Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

k**** ja pi****le musze sie wyżalić

 

i to k**** podwójnie

 

ogólnie wnerwiłem się trochę bo blowout suns heat ma na sport-scene ze 100 seedów

a spotkanie hornets mavs, mecz dwóch drużyn które są w gazie, w dodatku spotkanie - jak można wnioskować po wyniku - zacięte, ma tych seedów z 15

 

no ale przed napisaniem tego posta specjalnie wszedłem na sport scene żeby rzucić jeszcze raz okiem ile tych seedów faktycznie jest [o 20 nastawiłem ściąganie i w tej chwili ściągam z prędkością 10kBps]

no i jak rzucałem okiem to zobaczylem, że mecz który ściągam to nie ten z ostatniej nocy tylko ten sprzed 3 dni

 

kurrrrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze do ściągnięcia w tym sezonie leżą, straszna bida i mało alternatyw, mało różnych wersji, niektórych meczy nie ma w ogóle dostępnych, w tamtym roku było lepiej.

wygląda na to że zayebisty marketing NBA robi swoje [league pass]

 

[pamiętam jak kiedyś wszyscy bluzgali na NBA za to, że postanowiła kasować wszystkie filmiki o NBA z youtube'a

 

nie minęło parę tygodni jak podpisno umowę Utube - NBA i NBA zaczęła zarabiać na tym pieniądze]

 

zresztą, nie czarujmy się, jakbym sporo oglądał to też bym go sobie LP, cena nie jest kosmiczna

 

btw z ciekawości: ceny NBALP są takie same dla mieszkańców wszystkich krajów czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.myp2pforum.eu/threads/47264-NBA-Regular-Season-10-11-Full-Game-Downloads-No-Spoilers/page37

 

Ja stąd pobieram mecze, raczej wszystkie wrzucają, różniej jakości, na różnych serwerach, czasem torrenty, nie zawsze w języku angielskim ale przeważnie w tym.

Wiem, znam. Ale są też braki, które wypisałem tutaj, do tego pózno dają w tamtym sezonie było w c*** lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź torrents.ru. tam powinno być wszystko (ja w każdym razie jeszcze się na nich nie zawiodłem w tym sezonie i co chciałem, to znajdywałem), tyle że czasem po chińsku czy rosyjsku.

 

poza tym jest jeszcze trochę zapomniana stronka mixmakers i tam również można znaleźć rzeczy, których nie ma na SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o robi tyrone lue za doc'iem riversem?

w zeszłym sezonie zastanawiałem się własnie czemu on ciągle siedzi za Doc'iem, z wiki:

 

On October 23, 2009, Boston named Lue director of basketball development.

Lue now works as Director of Basketball Development for the Boston Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.