Skocz do zawartości

[2014-2015] Playoffs - Komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

ja proponuje draft i od razu kampy

nie mam kasy na fa

btw: moze jakas glebsza analiza boxscora? i dominacji sonics?

kings pod koszem mieli curryego wiec nic dziwnego, w suns milsap plus gasol wypalili sie w pierwszej rundzie (haslem teoretycznie gasi wszystkie zalet milsapa, ben gasola, a jak bylo w boxscorze?)

raptors maja bosha na c wiec tez sredniawo

ale warriors? po tym jak radosnie rozp...edzili wysokich lal nie mogli sie ugiac przed haslemem poteznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto picku nie ma, to nie śpieszy się do draftu; nie ma kasy, to nie śpieszy się do FA - i walczy dalej. :)

 

Końcówkę zasimuje Geddo, mnie nie ma od jutra do wtorku włącznie. Wszystkie przedłużenia/cuty itd zgłaszajcie przez ten czas do Geddo, bo ja nie będę miał dostępu do neta.

 

A Haslem chyba czyta forum i speszył się ostatnią krytyką. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy, oto jak przedstawiaja sie plany na najblizsze dni.

 

dzis ostatni mecz finalow. po finale wrzuce pliki draftowe, abyscie mogli zaczac juz przegladac zawodnikow. jutro w ciagu dnia zrobie season ending, podpisze zawodnikow, rozlosujemy kolejnosc draftu, itp.. z draftem mysle, abysmy ruszyli w niedziele wieczorem. 48h na przeanalizowanie zawodnikow, powinna Wam wystarczyc. jesli sa jakies sprzeciwy, to prosze pisac.

 

jednoczesnie przypominam, ze przedluzanie zawodnikow, zwlanianie, rezygnacja z pickow, jest mozliwa do dzisiejszej simki! planuje ja zrobic w okolicach godziny 22.00. tak wiec, jesli ktos jeszcze sie waha nad kims, to prosze miec to na uwadze. sprawdzcie prosze rowniez, czy Wasze ewentualne decyzje zostaly wziete pod uwage w konkretnych topickach i czy przy danym zawodniku jest odpowiednia informacja. jesli takowej nie ma, to prosze o kontakt do mnie najlepiej na PM tutaj na forum. na gg malo kiedy zagladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał za emocjonujące finały!

Ryzyko podjęte przeze mnie polegające na zmianie taktyki w krytycznym momencie serii wyszło mi na dobre. A już byłem tak wkurzony, że nie chciałem nawet nic zmieniać. To chyba mój największy comeback jakiego dokonałem grając w Simbie. Great feeling.

 

Sorry chłopaki, że musieliście czekać tak długo na off-season ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje panowie piekne finaly.

raptors drugie mistrzostwo w 3 lata, nono.

wyglada na to ze mis 76ers byl jedorazowym wystrzalem

(bo ten draft zmieni chyba sporo ...)

nets o krok od finalow, przegrany mecz 7 z mistrzami

uch jesli sie masloniowi poszczesci w losowaniu (pick noh) to bedzie rzeznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Qba,szkoda straconej szansy.Nad Sonics widnieje jakieś złe fatum :shock:

no niestety. powiem szczerze, ze bardzo Tobie kibicowalem. nie dlatego, ze nie lubie Raptors albo ich GM'a. lecz dlatego wlasnie, ze wiele razy Sonics byli juz w finale simbasketu i nigdy nie zdolali go wybrac. no ale niestety i tym razem sie nie udalo. moze za rok? tak czy inaczej powodzenia.

 

no i naturalnie gratulacje dla GMa Raptors! a wszystko przez RZA, gdyz swego czasu przesadzil z tamtym draftem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.