Skocz do zawartości

Przeceniani i niedoceniani


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Ty lorak musisz dupy wklejac by ci ludzie poswiecali uwage???

k**** swiat zszedl na psy...

coś się niektórym z was okrutnie pomieszało! przecież gdybym chciał, aby skupiono uwagę na napisanej treści moich postów, to bym nie wklejał zdjęć kobiet, z którymi tekst nie ma szans na tym męskim forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że nuggets mają nowy image i taki nene po operacji wygląda jak zapodał lorak

Matko to byłby przełom nie tylko w NBA ale ogólnie world wide :D

Ty lorak musisz dupy wklejac by ci ludzie poswiecali uwage???

k**** swiat zszedl na psy...

Masz chłopak dał jedyny porządny post od miesięcy a tu go disuja zamiast pochwalić :roll: :wink: :)

coś się niektórym z was okrutnie pomieszało! przecież gdybym chciał, aby skupiono uwagę na napisanej treści moich postów, to bym nie wklejał zdjęć kobiet, z którymi tekst nie ma szans na tym męskim forum.

No dobra to o co chodzi z tą dziewczyną tak w ogóle, post przeczytałem i nawiązań nie widzę, + co to za laska, tak na pierwszy rzut oka to do Nicole Kidman podobna, ale widzę ze to nie ona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Lorak chociaż jak sie nazywają te dupy, których zdjęcia wkleiłeś??Chodzi mi szczególnie o nr1. :D 8)

ło masz to grubsza widze sprawa jest, znaczy więcej stufu :D serio nigdy mnie na tym forum nic tak nie zaintrygowało jak te wrzucone bez sensu fotki tych lasek ( znaczy bez sensu, przepraszam za te herezje :) )

ta pewnie ma też nry telefonu

no i żebyś się nie zdziwił to pewnie wszystko @lorak w ostatni weekend zaliczył, miejsca nie ma na tych hostach zdjęć to wrzuca gdzie moze żeby nie pomylić, co i kiedy z którą :wink:

dobra @Lorak to skoro @Maciek chce nr 1 to zapodaj wszystkich namiary nie będziemy się rozdrabniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę pewien podstęp. Myślę, że na tych zdjęciach sie są prawdziwe kobiety tylko transwestyci. Lorak wkleił je po to, by udowodnić jak niedoskonałe jest ludzkie oko. Wy się ślinicie na widok tych pięknych kobiet tak samo jak się ślinicie na widok Billupsa dyrygującego atakiem Denver Nuggets. Lorak, chce wam przekazać, że prawda jest inna niż widzicie - bo ani to nie są piękne kobiety (tylko transwestyci) ani Billups nie jest bardzo dobrym liderem (tylko średnim). Ludzkie oko jest bardzo zawodne - Lorak za pomocą zdjęcia gołej dupy przekazał wam to lepiej niż Bastillon w kilometrowych postach. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Billups nigdy nie był wybitny czy jakiś mega widowiskowy... jednak rozgrywającym był i jest przednim ..zobrazuje to na przykładzie Detroit,którym kibicuje od lat... panowie jak oglądam teraz Pistonsów,to chce mi się rzygać.. jak widzę tego pseudo trenera i ten pseudo zespół...a jedną z przyczyn(inne są myślę wszystkim znane)jest brak Billupsa..brak lidera który by tym całym bajzlem kierował na boisku...i nie wiem jak wy..ale ja uważam że Nuggets w tym sezonie będą się liczyć w PO ..przy odrobinie szczęścia mogli wyeliminować Lakersów w ubiegłym sezonie...jak się wszyscy wyleczą (martin , birdman już wrócił ) i Melo będzie sercem w Denver to namieszają poważnie...fakt że Chauncey jest teraz w słabszej formie niż w szczytowym okresie,ale mimo wszystko jest olbrzymim wzmocnieniem drużyny..a ja wiem czy jest niedoceniany... MVP playoffów,mistrzostwo Nba, występy w meczach gwiazd...wielu by chciało być tak niedocenianym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Billups nigdy nie był wybitny czy jakiś mega widowiskowy... jednak rozgrywającym był i jest przednim ..zobrazuje to na przykładzie Detroit,którym kibicuje od lat... panowie jak oglądam teraz Pistonsów,to chce mi się rzygać.. jak widzę tego pseudo trenera i ten pseudo zespół...a jedną z przyczyn(inne są myślę wszystkim znane)jest brak Billupsa..brak lidera który by tym całym bajzlem kierował na boisku...i nie wiem jak wy..ale ja uważam że Nuggets w tym sezonie będą się liczyć w PO ..przy odrobinie szczęścia mogli wyeliminować Lakersów w ubiegłym sezonie...jak się wszyscy wyleczą (martin , birdman już wrócił ) i Melo będzie sercem w Denver to namieszają poważnie...fakt że Chauncey jest teraz w słabszej formie niż w szczytowym okresie,ale mimo wszystko jest olbrzymim wzmocnieniem drużyny..a ja wiem czy jest niedoceniany... MVP playoffów,mistrzostwo Nba, występy w meczach gwiazd...wielu by chciało być tak niedocenianym :D

ja patrzac na Pistons to widze zespol juz od paru lat ktory moze i sporo potrafi robic przecietnie ale malo co robi wybitnie dobrze - od taki sredniak zadaniowo/personalny

ni to ulozone ni to rozwalone

 

problem Billupsa to wlasnie fakt ze w czasach duze wyzszej sredniej 'sredniosci' byl wlasnie tym najwazniejszym elementem w lidershipie jak BBW w obronie...po prostu freak na tle innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Alf Jefferson to chyba jeden z najbardziej przecenianych zawodników, jeden z najgorszych obrońców z wysokich, szczególnie pod względem team play.

Ma najgorsze +/- w Jazz, jego wejście na boisku zwiększa drtg o 12, jego przyjście do Jazz pogorszyła D o 3 mimo, że zmieniał Boozera, mającego opinię słabego obrońcy.

Słabo zbiera, ma 52%ts najgorszy ze starterów w Jazz, słabo zbiera w obronie, tylko 21%. Tyle co Dirk, który jest PF. O ile sam wynik jest przeciętny, to beznadziejnie zastawia, co sprawia, że opp C mają sporo powyżej średniej co robi z niego kiepskie reboundera.

W obronie rzadko pomoga, słabo broni picki, ogólnie zawodnik niewiele lepsze od drugie Ala z Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alf Jefferson to chyba jeden z najbardziej przecenianych zawodników, jeden z najgorszych obrońców z wysokich, szczególnie pod względem team play.

Ma najgorsze +/- w Jazz, jego wejście na boisku zwiększa drtg o 12, jego przyjście do Jazz pogorszyła D o 3 mimo, że zmieniał Boozera, mającego opinię słabego obrońcy.

Wszystko prawda, ja czekam kiedy Jazz zaczną grać Millsap-Okur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alf Jefferson to chyba jeden z najbardziej przecenianych zawodników, jeden z najgorszych obrońców z wysokich, szczególnie pod względem team play.

Ma najgorsze +/- w Jazz, jego wejście na boisku zwiększa drtg o 12, jego przyjście do Jazz pogorszyła D o 3 mimo, że zmieniał Boozera, mającego opinię słabego obrońcy.

Wszystko prawda, ja czekam kiedy Jazz zaczną grać Millsap-Okur.

Nie wszystko, ponieważ prawdą nie jest iż ma na imię Alf. Poza tym jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia :!: RappaR nie był by sobą jakby któregoś z Jazzmanów nie "pojechał" :twisted:

 

A propos Ala - słaby on taki w D, a tu coś takiego via "Zawsze po Pierwsze":

 

zestawienie najlepszych blokujących, które pokazuje, którzy z nich zaliczają największy procent bloków, po których piłka pozostaje w posiadaniu ich drużyny. Ujętych zostało tu tylko 10 najlepszych blokujących ligi (do 19 stycznia), ale zważywszy na to, że autor "ręcznie" sprawdzał każdy z bloków, to i tak trzeba docenić jego wysiłek:

1. Andre Bogut - 66,7%

 

2. Al Jefferson 63,3%

 

3. Marcus Camby - 63%

 

4. Tim Duncan 62,7%

 

5. Serge Ibaka - 59,8%

 

6. Darko MIlicic - 59,6%

 

7. Amar'e Stoudemire - 54,3%

 

8. JaVale McGee - 53,5%

 

9. Dwight Howard - 49,4%

 

10. Pau Gasol - 44%

No kuźwa słaby on jak cholera :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia :!: RappaR nie był by sobą jakby któregoś z Jazzmanów nie "pojechał" :twisted:

To zresztą tylko potwierdza motoryczność jego postów, wszyscy w SLC gadają o pozytywnym zaskoczeniu jesli chodzi właśnie postawę Ala w obronie ale ten typ i tak wie swoje i szczerze myślę że powinniśmy to tak zostawić 8) Natomiast ciekawi mnie fakt że wiekszość ludzi tu na forum zaczyna i kończy na zawodnikach, coś takiego jak trener dla nich nie istnieje, teraz Sloan robi gorszą robotę niż nawet Nelson przed rokiem, to co tu gadac o indywidualnych postawach kogo kol wiek pomijając takie istotne fakty, chociaz ja wiem ze tak jest latwiej i od niektórych nie można zbyt wiele wymagać :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obecność Duncana i Camby'ego tuż za nim :mrgreen:

Dokładnie taki sam argument jak Twój...

Zmierzam do tego, że statystyka graczy, "którzy zaliczają największy procent bloków, po których piłka pozostaje w posiadaniu ich drużyny" ma się nijak do ich obrony, skoro w tym rankingu widnieje na tak wysokim miejscu Amar'e. To trochę tak jakby pisać, ze steale są wyznacznikiem defense'u obwodowych...

 

Rappar pisze wam o drtg itd, a ty odpowiadasz o procencie bloków, po których piłka pozostaje w posiadaniu drużny :D Może jakieś mocniejsze argumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.