Skocz do zawartości

Tymaczasem na ligowym zadupiu... (ReEdyszyn: Era Rubika)


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie Panowie, Rubio swój hype miał, pisali o nim w gazetach, serwisach, blogach, wypowiadały się mądre głowy,teraz gości regularnie w top10 akcji, aż nadto jak na drużynę z zadupia. Bardziej mnie ciekawi jaki rozgłos miałyby występy Pekovica, gdyby tak grał w jednym z największych rynków, w takim jak np. wspominany Lin. Koszulka Pekovica w każdym domu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli trochę ogarniacie basket w Europie też, nie tylko NBA, to wiecie, że hype na Rubio trwa od..hmm 5 lat?

Serio? No popatrz, to nie wiedziałem, pewnie przez to że w mojej lepiance w Kampinowskiej Puszczy dopiero w tym roku prąd podłączyli i to od razu z internetem! ;) Chodzi o zainteresowanie typowo NBA, na każdym amerykańskim portalu był na pierwszej stronie, redaktorzy się prześcigali żeby tylko o nim napisać i brandzlowali się grupowo jaki to on piękny i wspaniały. Wcześniej jasne był na świeczniku, ale dopiero w tym sezonie się zaczęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytasz co piszesz? Przecież ty też stwierdziłeś, że hype na Rubio już był, więc nie wiem dlaczego przyjąłeś, że skierowałem swoje słowa do ciebie..

Tak, ale stwierdzając że hype w NBA już był, chodziło mi o to co się działo po jego przyjściu do lig i pierwszych meczach (czyli to co pisałem w poprzednim poście), a nie wcześniej głównie w Europie, więc to raczej ty błędnie odebrałeś o czym pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Broussard of ESPN reports that the Lakers have spoken to the Timberwolves about acquiring Michael Beasley.

 

Broussard writes that the Lakers are "intrigued" by the possibility of adding Beasley and that the team was actually in talks for him before the year began. Los Angeles could absorb Beasley into its $8.9 million trade exception, and Broussard also writes that the two teams have not discussed Pau Gasol since the preseason.

 

Mając do wyboru nieskrywaną sympatię do Mike'a i dobro organizacji, życzę bohaterowi artykułu szerokiej drogi do Hollywood... Obyś przyćmił swym blaskiem samego Blake'a G. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to ruszyliśmy z piskiem po AllStar Weekend. Wczorajszej nocy kombajn z napisem "Bench", za sterami którego siedzieli Williams i Beasley, przejechał się po Clippers jak po młodym życie. 72 do 11 na korzyść naszej ławki :cool: i całkowita dominacja w 4Q, aż się miło patrzyło na bezradność Los Angeles. Mecze takie jak te pokazuję, że Williams, wbrew opinii co poniektórych, nie musi być bustem i ma naprawdę ogromny potencjał. Wczoraj był full package w offensywie: trójki, pull up jumpery, izolacje, wjazdy i nawet zbiórki na atakowanej desce. Do tego B-Easy grający tak jak się od niego oczekuje: efektywnie i efektownie. Zawsze po takim meczu się zastanawiam, ile ten gość mógłby osiągnąć, gdyby częściej na boisku używał głowy. Może faktycznie rola rezerwowego dobrze mu posłuży i jeśli z nami zostanie, odnajdzie wreszcie swoje miejsce w NBA. Zobaczymy. Generalnie w ostatnich meczach nasza ławka z Barea, Williamsem, Beasleyem i Websterem wygląda naprawdę mocno i daje powody do optymizmu.

 

Co do Clippers to Griffin nam w pierwszej połowie robił z dupy jesień średniowiecza, ale w drugiej był znacznie lepiej pilnowany i podwajany, nie stanowił już zagrożenia. Do tego Jordan to jest jebana maszyna do bloków, strach rzucić layupa jak on jest w pobliżu.

 

Teraz przed nami ta "trochę" bardziej utytułowana część Los Angeles i czy z Bryantem czy bez, będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Martin jest jednym z ulubionych graczy Adelmana, stosunkowo ciagle mlody... Probowalbym cos takiego:

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=85fdwur

 

Lakersi na to nie pojda ;-)

 

to moze cos takiego:

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=7onu3cv

 

Lakers - win

Minny - win

Houston - jakos nie jestem przekonany

 

Jakkolwiek miedzy tymi druzynami jest duzo mozliwosci, pozatym one chca trajdowac wiec zawsze sie moga dogadac co do nazwisk.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Martin jest jednym z ulubionych graczy Adelmana, stosunkowo ciagle mlody... Probowalbym cos takiego:

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=85fdwur

 

Lakersi na to nie pojda ;-)

 

lakers by to przyklepali

 

minny raczej tez

 

ale czy Rockets? nie wiem czy wzieliby Gasola majac dalej Scole. chyba ze od poczatku chca go sciagnac po to zeby gral na C. wtedy o ile sa sklonni oddac Lowrego to mogliby sie zgodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo lakers prędzej pójdą na deal bez Scoli

 

z perspektywy LA kluczem jest Lowry

 

obawiam się jednak, że dla Rox również. imo to oni mówią "nie" w przypadku każdej z twoich propozycji

Zgadzam sie ze kluczem sa Rockets, tak naprawde nie wiadomo co zamierza ich GM tam 70 % druzyny spada po tym sezonie. Tak jak zaznaczylem, moga sie jakos dogadac, Minny ma czym handlowac, Houston desperacko chce Gasola no a Lakers musza zadowolic Bryanta. Jesli prysna nadzieje na Howarda w LA te druzyny powinny negocjowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.