Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

A może tak wiecej akcji przeanalizujecie?

 

Na poczatek może wszystkie z 4 kwarty

 

 

Jaja sobie boy robisz skoro uwazasz że [jakie to amerykańskie stwierdzenie] koszykarscy bogowie byli za spurs.

Spurs byli dalecy od trafiania swoich rzutów.

 

A wymachiwianie przez Fishera swoim palcem to tragedia. Jeszcze wieksza jak to robił Phil.

A Kobe o dziwo uznał to zw. spurs za farciarskie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak wiecej akcji przeanalizujecie?

 

Na poczatek może wszystkie z 4 kwarty

 

 

Jaja sobie boy robisz skoro uwazasz że [jakie to amerykańskie stwierdzenie] koszykarscy bogowie byli za spurs.

Spurs byli dalecy od trafiania swoich rzutów.

 

A wymachiwianie przez Fishera swoim palcem to tragedia. Jeszcze wieksza jak to robił Phil.

A Kobe o dziwo uznał to zw. spurs za farciarskie. :roll:

A co pomylił się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LO

niestety nie moge znalezc lepszej jakosci filmiku niz ten z nba.com

ostatnio sedziowie roznie interpretuja przepisy

i sam juz nie wiem

czy priorytetem jest zajecie pozycji

czy priorytetem jest trzymanie nog na parkiecie i mozna byc cialem w ruchu

po tym "faulu" melo

http://www.youtube.com/watch?v=Rl_v3yo3Lxo

imo faul parkera byl jeszcze bardziej ewidentny. sam chcialbym uslyszec wypowiedz jakiegos forumowego specjalisty w tej dziedzinie.

 

przemo: nie zamierzam wdawac sie w z toba w polemike. jezeli nie uwazasz, ze spurs nie mieli dzis troche wiecej farta, ok, masz do tego prawo. ja wiem co widzialem:) jezeli codziennie trafiacie takie bb na zakonczenie 1 qwarty to ok, nie ogladam was za czesto wiec nie wiem.

 

dluzej porozmawiamy w playoffs.

 

pomimo tej porazki wcale nie czuje sie niepewnie w ewentualnym starciu ze spurs. nie chodzi tu o jakas moja pyche ale blair,duncan i mcdyess to frontcourt, ktory z mila checia ujrze w serii playoffowej. nawet bez hca.

 

niepewnie czuje sie w stos do celtics i heat i na dzien dzisiejszy w serii z tymi ekipami pieniedzy bym nie postawil. ze spurs, pomimo 0-2 moje przeczucia sa totalnie inne.

 

@cinek a nie chodzilo o "komin"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo: nie zamierzam wdawac sie w z toba w polemike. jezeli nie uwazasz, ze spurs nie mieli dzis troche wiecej farta, ok, masz do tego prawo. ja wiem co widzialem:) jezeli codziennie trafiacie takie bb na zakonczenie 1 qwarty to ok, nie ogladam was za czesto wiec nie wiem.

No tak - zapomniałem ,że rzuty w pierwszej kwarcie decydują o tym czy zwycięstwo było sprawą bogów czy też farta i w zasadzie sie nie liczy.

 

 

 

@cinek a nie chodzilo o "komin"?

Nie załamuj mnie

 

Od kiedy oglądasz koszykówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu przem...

 

ad1. rzuty w 1 kwarcie bezposrednio nie decyduja o zwyciestwie w meczu. ale na ich podstawie, czestotliwosci wpadania jednej z druzyn takich rzutow w danym meczu, mozna stwierdzic, ze "koszykarscy bogowie byli laskawi dla tej ekipy"

 

qrwa jak la ostatnio wygrali z bb fisha nie mialem problemu z napisaniem tego, gdy shannon rzucil bb na koniec 3q zza polowy. 2 takie farciarskie rzuty i lakers byli +1 a nie -4.

 

 

ad.2

zaczalem gdzies tak w 1991 roku.

nie wiem o jaka sytuacje tobie/wam chodzi. widzialem tylko 2 polowe na slabym streamie a po syrenie koncowej wybieglem do pracy zeby sie nie spoznic. wiec jesli laska, podlinkuj dokladnie, o ktora sytuacje ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu przem...

 

ad1. rzuty w 1 kwarcie bezposrednio nie decyduja o zwyciestwie w meczu. ale na ich podstawie, czestotliwosci wpadania jednej z druzyn takich rzutow w danym meczu, mozna stwierdzic, ze "koszykarscy bogowie byli laskawi dla tej ekipy"

 

qrwa jak la ostatnio wygrali z bb fisha nie mialem problemu z napisaniem tego, gdy shannon rzucil bb na koniec 3q zza polowy. 2 takie farciarskie rzuty i lakers byli +1 a nie -4.

 

 

ad.2

zaczalem gdzies tak w 1991 roku.

nie wiem o jaka sytuacje tobie/wam chodzi. widzialem tylko 2 polowe na slabym streamie a po syrenie koncowej wybieglem do pracy zeby sie nie spoznic. wiec jesli laska, podlinkuj dokladnie, o ktora sytuacje ci chodzi.

Czyli faul Parkera widziałeś jak fc***, ale że Fish machał to nie wiedziałeś dlaczego machał :mrgreen:

 

Nie wiem czy trzeba linkować bo akcja jest tam gdzie była, zaraz jak McDyess dobił piłke koszykową do kosza przeciwników.

 

Yessir offensive interception

 

 

 

Dobra byli łaskawi dla spurs.

Dobrze że mamy tych bogów bo do playoff byśmy nie awansowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale za barcie kibicowalem juz w latach 90, jeszcze w czasach stoichkova

pozniej byl ronaldo i cala plejada swietnych brazylijczykow (rivaldo, ronaldinho)

dodaj jeszcze inter, psg i celtic

 

ale ja jestem raczej "niedzielnym" kibicem kopanej takim co jedynie gran derby obejrzy czasami:)

 

edit:

a co ma tu machanie fisha? nie widzial powtorki to machal. zobaczyl powtorke to pewnie przestal. big deal. co to ma wspolnego z ofensem parkera?

 

zapomnialem. spurs przy 0.4 nie machali:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różniło wejście Parkera w tym meczu od wejścia Melo w meczu ze Spurs? oO

 

Dziwnie było jakoś w Staples bo ogólnie nawet nieźle sedziowany mecz prócz tej decydującej akcji Parkera. W wolnych nawet przepaści nie było.

 

Bryant zagrał hujnie i ten cały comeback był zasługą Odoma i Gasola. Odom trafiał, Gasol wywalczył 4 fts(w tym dzięki hustle po złym podaniu KB). Pod koniec jeden błąd i wszystko się sypnęło(błąd Odoma). Wiadomo, że w ofensywie ten front jest lepszy, ale do zastawiania mogli jednak wpuścić Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img600.imageshack.us/f/ofens.jpg

 

Najlepsze co znalazłem. Parker jeszcze nie wyskoczył a KB już od tego momentu ustawienia nóg nie zmieniał. Tylko ruszył trochę ciałem(co można zrobić).

 

To już manu bardziej prawą nóżką tam klepnął przy faulu melo.

Oooo dokładnie

 

Nie widac aby sie ruszał, wiec LA wygrało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.