Skocz do zawartości

FB#3 (10/11)


popeye

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni mohikanin w postaci Wanca sie zalogowal, wiec jestesmy w komplecie.

 

Jako, ze mamy tylko 5 glosow dotyczacych losowania numerkow i wszystkie sa za apletem podejmuje decyzje, ze numerki wylosuje aplet.

 

Jezeli chodzi o termin, to nadal mamy ustawiony 13.10 godz. 21.00. O ile minimum dwie osoby sie w ciagu nastepnych dni nie zglosza, ze im termin nie pasuje, nie bedziemy go juz ruszali.

 

Dodatkowo chcialem rzucic temat nowej opcji w FB. Od tego sezon mozna ustawic:

 

"Weekly Deadline: "Daily - Today" co pozwala wystawiac gracza (pozyskanego trejdem oraz z FA) tego samego dnia kiedy jest pobrany...

 

a nie tak jak bylo dotychczas w dniu nastepnym.

 

Mi sie zmiana generalnie podoba, wiec jest za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo chcialem rzucic temat nowej opcji w FB. Od tego sezon mozna ustawic:

 

"Weekly Deadline: "Daily - Today" co pozwala wystawiac gracza (pozyskanego trejdem oraz z FA) tego samego dnia kiedy jest pobrany...

 

a nie tak jak bylo dotychczas w dniu nastepnym.

 

Mi sie zmiana generalnie podoba, wiec jest za.

mi ta nowa opcja odpowiada, wiec rowniez jestem za.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kuzwa stalo sie. wychodzi na to, ze mnie nie bedzie na drafcie. postaram sie jeszcze zalatwic przenosnego neta, no ale bedac w trasie to i tak ciezko z zasiegiem moze byc. inna opcja jest oddanie moich wyborow komus innemu. tak wiec zobacze jeszcze. cholera jasna, jeden dzien w ciagu roku. myslalem, ze termin bede mial wolny, a tu dupa blada :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do nowej opcji to nie mam nic przeciwko. Na pewno zwiększy i tak dynamiczne FB.

 

Co do draftu to już jutro. A z racji nagromadzenia obowiązków nie miałem czasu przygotować ściągawek. Czyli będzie Wielka Improwizacja albo Dziady. Ponieważ liga mocna jak nigdy, szorowanie dupą dna wielce prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Round 1

1. Pedzace Pisuary

2. twój stary

3. ArmiaBialejG...

4. Gnojownicy

5. Nerazzurri

6. nakurwiaaatche

7. Dziary Rodmana

8. niggaz

9. Sledzie w oleju

10. Animowani Al...

 

Round 2

1. Animowani Al...

2. Sledzie w oleju

3. niggaz

4. Dziary Rodmana

5. nakurwiaaatche

6. Nerazzurri

7. Gnojownicy

8. ArmiaBialejG...

9. twój stary

10. Pedzace Pisuary

 

Round 3

1. Pedzace Pisuary

2. twój stary

3. ArmiaBialejG...

4. Gnojownicy

5. Nerazzurri

6. nakurwiaaatche

7. Dziary Rodmana

8. niggaz

9. Sledzie w oleju

10. Animowani Al...

 

Round 4

1. Animowani Al...

2. Sledzie w oleju

3. niggaz

4. Dziary Rodmana

5. nakurwiaaatche

6. Nerazzurri

7. Gnojownicy

8. ArmiaBialejG...

9. twój stary

10. Pedzace Pisuary

 

Round 5

1. Pedzace Pisuary

2. twój stary

3. ArmiaBialejG...

4. Gnojownicy

5. Nerazzurri

6. nakurwiaaatche

7. Dziary Rodmana

8. niggaz

9. Sledzie w oleju

10. Animowani Al...

 

Round 6

1. Animowani Al...

2. Sledzie w oleju

3. niggaz

4. Dziary Rodmana

5. nakurwiaaatche

6. Nerazzurri

7. Gnojownicy

8. ArmiaBialejG...

9. twój stary

10. Pedzace Pisuary

 

Round 7

1. Pedzace Pisuary

2. twój stary

3. ArmiaBialejG...

4. Gnojownicy

5. Nerazzurri

6. nakurwiaaatche

7. Dziary Rodmana

8. niggaz

9. Sledzie w oleju

10. Animowani Al...

 

Round 8

1. Animowani Al...

2. Sledzie w oleju

3. niggaz

4. Dziary Rodmana

5. nakurwiaaatche

6. Nerazzurri

7. Gnojownicy

8. ArmiaBialejG...

9. twój stary

10. Pedzace Pisuary

 

Round 9

1. Pedzace Pisuary

2. twój stary

3. ArmiaBialejG...

4. Gnojownicy

5. Nerazzurri

6. nakurwiaaatche

7. Dziary Rodmana

8. niggaz

9. Sledzie w oleju

10. Animowani Al...

 

Round 10

1. Animowani Al...

2. Sledzie w oleju

3. niggaz

4. Dziary Rodmana

5. nakurwiaaatche

6. Nerazzurri

7. Gnojownicy

8. ArmiaBialejG...

9. twój stary

10. Pedzace Pisuary

 

Round 11

1. Pedzace Pisuary

2. twój stary

3. ArmiaBialejG...

4. Gnojownicy

5. Nerazzurri

6. nakurwiaaatche

7. Dziary Rodmana

8. niggaz

9. Sledzie w oleju

10. Animowani Al...

 

Round 12

1. Animowani Al...

2. Sledzie w oleju

3. niggaz

4. Dziary Rodmana

5. nakurwiaaatche

6. Nerazzurri

7. Gnojownicy

8. ArmiaBialejG...

9. twój stary

10. Pedzace Pisuary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedzace Pisuary

 

1. (1) Chris Paul (NO - PG)

2. (20) Monta Ellis (GS - PG,SG)

3. (21) Tim Duncan (SA - PF,C)

4. (40) John Wall (Was - PG)

5. (41) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)

6. (60) Kevin Garnett (Bos - PF)

7. (61) Devin Harris (NJ - PG)

8. (80) Greg Oden (Por - C)

9. (81) Vince Carter (Orl - SG,SF)

10. (100) Jamal Crawford (Atl - PG,SG)

11. (101) Boris Diaw (Cha - SF,PF)

12. (120) Ron Artest (LAL - SG,SF)

 

twój stary

 

1. (2) Kevin Durant (OKC - SF)

2. (19) Steve Nash (Pho - PG)

3. (22) Andre Iguodala (Phi - SG,SF)

4. (39) Nene Hilario (Den - PF,C)

5. (42) Andrew Bogut (Mil - C)

6. (59) Yao Ming (Hou - C)

7. (62) Mo Williams (Cle - PG)

8. (79) Carl Landry (Sac - SF,PF)

9. (82) Linas Kleiza (Tor - SG,SF)

10. (99) Jason Terry (Dal - PG,SG)

11. (102) Leandro Barbosa (Tor - PG,SG)

12. (119) Anthony Morrow (NJ - SG,SF)

 

ArmiaBialejGwiazdy Autopick

 

1. (3) LeBron James (Mia - SF)

2. (18) Danny Granger (Ind - SF,PF)

3. (23) Gerald Wallace (Cha - SF,PF)

4. (38) Chauncey Billups (Den - PG)

5. (43) Andrea Bargnani (Tor - PF,C)

6. (58) Paul Pierce (Bos - SG,SF)

7. (63) Kevin Martin (Hou - SG)

8. (78) Troy Murphy (NJ - PF,C)

9. (83) Andrew Bynum (LAL - C)

10. (98) Ray Allen (Bos - SG)

11. (103) Channing Frye (Pho - PF,C)

12. (118) Samuel Dalembert (Sac - C)

 

Gnojownicy

 

1. (4) Dwight Howard (Orl - C)

2. (17) Tyreke Evans (Sac - PG,SG)

3. (24) Al Jefferson (Uta - PF,C)

4. (37) David West (NO - PF)

5. (44) Stephen Jackson (Cha - SG,SF)

6. (57) Brandon Jennings (Mil - PG)

7. (64) Lamar Odom (LAL - SF,PF)

8. (77) Rodney Stuckey (Det - PG,SG)

9. (84) Andris Biedrins (GS - C)

10. (97) Jose Calderon (Tor - PG)

11. (104) Terrence Williams (NJ - SG,SF)

12. (117) Tayshaun Prince (Det - SF,PF)

 

Nerazzurri

 

1. (5) Deron Williams (Uta - PG)

2. (16) Brook Lopez (NJ - C)

3. (25) Chris Bosh (Mia - PF,C)

4. (36) Jason Kidd (Dal - PG)

5. (45) Carlos Boozer (Chi - PF,C)

6. (56) Manu Ginobili (SA - SG)

7. (65) Chris Kaman (LAC - C)

8. (76) Roy Hibbert (Ind - C)

9. (85) Andrei Kirilenko (Uta - SF,PF)

10. (96) John Salmons (Mil - SG,SF)

11. (105) Hedo Turkoglu (Pho - SG,SF)

12. (116) Andre Miller (Por - PG)

 

nakurwiaaatche

 

1. (6) Dirk Nowitzki (Dal - PF)

2. (15) Carmelo Anthony (Den - SF)

3. (26) Derrick Rose (Chi - PG)

4. (35) Marc Gasol (Mem - C)

5. (46) Gilbert Arenas (Was - PG,SG)

6. (55) Aaron Brooks (Hou - PG)

7. (66) Luis Scola (Hou - PF,C)

8. (75) Caron Butler (Dal - SG,SF)

9. (86) Eric Gordon (LAC - SG)

10. (95) J.J. Hickson (Cle - PF,C)

11. (106) Ramon Sessions (Cle - PG,SG)

12. (115) Rashard Lewis (Orl - SF,PF)

 

Dziary Rodmana

 

1. (7) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)

2. (14) Josh Smith (Atl - PF)

3. (27) Brandon Roy (Por - SG,SF)

4. (34) Al Horford (Atl - PF,C)

5. (47) Blake Griffin (LAC - PF)

6. (54) Paul Millsap (Uta - PF)

7. (67) Luol Deng (Chi - SF)

8. (74) Jeff Green (OKC - SF,PF)

9. (87) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

10. (94) Nicolas Batum (Por - SG,SF)

11. (107) Jrue Holiday (Phi - PG)

12. (114) Rodrigue Beaubois (Dal - PG,SG)

 

niggaz

 

1. (8) Kobe Bryant (LAL - SG)

2. (13) Stephen Curry (GS - PG)

3. (28) Joakim Noah (Chi - PF,C)

4. (33) Kevin Love (Min - PF,C)

5. (48) Rudy Gay (Mem - SF,PF)

6. (53) Baron Davis (LAC - PG)

7. (68) Anthony Randolph (NY - PF,C)

8. (73) Tony Parker (SA - PG)

9. (88) JaVale McGee (Was - PF,C)

10. (93) Robin Lopez (Pho - PF,C)

11. (108) Evan Turner (Phi - SG,SF)

12. (113) Hakim Warrick (Pho - SF,PF)

 

Sledzie w oleju

 

1. (9) Pau Gasol (LAL - PF,C)

2. (12) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C)

3. (29) Joe Johnson (Atl - SG,SF)

4. (32) Darren Collison (Ind - PG)

5. (49) Antawn Jamison (Cle - SF,PF)

6. (52) Andray Blatche (Was - PF,C)

7. (69) Raymond Felton (NY - PG,SG)

8. (72) Michael Beasley (Min - PF)

9. (89) O.J. Mayo (Mem - SG)

10. (92) Emeka Okafor (NO - C)

11. (109) Luke Ridnour (Min - PG)

12. (112) Al Harrington (Den - PF,C)

 

Animowani Alkoholicy

 

1. (10) Rajon Rondo (Bos - PG)

2. (11) David Lee (GS - PF,C)

3. (30) Zach Randolph (Mem - PF,C)

4. (31) Russell Westbrook (OKC - PG)

5. (50) Marcus Camby (Por - PF,C)

6. (51) Trevor Ariza (NO - SG,SF)

7. (70) Danilo Gallinari (NY - SF)

8. (71) Jason Richardson (Pho - SG,SF)

9. (90) Corey Maggette (Mil - SF,PF)

10. (91) Elton Brand (Phi - PF,C)

11. (110) Jameer Nelson (Orl - PG)

12. (111) Mike Conley (Mem - PG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mnie na 2 pierwszych rundach ale wybory Kobego i Currego z 8 i 12 pickiem uwazam za bardzo dobre. ja pewnie wybralbym Josha Smitha/Nasha/Melo zamiast Currego ale on tez moze ladnie pograc w GSW.

 

dalej bylo calkiem dobrze tylko Dete mi podpierdolil gracza pare razy.

 

PG Curry Parker Baron

SG Kobe Turner

SF Gay Turner

PF Love Warrick A.Randolph

C Noah R.Lopez McGee

 

duzo mlodych, zespol niewiadoma, ale mysle ze jak dostana minuty (a musza dostac bo nie maja konkurencji) to zrobia duzo fp. per36 maja sweitne staty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG Paul/Wall/Harris

SG Ellis/Crawford

SF Artest/Diaw/Carter

PF Garnett/Aldridge

C Duncan/Oden

 

Z draftu jestem zadowolony, nie żałuję w ogóle Walla w 4. rundzie, bo to pewne 50 fp. Miałem dylemat kogo wybrać z nr 1, poza tym trzeba było brać Odoma a nie KG, tak jak pomyśleć o pozycji SF prędzej, jednak jest kim handlować.

 

Jest sporo ryzyka kontuzji lub wymiany, po prostu szukałem dreszczyku emocji także podczas sezonu :)

 

EDIT:

Buła - największą biedę to masz w głowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnojownicy

 

1. (4) Dwight Howard (Orl - C) - chyba wylosowalem najgorszy z mozliwych pickow. zaraz po pewnym trio, ktore ponizej pewnej granicy nie zejdzie. no ale mowi sie trudno i trzeba bylo wybierac z takim numerkiem. padlo tutaj na dwighta, ktory z pozostalych zawodnikow do wyboru, byl chyba najbardziej pewny. 60fp powinno byc jak nic. a do tego brak podatnosci na kontuzje.

 

2. (17) Tyreke Evans (Sac - PG,SG) - polecieli wszyscy ktorych chcialem. zostal sie tyreke, wiec go wybralem. po pierwszym sezonie krecil 50fp, ile zrobi teraz? licze na poprawe i chociaz na te 55fp. sporym plusem u niego sa dwie pozycje, pg i sg.

 

3. (24) Al Jefferson (Uta - PF,C) - w tej rundzie liczylem na duncana, niestety nie dotrwal. byl tez nash na liscie, ale on polecial jeszcze szybciej. wtedy mialem dylemat. kidd czy jefferson? postawilem na ala, gdyz w jazz z powodzeniem zastapi boozera. mysle, ze 55 jest w jego zasiegu, a moze nawet wiecej. pytanie tylko, ile meczy bedzie w stanie rozegrac w sezonie?

 

4. (37) David West (NO - PF) - decyzja byla bardzo prosta. z numerem 24 myslalem o kiddzie, wiec jakby ostal sie do 37, to bym w ogole nie plakal. niestety, polecial z 36. duza szkoda, bo bylbym bardzo happy. no ale jak polecial, to padlo na westa. pewny zawodnik jesli chodzi o zdrowie. no i od jakiegos czasu ponizej pewnego poziomu nie schodzi. mysle, ze 48-49fp jest w stanie mi zapewnic. wiec na wypadek kontuzji jeffersona, bedzie kto mial grac na pf.

 

5. (44) Stephen Jackson (Cha - SG,SF) - bo kogos trzeba bylo brac albo na pg, albo na sg, albo na sf. za wielu opcji na te pozycje juz nie bylo. s-jax calkiem ladny mial poprzedni sezon w bobcats. wiec licze, ze ten bedzie mial podobny i podobna srednia.

 

6. (57) Brandon Jennings (Mil - PG) - szukalem jakiegos pg i pod uwage bralem jeszcze mo williamsa. zdecydowalem sie jednak na jenningsa, bo licze na dalszy jego rozwoj i polepszenie sredniej z poprzedniego sezonu.

 

7. (64) Lamar Odom (LAL - SF,PF) - niby rezerwowy w LAL, ale ponad 40fp i tak robi. a ze bynum wiecznie sie lamie, to i raczej jestem spokojny o srednia odoma. kolejny plus, ze jest zarowno na sf i pf.

 

8. (77) Rodney Stuckey (Det - PG,SG) - podstawowy rozgrywajacy pistons, sporo minut i miejmy nadzieje wiecej asyst przy podaniach do ripa i taya. licze na utrzymanie sredniej, a moze lekko nawet podskoczy.

 

9. (84) Andris Biedrins (GS - C) - juz w poprzedniej rundzie myslalem o nim. jednak wtedy jeszcze sie obawialem. ale jak ostal sie do 9 rundy, to trzeba bylo juz go brac i ryzykowac. jak bedzie zdrowy to raczej troche zbiorek i blokow dostarczy + cos tam jeszcze pkt.. wiec moze sie oplaci i powyzej 43fp bedzie robil.

 

10. (97) Jose Calderon (Tor - PG) - kolejne ryzyko, ktore moze sie oplacic. jak bedzie zdrowy i w pelni formy, to jako podstawowy rozgrywajek, bedzie w stanie grac na przyzwoitym poziomie. na to licze.

 

11. (104) Terrence Williams (NJ - SG,SF) - a moze wypali?

 

12. (117) Tayshaun Prince (Det - SF,PF) - zobaczymy czy jest w stanie przekroczyc magiczna dla niego bariere 40fp.

 

PG Brandon Jennings | Jose Calderon

SG Tyreke Evans (PG) | Rodney Stuckey (PG) | Terrence Williams (SF)

SF Stephen Jackson (SG) | Lamar Odom (PF) | Tayshaun Prince (PF)

PF Al Jefferson © | David West

C Dwight Howard | Andris Biedrins

 

ogolnie mowiac, jestem w miare zadowolony. sklad jest zbilansowany (czego obawialem sie, przy wyborach z listy) i generalnie na kazda pozycje mam szeroki backup. szkoda kilku zawodnikow, ktorzy polecieli przede mna. inna sprawa, ze ciezko sie draftowalo przez telefon. zatrudnilem brata, dzien wczesniej pokazalem jemu jak sie poslugiwac. a pozniej przez telefon on mi mowil kto polecial, a pozniej ja jemu mowilem kogo ma wybierac. a teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekac na rachunek telefoniczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (9) Pau Gasol (LAL - PF,C) - nie wahałem się specjalnie przy tym wyborze. Bynum kontuzjowany, Pau wypoczęty więc myślę, że powtórzenie rezultatu z zeszłego sezonu jest pewne.

 

2. (12) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C) - tu już nie wyszło jak chciałem. zamierzałem wziąć rondo lub lee, obydwaj poszli chwilę wcześniej. sam do końca nie wierzę w duży progres Amare, mogłem jednak dokonać trochę innego wyboru.

 

3. (29) Joe Johnson (Atl - SG,SF) - wiedząc, że z pozycjami sg/sf im dalszy pick tym większa bieda, zdecydowałem się na jj'a. chciałem roy'a, ale poszedł dwa picki wcześniej.

 

4. (32) Darren Collison (Ind - PG) - chyba najgorszy mój wybór, kroi się bust. polowałem na westbrooka, ale DeTe zgarnął mi go sprzed nosa. nie mogłem namierzyć Kidda i wraz z ostatnimi sekundami wybrałem collisona. chłopak progress zaliczy na pewno, pytanie tylko jak duży...

 

5. (49) Antawn Jamison (Cle - SF,PF) - pewny pick na zapełnienie pozycji sf.

 

6. (52) Andray Blatche (Was - PF,C) - sam nie wiem co myśleć o tym panu. potencjał jest duży, pytanie co głową...

 

7. (69) Raymond Felton (NY - PG,SG) - liczę na poprawę względem ubiegłego sezonu. może nashem nie jest, ale z pewnością u d'antoniego będzie miał lepsze statsy niż u browna.

 

8. (72) Michael Beasley (Min - PF) - tu trochę zaryzykowałem, ale kurcze wierzę w chłopaka! będzie startował na sf, dostanie pewnie też parę minut na pf i udowodni, że jest w końcu w stanie spełnić pokładane w nim nadzieje.

 

9. (89) O.J. Mayo (Mem - SG) - chciałem jakąś alternatywę na sg i jakoś OJ się nawinął. może w końcu uda mu się na dobre przekroczyć barierę 40fp?

 

10. (92) Emeka Okafor (NO - C) - 3 ostatnie wybory to tak na dobrą sprawę już takie dosyć luźne picki. chciałem wziąć w tym wyborze Cousinsa, ale poszedł 5 numerów wcześniej. cóż Emeka ma w składzie zdrowego Paula więc może coś z tego będzie.

 

11. (109) Luke Ridnour (Min - PG) - póki nie ma Flynna, pierwszy rozgrywający minetki, będą minuty, będą asysty, będzie dobrze.

 

12. (112) Al Harrington (Den - PF,C) - K-Mart kontuzjowany, pewne minuty w Denver.

 

 

z draftu zadowolony raczej nie jestem, mogło być lepiej. cóż teraz trzeba czekać na start sezonu i wtedy się wszystko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spostrzeżeń.

 

Numer 10 jest do dupy. Nagle musisz wybrać szybko dwóch graczy. O błąd bardzo łatwo.

Brak przygotowania do draftu (jedyna ściąga to lista z SC z zeszłego sezonu) też jest do dupy.

 

Z draftu zadowolony nie jestem. Zazwyczaj wybór/dwa przed moim wybierany był mój gracz i zaczynała się panika.

Ciężko także wskazać o co powalczę. pewno o utrzymanie.

 

Sam skład wygląda tak:

PG Rondo | Westbrook | Nelson | Conley

SG J-Rich | Ariza

SF Gallinari | J-Rich | Ariza |Maggette

PF Lee | Zach | Camby | Brand | Maggette

C Lee | Zach | Camby | Brand

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumujac draft po kilku dniach mam caly czas mieszanie uczucia. Generalnie w ostatnich rundach dostalem tych co chcialem, mialem upatrzonych graczy na rundy 9-12 i bez owijania w bawelne, dostalem cala czworke.

 

Jrue Holiday, Nicolas Batum, Demarcus Cousins oraz Rod Beaubois.

 

Holiday gral juz pod koniec zeszlego sezonu naprawde fajny basket, po odejsciu Iversona przejal ekipe Sixers i widac bylo szanse na spory rozwoj. Triple Double dwa dni temu chyba potwierdza ten fakt.

 

Nicolas Batum - w zeszlorocznych Blazers mial podobna role co Jrue w Sixers. Kontuzji masa, Roy, Oden, Przybilla byl jednym z niewielu graczy, ktorzy grali konstant swoje i robili to coraz lepiej. W dzisiejszym mecz 19-7-6, a koles spokojnie moze dodac jeszcze pare stealow i blokow. Przy powrocie Roya, napewno bedzie mu ciezej, ale swoje miejsce w s5 ma pewne na 100%.

 

DeMarcus Cousins - lubie takich kolesi, ktorzy wchodza do ligi i maja zaraz cos do udowodnienia. Bylo tak z Arenasem, a ten koles jak dla mnie ma podobny potencjal do stania sie gwiazdy jak i rowniez do rozjebania talentu jak Arenas. Byl wlasciwie 3gim graczem draftu (moze i ze wzgledu na wiek Turnera, drugi) ale Nets i Wolves mieli za mokre gracia, zeby wpakowac sie w taka bombe zegarowa. W preseason widac juz, ze kolo ma potencjal - 3dd i pare fajnych meczy w slabych Kings. Napewno beda na niego stawiali niz na Dalemberta czy Hawesa.

 

Rod Beaubois - to taka mala maskotka. Ma byc nastepca Kidda, mial grac na SG w s5 przed zlamaniem reki. Pewnie poczatek sezonu bedzie slaby, ale moze potem sie rozkreci.

 

Miejsca 5-8 mialem tez swoich faworytow, dwoch z nich udalo sie wykosic.

 

Jeff Green - totalna improwizacja, mialem tylko Denga na SF a koles w zeszlym sezonie gral w miare rowno, w okolicach 41fp. Patrzac an Thunder tam kazdy z trojki ma szanse na rozwoj, wiec moze Jeff podciagnie do 43. Styknie.

 

Loul Deng - again kompletna improwizacja. Z tego co pamietam, albo Bula albo Bastillon sprzatnal mi Barona z przed nosa. Chcialem przerzucac Wade´a na SG a Roya na SF i Baron mial skoczyc do s5. Niestety nie wyszlo, a mialem wrazenie ze wszyscy o Baronie zapomnieli. Trzeba bylo szukac SF a duzo juz nie zostaly. Deng mial 44fp last season, Boozer kontuzjowany, wiec duzo stracic nie powinien. Bedzie dodatek do trejdu.

 

Paul Millsap/Blake Griffin - na nich liczylem. Mialem zagwostke kogo brac w 5 rundzie, mowilem na drafcie o dwoch sleeperach wtedy i ze obaj sie ostali z Griffinem na ten moment. Griffina uwazalem za pewniejszego po tych 3-4 meczach preseason, gdzie chyba w kazdym mial dd. Millsap mial sie ostac do nastepnej rundy, i tak sie stalo ;) Blake ma duzo do udowodnienia, chlopak czekal caly sezon zeby pokazac co potrafi. Narazie w zadnym preseason game nie zawiodl. Wyglada na nowego leadera Clippers.

 

Millsap czeka na swoja szanse juz 3ci sezon. Z kontuzja Okura chyba nastal czas aby pokazal ile jest warty. Bez Boozera byl rewelacyjny, krecil kolo 55fp. Teraz jest Al, ktory cos skubnie ale to Millsap gra z Deronem 4 sezony i oni powinni stanowic o sile Jazz, ktorzy narazie spisuja sie rewelacyjnie.

 

Pierwsza czworka...

 

Tu nie ma co ukrywac, jest z reguly loteria. Po pierwszy numerki losowal aplet (durne 7 miejsce) to preferencje przeciwnikow sa nie do przewidzenia. Tu 2-3 miejsca w ta czy w ta nie robi roznicy.

 

Al Horford - ktos napisal bezpieczny wybor. I chyba trafia to w sedno. Koles maszynka, 82 mecze gwarantowane na poziomie +-50fp. Chcialem dobrac kogos wysokiego na C, bo wiedzialem ze bedzie kicha potem z pewniakami a Al na pick 34 wygladal najbardziej solidnie. W Hawks duzo zmian nie bylo, new coach ale ten sam team. Duzo sie nie powinno zmienic.

 

Brandon Roy - powiem, ze po cichu liczylem na niego w 3 rundzie, ale nie wierzylem ze sie ostanie. Dla mnie kolo na miejsca 19-23. W zeszlym sezonie byl jeszcze w top10 i jezeli bedzie zdrowy, to tam jest jego miejsce. Szansa na poziomi 55-58 jest. W zeszlym sezonie pelnym kontuzji bylo 50fp. Duzo nie brakuje...

 

Josh Smith - wydaje mi sie, ze sie trafilo. W drugiej rundzie bylo sporo znakow zapytania, do ktorych Josha bym nie zaliczal. Co roku sie poprawia, w tym tego nawet nie oczekuje, ale jak utrzyma swoje 57,5fp przy 80 meczach bedzie na bank top10 z 13 pickiem. Zadowolony...

 

Dwyane Wade - kurde bylem pewny ze ostanie sie ktos z dwojki Deron/Dirk, ktorzy byli dla mnie priorytetem. Po cichu liczylem moze troche na Dwighta, ale to byla utopia. Stalo sie to co mialo sie stac i z pierwsza szostka wzieto dokladnie to, co bylo PEWNE. Zostali Wade, Gasol, Kobe. Chyba zrobilem blad biorac Wade´a, ale kurna mac nie moglem sie oprzec przy 7mym picku. Bylem pewny ze pojdzie wczesniej. Sytuacja w Heat jest wszystkich znana, Flash mial 63,5fp last season, jak bedzie 57-58 bede mega zadowolony.

 

Reasumujac, ciesze sie mocno z pickow Roya, Griffina, Millsapa, Holidaya i Cousinsa. Duzo upside´u i miejsca do udowodnienia. Jak bedzie? Kontuzje zadecyduja ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.