Skocz do zawartości

Media Day


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

Główny kandydat na MVP sezonu

Kreveta ale przeciez Edek juz sie polamal, pierwszy trening i go udo boli czy jakas inna czesc jego wytrenowanego do granic mozliwosci ciala. 4-6tyg, zanim nadrobi zaleglosci to koniec sezonu albo i kariery bedzie :) Miec taki talent i tak go zjebac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coż za ciekawa fryzurka AK47! 8)

Słowiańska :) widać że jest gotowy do walki 8)

Krawat Byrona Scotta

Widać że wogóle wiele motywów się przewija przez MD ale czarnego nazi jeszcze nie widziałem :D Może blitz to będzie nowa taktyka Cavs ;)

Qrcze chłopaki, zapomniałem o Edku, wszak Media day to jedyny dzien gdzie go można zobczyć na parkiecie w trykocie NY.

Obrazek

Taka załamka totalna, siakiś żul im się przypałętał do szatni

Kreveta ale przeciez Edek juz sie polamal, pierwszy trening i go udo boli czy jakas inna czesc jego wytrenowanego do granic mozliwosci ciala.

To nie trening tylko jak z tego krzesełka wstawał :) patrzcie kurcze jak ktoś ma pecha to co poradzić a były takie szanse w przypadku Currego że teraz dobrze się do sezonu przygotuje, wagę już miał 330 czyli dominował by totalnie bo chyba cięższego nie ma, tylko nie wiem jak z tą jego wadą serca powinni chyba mu jakiś wózeczek zrobić żeby na parkiecie biegać nie musiał.

a po co Korverowi takie dlugie skarpetki ? 8)

Bo lubi :)

A Asik jesli chce cos zdzialac to musi troche przypakowac.

Powiedz to Noah

Obrazek

 

a i jeszcze poszukałem Kirka, jakis taki smutny :evil:

To co dopiero Booz, wogóle się wzruszyłem nie przyzwyczajony jestem do ogladania Jazzmanów w innych trykotach :cry: A i zostawcie jego YMCE style on na media day zawsze się dobrze prezentuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.