Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

skoro maszyna pisze, ze nie zdobendziemy mistrzostfa to moze juz przestane ogladac lakers?

szkoda, bo juz ich kilkanascie lat oglondam.

 

dajcie chlopakowi jakis fajny podpis.

 

takiego debiuu nie bylo tu od X czasu:)

 

jezu, lejkersi dzisiaj graja o 19 to chyba obejrze jednak jeszcze ten ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobemu powinnismy dopisac 1W za ten mecz.

w 2 polowie dobre 90% punktow padlo albo bezposrednio po jego punktach, asystach i w 2 przypadkach po asystach hokejowych, gdzie lo odegral do gasola na and1.

 

poza tym kojarze jakis coast2coast shannona i... to by bylo chyba na tyle.

 

odom podjal rekawice i zagral bardzo dobre spotkanie.

 

"gasol tradycyjnie" jak ostatnio

 

ron artest to dla mnie zagadka nr 2 po slabszej dyspozycji pau. chlop w ogole zrezygnowal z grania trojkatow. krzata sie sam nie wiedzac gdzie. oddaje glupie rzuty, nie zbiega tam gdzie powinien, cofa sie. totalnie psuje gre momentami. matt barnes gra trojkaty 2 razy lepiej.

 

slabiej lawka

 

powinni to wygrac 20-30 a ledwo co wymeczyli zwyciestwo. dzis wizyta w stolicy, spotkanie z prezydentem. jutro b2b z wiz i pacers. bynum mial wrocic na wizards ale prawdopodobnie nie wroci bo w nj odwolano trening przez korki. zatem pacers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialem juz wątku ciagnac w temacie o Spurs, ale Bynum mi sie przypomnial - ten c***ek zyje jeszcze? cos tam slyszalem ze ma ogólnie wrócic, ale chłopak młodziutki, a rok w rok ta sama historia, wielkie oczwkiwania, ma juz wrócic grać, a to jeb potem kolanko pada, operacyjka, greg oden 2nd commin' ? moze niech wytrejduja go do suns za nasha, tam go posskladaja i pogra chociaz te 60 spotkan w sezonie regularnie...

 

dramat co sie dzieje z wysokimi w tej lidze, jak juz ktos sie dobrze zapowiada, to okazuje sie ze ma szklane kolanka, albo jest Hasheemem Thabeetem.

 

kluby nba powinny wysyłac do afryki bataliony scoutów, niech szukaja wyrosnietych bambusków, bo najwyrazniej łatwiej im wyhodować dobre kolana jedząc raz dziennie zupe z trawy niż amerykancom, ktorzy wpierdalaja w gettach hamburgery z mcdonalda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. to nie jest glupia opcja choc mam wrazenie, ze grizzlies wiecej oczekuja niz kontraktu sashki. ale jako 5 do rotacji pod kosz, czemu nie. nie tacy w lakers sie odradzali.

 

julius mam nadzieje, ze bynum dogra caly sezon i po raz kolejny bedziesz musial sie zamknac.

 

dla lakers dzis sie zaczyna sezon. wreszcie powrot do normalnej rotacji. jeszcze niech wroci theo i mozemy rozpoczac pogon za mavs i spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thabeet odpada - za duże obciążenie finansowe dla Lakers, za słaba oferta dla Memphis.

 

 

Chciałem jeszcze pochwalić Phila za wpuszczenie Blake'a na końcówkę meczu z Nets. Chyba pierwszy raz zrezygnował ze swojej żelaznej piątki od czasu meczu otwarcia.

 

 

Jeszcze jedna ciekawostka: dwa najsłabsze mecze Gasola w grudniu? Rockets i Clippers. Oba w drugim dniu b2b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Smith za Vujacica i pick.

 

 

Mitch did it again.

 

 

Poprawiamy sytuację pod koszem, oszczędzając przy tym jakieś 6 baniek. Szkoda tylko tego picku, dawno nie mieliśmy gracza z pierwszej rundy draftu. Myślę, że z czasem nam się to odbije czkawką, ale najważniejsze jest tu i teraz. Wraca Bynum, dochodzi Joe, potem jeszcze Rat i rotacja podkoszowa jest tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to pasuje. oszczedzamy i dostajemy wzmocnienie pod kosz ale...

rockets dostana williamsa tylko za pick? to juz mogl mitch dorzucic jakis future pick czy ebanksa/caractera i sprobowac wziac jeszcze terrence'a do nas bez zadnego udzialu rakiet w tym tradzie. naprawde mysle ze ten gosc u nas wyszedlby na prosta i dawal ostro czadu juz od nastepnego sezonu. moze grac na wszystkich pozycjach obwodowych. szkoda troche. jak zobaczylem ten tytul na zp1 i jego fote to pomyslalem "mitch ty geniuszu" :D

caracter gra bardzo malo ale nie powacha juz wogole parkietu jak do tego dojdzie. ze zdrowymi bynumem i ratliffem bedziemy mieli juz calkiem okazala rotacje podkoszowa.

 

jak wygladal bynum? myslalem ze wskoczy odrazu do s5 ale nie ma co narzekac najwazniejsze ze w koncu wrocil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co o tym sadzic... :lol:

musialem dac emotiona. sory chlopaki.

na transferze wiecej oszczedzamy niz 6 baniek. 5,5+5,5=11 - 1,5(x2) +0,75(tyle kontraktu smitha placi podobno liga) wiec oszczedzamy jakies 8,7 mln $

 

plus, to jeszcze nic pewnego dostajemy 4 mln $ trade exception ale tego nie potwierdzilem, poza 1 zrodlem

to oznacza, ze mitch dostaje 4 banki, ktore mozemy uzyc by jeszcze kogos sprowadzic

 

dobry deal. pod wzgledem finansowym swietny. wolalbym innego wysokiego. myslalem wczoraj o humpriesie. ale mysle, ze po kilku miesiacach grania, nawet w playoffs joe smith moze nam sie przydac. caracter nie da rady. smith na te 5 minut w meczu w rotacji na pf-c jest jak znalazl. wciaz daleko nam do C's ale jest o niebo lepiej niz wygladalo to wczoraj.

 

no i mamy kase na browna i barnesa.

 

jeszcze tylko zostal luke walton......

 

wrocil bynum i od razu pau gasol zagral 3. najmniejsza ilosc minut w tym sezonie (31), zrobil w tym czasie 16-9-7. tak to powinno wygladac. nie zmeczyli sie, wiec mamy szanse na W w indianapolis, choc tam ciezko sie wygrywa, a do skladu wraca jednak granger.

 

edit:

post z 2 grudnia

mitch moglby jeszcze wyczarowac jakiegos wysokiego za sashke.

hell yeah!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz - daliście 1st round pick i Sashke za Joe Smitha? Jeśli chodzi o oszczędności to deal jest OK ale chyba można byłoby wyciągnąć coś lepszego za 5 spadających baniek i 1st round pick? Tak czy siak moglibyście podpisać takiego weterana przed PO za minimum. Nawet teraz może nie powąchać parkietu z uwagi na powrót Bynuma.

 

Na tym dealu ewidentnie zyskują Rockets, ciekawe do jakiego numerka jest chroniony ten pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. to nie jest glupia opcja choc mam wrazenie, ze grizzlies wiecej oczekuja niz kontraktu sashki. ale jako 5 do rotacji pod kosz, czemu nie. nie tacy w lakers sie odradzali.

 

julius mam nadzieje, ze bynum dogra caly sezon i po raz kolejny bedziesz musial sie zamknac.

 

dla lakers dzis sie zaczyna sezon. wreszcie powrot do normalnej rotacji. jeszcze niech wroci theo i mozemy rozpoczac pogon za mavs i spurs.

ze Ty masz nadzieje to akurat wierze, tylko ze dla jesli dla Bynuma juz na tym etapie kariery ciezko jest zrobic 65 występow w regularze, to dobrze nie wróży na przyszłosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. to nie jest glupia opcja choc mam wrazenie, ze grizzlies wiecej oczekuja niz kontraktu sashki. ale jako 5 do rotacji pod kosz, czemu nie. nie tacy w lakers sie odradzali.

 

julius mam nadzieje, ze bynum dogra caly sezon i po raz kolejny bedziesz musial sie zamknac.

 

dla lakers dzis sie zaczyna sezon. wreszcie powrot do normalnej rotacji. jeszcze niech wroci theo i mozemy rozpoczac pogon za mavs i spurs.

ze Ty masz nadzieje to akurat wierze, tylko ze dla jesli dla Bynuma juz na tym etapie kariery ciezko jest zrobic 65 występow w regularze, to dobrze nie wróży na przyszłosc...
Z bynumam i odenami to mnie już krew zalewa, sczególnie jak poźniej słyszy się teksty w stylu, a jak będziemy mieli pełny skład, albo z Bynumem to bysmy dopiero wymiatali, ludzie jak ktoś ma cały czas chroniczne kontuzje to mu to nie przeminie, jak ziomek nie moze jednego pełnego sezonu rozegrać od poczatku kariery i pomimo że jest młody już teraz jego organizm nie wytrzymuje to mu się to z latami nie poprawi, wiec przestańcie gadać takie głupoty, i nie uzależniajcie zwycięstw od opbecności takich graczy bo to niema sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.