była dobrze wykonana zagrywka - James zrobił w niej to, co miał zrobić, tak samo jak Bosh. tylko MM nie, po raz kolejny w tym meczu i dla niektórych z was takie pudła Millera to i tak wina LeBrona. podobnie było przy tym post upowaniu, gdy LJ był podwajany, ale ty to ignorujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis, buła. Jak sie z Tobą nie zgadzam tak teraz 100% racji. Ale niestety jak James nie ma piłki a jest na boisku to Miami gra 4 na 5 w ataku.

 

Lorak, Tobie się dziwię podwójnie, że takie głupoty wygadujesz.

A zasłonę stawiał Wade :P I jako jedyny się pofatygował po zbiórę.

Za jakąs godzine napisze posta w temacie o Miami to wtedy pogadamy jeszcze Lo o LBJ na spokojnie. Na razei zwyczajnie zmarnowałem po rpostu za dużo czasu a mam kilka rzeczy do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, shooterzy Miami nie popisali się dzisiaj. Cały mecz mieli dobre pozycje a mimo to skuteczność bardzo niska.

No za to Pierce to nadrobil z nawiazka.

W ten sposób to można to ciągnąć w nieskończoność :). Kto ma więcej argumentów po swojej stronie i tego typu what if pytań :). Lepiej nawet tego nie zaczynać, tak tylko wypisałem co moim zdaniem najbardziej zawaliło w Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.