Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

odom rozwalil lape, stlukl lewy lokiec i powiedzial, ze zamierza dzis z hornets grac ale... prawa reka.

mavs "wtopili" z thunder, nuggets z kings i coraz lepiej to wyglada

 

ale dzis trzeba wygrac z hornets. btw. przed meczem pierscien dostanie didier ilunga mbenga

prawdopodobnie wrecza mu go kobe i fish

 

na rozkladzie tez dzis wypad spurs do indianapolis i tez po cichu licze na niespodzianke. jazz natomiast zawitaja do memphis...

 

ale dopoki nie zaczniemy wygrywac swoich spotkan to gowno da nam ogladanie sie na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers mają jeszcze spore szanse na pierwszy seed ale nie będzie to łatwe, zaczyna im się bardzo trudny terminarz gdzie będą grać:

 

3x spurs

3x jazz

3x mavs

3x thunder

3x hornets

3x portland

2x celtics

2x magic

2x hawks

2x denver

2x knicks

1x miami

 

To jest 29 meczy przeciwko ekipom które walczą o wyższy seed, hca or whatever, playoff teams krótko mówiąc, łatwo nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs za to wreszcie pograją trochę na wyjeździe gdzie łatwiej o porażki, Dallas też nie będzie mieć łatwego terminarzu. Nie wiem jak Boston, ale chyba będą mieć zbliżony do nas.

 

Poza tym Lakers już przeszli kryzys formy, teraz czas na resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers mają jeszcze spore szanse na pierwszy seed ale nie będzie to łatwe, zaczyna im się bardzo trudny terminarz gdzie będą grać:

 

3x spurs

3x jazz

3x mavs

3x thunder

3x hornets

3x portland

2x celtics

2x magic

2x hawks

2x denver

2x knicks

1x miami

 

To jest 29 meczy przeciwko ekipom które walczą o wyższy seed, hca or whatever, playoff teams krótko mówiąc, łatwo nie będzie.

tak tylko kto wie co dla Lakers w tej chwili znaczy łatwy mecz :) mnie ta drużyna nie zaskoczy wygrywając praktycznie wszystko z meczów jakie wymieniłeś i po drodze wtapiając coś z Warriors, Kings, Cavs czy Bobcats

 

Jeśli chodzi o zachód, to hca mnie mało obchodzi. Dobrze by natomiast było powalczyć z Bostonem i Miami, bo 2-3-2 w finale to już zupełnie inna bajka.

Nie wkurwiaj ludzi takimi bzdetami.
czy ty mógłbyś się wreszcie nie pojawiać w tym temacie i nie ośmieszać się ? nie pasuje ci to co tu czytasz to najlepiej nie wchodź albo zachowaj komentarze dla siebie, albo pojaw się jak kiedykolwiek będziesz miał rację odnośnie swoich przewidywań odnośnie Lakers. Czy to ci się podoba czy nie to Lakers to Lakers będą znowu w finale, dodatkowo system rozgrywek w seriach przed finałem sprawia, że kluczowe HCA jest dopiero w finale zwłaszcza jak tam będzie czekał najsilniejszy rywal czy to będzie Boston czy Miami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe appeared to know exactly what was ailing his two-time defending team. Minutes after being manhandled by the Heat, he pronounced he was going to “kick [butt] at practice . . . and beat it into their heads. It was time to get the team focused.”

 

Which brings us to the crux of my inquiry. How did Kobe propose to pull that off, a Lakers’ legionnaire wondered, “when he hasn’t practiced the whole season (something no member of LA’s press has called him out on)?”

 

Is that true, I asked Kobe?

 

“Yeah.”

 

Why?

 

“Because I have very little cartilage under my right knee cap, it’s almost bone on bone.”

 

Bryant has undergone three operations on that same knee, one this past offseason, after having it drained several times during last year’s playoffs.

 

“Until I got it drained the first time during the opening round against the Thunder I could not bend that knee at all,” he revealed. “It was swollen as hell and it hurt like hell. Luckily things got a lot better once I had the procedure.”

 

“You know how competitive and combative I am on the court,” he said. “There’s nothing I like better than to practice. In fact, I like practice more than the games, because I get to go at my teammates hard. That’s when you find out what they’re made of, how much you can push some to get the most out of ’em, and how you have to back off others so you don’t lose ’em.

 

“So, in order to protect my knee and avoid a situation like last year, we decided before the season to sacrifice the team’s intensity by minimizing wear and tear as much as possible.”

 

Kobe hasn’t missed a practice since, and has a puffy right knee to show for it.

 

“What can I do that I’m not already doing?” he said. “I’ve increased treatment before and after I play, but there’s no way of knowing what’s going on under there unless I take an MRI once month.

 

 

http://www.nypost.com/p/sports/more_spo ... uPUGNwrPfK

 

 

Kurde, trochę to wygląda tak, jakby Kobe był na ostatnich nogach. Pytanie czy tak to już będzie wyglądać do końca jego kariery, czy da się jeszcze coś zrobić z jego kolanem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty mógłbyś się wreszcie nie pojawiać w tym temacie i nie ośmieszać się ? n

Dla mnie ten post jendrasa to był śmiech na sali. Wogóle cały ten temat jest prześmieszny, a wszyscy tutaj fani LAL są tak pewnie siebie, pyszałkowaci, że się bełtać chce.

Powiedziałem to co chciałem powiedzieć i już finalnie mówie, że tutaj nie zajrze do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobe sie zuzywa i nic tego nie odwroci, pomalu musi grac coraz mniej i oszczedzac kolano. dlatego wazne jest zatrzymanie browna w lato zeby byl ktos kto pogra spore minuty jak kobe zacznie grac po ok 24 minuty na mecz zeby sie nie posypac w ktoryms momencie. mam nadzieje ze bedzie w stanie grac jeszcze 2-3 lata na w miare wysokim poziomie bo w innym wypadku jestesmy utopieni z jego wielkim kontraktem

 

finalnie mówie, że tutaj nie zajrze do końca sezonu

trzymamy za slowo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy ty mógłbyś się wreszcie nie pojawiać w tym temacie i nie ośmieszać się ? n

Dla mnie ten post jendrasa to był śmiech na sali. Wogóle cały ten temat jest prześmieszny, a wszyscy tutaj fani LAL są tak pewnie siebie, pyszałkowaci, że się bełtać chce.

Powiedziałem to co chciałem powiedzieć i już finalnie mówie, że tutaj nie zajrze do końca sezonu.

 

Sorry, Maciek, ale takie są realia. Na zachodzie nie ma zespołu, który mógłby pokonać Lakers w 7-meczowej serii. Owszem, jest kilka mocnych ekip, ale wszystkie mają zbyt poważne braki i ich jedyną szansą są kontuzje w obozie LA. Parę lat temu myślałem, że w końcu Lakers potkną się gdzieś po drodze na młodych gniewnych, ale Blazers się posypali, a Thunder za wolno się budują, żeby już teraz zrobić tak duży krok do przodu. Tymczasem co roku jest to gadanie o pewności siebie, pyszałkowatości itp. i co roku kończy się tak samo. Ludzie jednak nadal nie potrafią wyciągnąć z tego wniosków, nawet nie próbują spojrzeć na sprawę z naszej perspektywy i tak to potem wygląda. Ty, Maciek, potrafisz tylko krzyczeć i krytykować, ale sam nic mądrego tutaj jeszcze nie napisałeś, bo jesteś zbyt zajęty wyłapywaniem stwierdzeń, które ci nie pasują, więc nie widzę powodu, dla którego ktokolwiek w tym temacie miałby cię traktować poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trochę to wygląda tak, jakby Kobe był na ostatnich nogach. Pytanie czy tak to już będzie wyglądać do końca jego kariery, czy da się jeszcze coś zrobić z jego kolanem?

zrobić już prawdopodobnie nie, pozostaje właśnie ograniczenie obciążeń tak bardzo jak to możliwe tutaj sami Lakers mogą sobie pomóc wygrywając przekonująco mecze, które powinni tak wygrywać tak by zmniejszać jego minuty, w PO podobnie robić co się da by te serie, które mogą być krótsze takie właśnie były.

 

 

czy ty mógłbyś się wreszcie nie pojawiać w tym temacie i nie ośmieszać się ? n

Dla mnie ten post jendrasa to był śmiech na sali. Wogóle cały ten temat jest prześmieszny, a wszyscy tutaj fani LAL są tak pewnie siebie, pyszałkowaci, że się bełtać chce.

Powiedziałem to co chciałem powiedzieć i już finalnie mówie, że tutaj nie zajrze do końca sezonu.

Ja jestem i pyszałkowaty i pewny siebie i nie będę się pierdolił i owijał w bawełnę i udawał, że przejmuję się zachodnimi drużynami bo prawda jest taka, że tak nie jest i nie zamierzam udawać, że jest inaczej dlatego, że jakiś dzieciak co roku czuje się urażony, że nie przeceniam innych drużyn. Lakers przez ostatnie lata dali nam podstawy do pewności siebie, a że jedynie jakieś wschodnie drużyny zrobiły coś by zachwiać tą pewność siebie to nie zamierzam robić z siebie idioty i pisać jak to obawiam się, że Lakers mogą odpaść z Thunde, Jazz, Mavs czy Spurs. Jestem przekonany, że zdrowych Lakers pokonać mogą jedynie Heat albo Celtics możesz sobie wierzyć, że jest inaczej podobnie jak możesz wierzyć w istnienie św Mikołaja, twoja sprawa.

 

Pojaw się tu proszę na koniec sezonu jeżeli okaże się, że w końcu miałeś rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do extension to pamiętam jak jakoś po podpisaniu go pojawiła się informacja, że nawet starzejącemu Bryantowi z punktu widzenia Bussa opłaca się dać tyle kasy bo zyski jakie on generuje to ok 80-90mln rocznie. Oczywiście z punktu widzenia naszego czyli kibica już tak to nie wygląda, ale też jakoś strasznie bym się nie martwił tym, że z tym jego zdrowiem może być gorzej przede wszystkim Lakers by na niego tej kasy nie rzucili nie sprawdzając tego dokładnie. Z czasem trzeba będzie myśleć o tym w jaki sposób najlepiej wykorzystać ostatnie lata Bryanta, tu dla mnie podstawową sprawą będzie dodanie szybkości i atletyczności na obwodzie żeby zrekompensować to, że u niego już tak dobrze z tym nie będzie, ale na to wszystko jeszcze przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.