Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem z rana na atdhe i nie widziałem tego, ale zwalę to na to, że zbierałem się do wyjścia już i mogłem przeoczyć. Poczekam na lepsze nagranie.

Coś jak to:

http://www.youtube.com/watch?v=Rl_v3yo3Lxo

Jak dla mnie to w tym samym momencie kiedy Melo się odrywa Gino rusza prawą nogą.

Ale mniejsza z tym, raczej to nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noga jak noga, różnie w takich sytuacjach gwiżdżą, ale była końcówka, więc puścili.

 

btw. o co chodzi z tym pretensjami do Fishera, bo nie kumam?

 

O farcie nie ma co mówić, bo Spurs prowadzili w sumie przez cały mecz. Jak się pozwala w ostatniej akcji na kilka zbiórek w ataku i oddanie rzutów przez całą trójkę gwiazd rywali, to można mieć pretensje tylko do siebie.

 

Swoją drogą, Lakers najpierw rzucili Bostonowi 96 punktów, a potem zatrzymali Spurs na 89, a mimo to dwa razy po tyłku.

 

 

Bryant zagrał hujnie i ten cały comeback był zasługą Odoma i Gasola.

 

ta :D 20 rzutów - źle, bo nie podaje. 10 asyst - też źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zamyka mecz to nie ma możliwości zeby go krytykowac. Tutaj przesadziłem. Jednak zagrał całkiem nieźle. W sumie nie trafił jednego rzutu, dwa razy dobrze podał(odom, gasol), raz podał xle i gasol wyratował sytuację. Czyli średnio - ani źle ani zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, Lakers najpierw rzucili Bostonowi 96 punktów, a potem zatrzymali Spurs na 89, a mimo to dwa razy po tyłku.

Te 96 pkt z Bostonem to nie bardzo rozumiem? Mało rzucili to przegrali.

Zresztą więcej od 96 Bostonowi rzucono 13 razy, bilans Celtów to 10-3.

Kobe zagrał źle, trochę za rzadko rzucał, za dużo podawał i w sumie miał złe shot selection, jedyne co jego występ uratowało, to fakt, że mu dzisiaj normalnie nie siedziało. Ale ogólnie takiego Kobe nie lubię oglądać, wolę tego z pierwszego meczu ze Spurs.

tak, ale za barcie kibicowalem juz w latach 90, jeszcze w czasach stoichkova

pozniej byl ronaldo i cala plejada swietnych brazylijczykow (rivaldo, ronaldinho)

dodaj jeszcze inter, psg i celtic

 

ale ja jestem raczej "niedzielnym" kibicem kopanej takim co jedynie gran derby obejrzy czasami:)

Siedziałem kiedyś na forum piłkarskim i w sumie zauważyłem, że kluby ogólnie przyciągają pewne grupy dość podobnych fanów i w sumie zauważyłem korelacje w sposobie pisania pomiędzy fanami niepokalanej, a jeziorców.

W sumie nie ma takiej przeciwwagi dla Lakers jak w piłce nożnej, gdzie Manchester United i Real to są 2 takie inne ogromne ośrodki kibicowskie. Chociaż w sumie podejrzewam, że Lebron ma całkiem sporo fanów z Manchesteru i Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem kiedyś na forum piłkarskim i w sumie zauważyłem, że kluby ogólnie przyciągają pewne grupy dość podobnych fanów i w sumie zauważyłem korelacje w sposobie pisania pomiędzy fanami niepokalanej, a jeziorców.

W sumie nie ma takiej przeciwwagi dla Lakers jak w piłce nożnej, gdzie Manchester United i Real to są 2 takie inne ogromne ośrodki kibicowskie. Chociaż w sumie podejrzewam, że Lebron ma całkiem sporo fanów z Manchesteru i Realu.

:mrgreen:

 

 

Nie rozciągajmy realiów polskiego kurwidołka sportowego na jakieś złożone systemy (chyba, że mówisz tylko o Polsce, ale tu i tak jest to dość wątpliwe), a teoria jakoby miała istnieć zależność między kibicowaniem Realowi bądź MU, a byciem fanem LeBrona to aż mnie prawie zrzuciła z krzesła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappar nie szukalbym raczej korelacji

moj dobry znajomy, wielki fan lakersow jest fanem... realu.

itd.

 

co do samego meczu ze spurs i ewentualnej serii. w playoffs "srodek ciezkosci" zostanie jeszcze mocniej przeciagniety pod kosz. dlatego choc lakers przegrali to spotkanie to wygrali deske (+6) i punkty z pomalowanego (+10) dlaego jestem zadowolony z tego co sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappar nie szukalbym raczej korelacji

moj dobry znajomy, wielki fan lakersow jest fanem... realu.

itd.

 

co do samego meczu ze spurs i ewentualnej serii. w playoffs "srodek ciezkosci" zostanie jeszcze mocniej przeciagniety pod kosz. dlatego choc lakers przegrali to spotkanie to wygrali deske (+6) i punkty z pomalowanego (+10) dlaego jestem zadowolony z tego co sie dzialo.

Ja zawsze myślałem (i tak mam do czynienia najczęściej) że fani Kobego są fanami Christiano Pedallo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappar nie szukalbym raczej korelacji

moj dobry znajomy, wielki fan lakersow jest fanem... realu.

itd.

 

co do samego meczu ze spurs i ewentualnej serii. w playoffs "srodek ciezkosci" zostanie jeszcze mocniej przeciagniety pod kosz. dlatego choc lakers przegrali to spotkanie to wygrali deske (+6) i punkty z pomalowanego (+10) dlaego jestem zadowolony z tego co sie dzialo.

Ja zawsze myślałem (i tak mam do czynienia najczęściej) że fani Kobego są fanami Christiano Pedallo.

swojego czasu byl volume scorerem ze slabym efficiency wiec bardziej mi pasuje pod Iversona... tudziez Monta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monta Ellis ma fanów ?

Ja uwielbiam go oglądać w ataku. 8) Ma zajebistą lekkość, mogę oglądać jego wjazdy i pull up jumpery w nieskończoność.

Ale przecież Monta Ellisa to niszowy grajek, nie jest najlepszy w lidze w żadnej kategorii i porównywanie kibicowania Realowi Madryt do Monty Ellis to kolejny gafa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.