Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

ja pi****le

sory chłopaki, ale to jest już załosne co robicie, jak bronicie jamesa

 

w cavs c***owy support

miami dostają w pizde, wade c***owy

 

nie mówie że wade gra zajebiście dzisiaj

ale to nie tylko dzisiaj

może jednak z jamesem jako 'kreatorem' i pierwszą opcją nie da się za bardzo wygrywac i stworzyć dobrej mistrzowskiej drużyny przez duże D. face it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le

sory chłopaki, ale to jest już załosne co robicie, jak bronicie jamesa

 

w cavs c***owy support

miami dostają w pizde, wade c***owy

 

nie mówie że wade gra zajebiście dzisiaj

ale to nie tylko dzisiaj

może jednak z jamesem jako 'kreatorem' i pierwszą opcją nie da się za bardzo wygrywac i stworzyć dobrej mistrzowskiej drużyny przez duże D. face it

Co ja bronię Jamesa? Mówię, że on jest Kingiem, on odpowiada za wyniki.

Ze swojej strony jednak stanę w jego obronie słowami, że mecz trwa.

Mi się wydaję czy Miami najlepiej grało kiedy przez kilka meczy to Wade był pierwszą opcją?

Nom, z Netsami i tego typu druzynami Wade wyglądał dobrze. Trochę gorzej wygląda to z Bos, Dal i Orl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wywoływałem nikogo do tablicy, ale skoro się sam ujawnileś to chyba znaczy że bronisz jamesa:]

pisałem ogólnie o tych którzy caly czas narzekają że wade gra c***owo, i co zrobić jak nie trafiają za 3 MM, JJ i house przecież james im podaje i maja open looki.

sory ale jak dla mnie takie tłumaczenie świadczy tylko o tym że macie bardzo małą wiedze o koszykówce.

nigdy tego nie pisałem, bo nie lubie uzywać takich argumentów, bo tak naprawde nie mozna po forum tego ocenić.

ale skoro tak go bronicie to opcje są dwie:

1. macie IQ na poziomie fotela bujanego

2. macie niewielka wiedze o koszykówce

 

jak bym byl w takiej pozycji to wybrałbym opcje 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła, jakby Lorak to napisał to przyjąłbym to na klatę, ale z Twojej klawiatury to musi być potraktowane jako żart.

 

Oglądaj częściej Miami i tyle.

 

Tommason - dokładnie o tym pisałem w temacie o Allenie - jak na razie dwa piękne pudła. A Celtics rzeczywiście zrobili przewagę w kontrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie jestem w stanie uwierzyć ,że Rondo (pal licho tam 3pt range) nie potrafi trafić nawet z półdychy mając z ponad metr wolnego miejsca. Poza tym jak go kryją na radar tj. Rondo na 3 to obrońca na osobistych to jakoś mnie nie dziwi ta ilość asyst, może sobie piłe oddawać bez presji ,gdy sobie tam Ray po zasłonach biega.

 

btw tak nie bawiąc się w prorokowanie itede - zastanawiam się czy z czasem nie będzie małych konfliktów na linii Król-Książę w walce o koronę or łatewer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cetics grali transition offense to wyszli na +14, a teraz zaczyna sie stara spiewka, czyli izolacje. Zaloze sie, ze Miami nas zlapie najpozniej na 2 minuty do konca.

 

tak, heat w tym sezonie największy problem mają z bronieniem przeciw szybkiemu atakowi, już kilka meczów przez to przegrali. za to w HC ich defensywa jest wyśmienita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem, ze tak bedzie. Nie przez nieskutecznosc, tylko przez to pi****lenie Riversa o obronie. Chocbys niewiadomo jak zajebiscie bronil nie powstrzymasz przeciwnika za kazdym razem od zdobycia punktow.

 

Wystarczy wlaczyc maszynke ofensywna, Rondo niech zacznie biegac, nie zaczna sie ruszac, a nie caly czas te pierdolone izolacje. Przeciez idziemy Miami teraz tylko na reke.

 

I c*** i niech to przejebia. Bardzo dobrze. Niech sie k**** naucza myslec troche, chociaz to pewnie i tak by nic nie pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.