Skocz do zawartości

Tymaczasem na ligowym zadupiu... (ReEdyszyn: Era Rubika)


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

Hello Ricky :)

Nice to see You here. Your english is becoming very fluent... Congratulations mate.

to jest ten jego plan b na wypadek wtopy w NBA :wink:

Zmężniał tak jakoś :mrgreen:

pierwszy zarost mu się pojawił i stąd, myślę, to wrażenie:]

to też ale pewnie odkąd Khan go dostał w swoje łapy to pewnie go pakuje ... ale hola bez skojarzeń to że się maluje też o niczym nie świadczy, pakuje go sterydami oczywiście :) zresztą styknie żeby sobie zjadł usańskiego hamburgera już będzie na odpowiednich sterydach :?

 

ps. zwróćcie uwagę na to zdjęcie, widać ze Rubio łełropejczyk to bystre spojrzenie w przeciwieństwie do tej amerykańskiej hołoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barea za 19mln za 4 lata. Nic nadzwyczajnego odnośnie Kahna. Podobne kontrakty dostał już Session (CAVS) i Luke Ridnour (jeszcze Wolves)

Kontakty debiutanckie podpisali: Malcolm Lee i Derrick Williams

Zeszłoroczniak Hayward został wymieniony do Thunder za 2 drugorundowe picki i Robert Vaden (od razu zwolniony przez Wilki). Dobra wymiana Kahna, zbiera te 2 rundowe picki i zbiera a później ma ich całą garść w noc draftu i jeszcze bardziej rozdrabnia i handluje.

Podpisali niegwarantowany kontrakt z Bonzi Wellsa. Do składu się raczej nie załapie.

Ciekawe co planuje dalej kahn bo talentu ma sporo.

 

Rubio/Barea/Rinour

Johnson/Webster/Ellington/Malcolm Lee

Beasley/Willimas

Love/Randolph /Tolliver

Milicic/Millier /Pekovic

 

Spotkałem się z opinią, ze Randolph powinien grać na centrze. Ciężko to widzę Love i Randolph razem pod koszem :!: Oby Kahn i Adelman jeszcze pohandlowali. Potrzebują centra i rzucającego obrońcy.

Każdym ze swoich centrów mogą handlować, Tolliver, Webster, Ellington, Rinour.

Kto ma centów?? Hornets!! Kaman i Okafor!! Hornets porzebują rozgrywającego, ale raczej nie w typie Rinour. Poza tym Stern handlujący z Wolves? Chyba, że zrobi Wilkom prezent w ramach wyrównywania szans małych rynków :lol:

 

Kiedyś Kahnowi chodził po głowie JaVale McGee? Co teraz mu przyjdzie do głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Kahnowi chodził po głowie JaVale McGee? Co teraz mu przyjdzie do głowy?

Mamy już Darko, więc można głęboko odetchnąć, że Kwame poszedł do Goldenów...

Jeśli Houston zwolni Thabeeta to nie obraziłbym się gdyby Minny się po niego zgłosiła za niewielki hajs... chociaż tej młodzieży jest już tak dużo, że wypadałoby się zdecydować na kogo stawiać, a komu powoli dziękować i oddać za weteranów, którzy co nieco podszkolą żółtodziobów w zakresie okrzepnięcia w ligowej młócce.

 

Ja bym mimo wszystko stawiał Randolpha na C (wszak Nellie powiedział, że to jego naturalna pozycja ;] ). Sezon i tak będzie stracony, pick (McHale i Marko Jaric - pamiętamy !!!) jako main piece dealu LAC - NOH idzie do Nowego Orleanu, więc nie widzę powodu żeby na siłę ogrywać Darko, z którego i tak nigdy nie będzie nic więcej niż wyrobnik... A co będzie z Randoplha? Może i niewiele więcej, ale czemu nie spróbować, skoro kolejny sezon spędzimy w okolicy ligowej czerwonej latarni?

 

EDIT: Jednak czarna wizja się nie spełniła:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Williams to nie bedzie gral na czworce bo na czworce jest

 

- all star Kevin Love który zajmuje 35mpg

- anthony freakin tolliver

- randolph

 

poza tym to jest raczej tweener a nie czwórka. tak jak jeff green itd

 

a wesley johnson to napewno nie klasyczna dwójka, tylko jak już swingman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasley jest do wyłowienia za frytki po raz drugi... z Miami oddali go za darmo, teraz Kahn pewnie też by chętnie przyjął jakieś śmieci za niego ( może kolejnego c***owego rozgrywającego, w końcu ma ich tylko trzech , w tym dwóch przepłaconych a trzeci bez rzutu :)) )

 

Beasley przydałby się w LAL ( kto tam jest na trójce ? metta who ? ), DAL ( Marion nie umie rzucać ), Orlando ( Q-Rich czyli żadna konkurencja ), Bobcats... wiele klubów powinno go przygarnąć, w ostatnim sezonie pokazał że jest wartościowy w c***, nawet po zasłonach biega. spokojnie potencjał na 18-20 PPG, do tego jest mismeczem ( wzrost 6-10 ), dobrze zbiera... k**** na papierze świetny zawodnik i aż dziwne że w takim c***owym zespole jak Minna nie ma na niego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na wylocie?

 

TPE plus pick dallas? moze Mitch wyjrzy zza swojego biurka i zapyta o niego... nic wiecej niz beasy juz nie chce w tym offseason, taki gracz bedzie dla Lakeres idealny odciazylby troche kobe w zdobywaniu punktow. do tego to caly czas niewykorzystany wielki talent.

 

dobrze ze Cuban pozbyl juz sie swojego TPE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Williams to nie bedzie gral na czworce bo na czworce jest

 

- all star Kevin Love który zajmuje 35mpg

- anthony freakin tolliver

- randolph

 

poza tym to jest raczej tweener a nie czwórka. tak jak jeff green itd

 

a wesley johnson to napewno nie klasyczna dwójka, tylko jak już swingman

 

Adelman Williamsa widzi podobno na 4

 

ciekawe co oni z tego poskladaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adelman to jest najmocniejszy aset w T'wolves on nawet z Rubio zrobi grajka pierwszego formatu, chłopak ma szczęście, słowem Love i Williams to chyba będzie najoryginalniejsza para podkoszowa ligi w tym sezonie dobry rzut dobra zbiórka nienajlepsza obrona, Khan mógłby pomyślec o transferach jakichś ciekawych przed startem seznu Love ma teraz rewelacyjną wartośc myslę, dało by się za niego wyciągnąć co się chce podbić do Lakers po Bynuma naprzykałd albo po Gasola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Williams to nie bedzie gral na czworce bo na czworce jest

 

- all star Kevin Love który zajmuje 35mpg

- anthony freakin tolliver

- randolph

 

poza tym to jest raczej tweener a nie czwórka. tak jak jeff green itd

 

a wesley johnson to napewno nie klasyczna dwójka, tylko jak już swingman

 

Adelman Williamsa widzi podobno na 4

 

ciekawe co oni z tego poskladaja...

jason richardson+jj reddick == beasly.

i wszyscy są szczęśliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, jak dla mnie to do oddania jest ktorys pg (po co byl im ten barrea?)

cos z tych swingmanow - nie wiem czy ktorys ma jakas wartosc

i jacys podkoszowi bo trzymanie ich tylu nie ma sensu

 

akurat beasleya, lova i williamsa bym zostawil jako podstawowa rotacje na skrzydlach

 

tylko ciekawe kogo oddac spod kosza, tolliver jest w sam raz na 4 w rotacji, milicic swietnie pasuje do skrzydlowych i jest mlody, pekovicia i randolpha to by sie oplacalo najpierw wypromowac

 

w sumie na pg i pod koszem ta sama sytuacja - ewidentny nadmiar i nie bardzo wiadomo kogo oddac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, jak dla mnie to do oddania jest ktorys pg (po co byl im ten barrea?)

cos z tych swingmanow - nie wiem czy ktorys ma jakas wartosc

i jacys podkoszowi bo trzymanie ich tylu nie ma sensu

 

akurat beasleya, lova i williamsa bym zostawil jako podstawowa rotacje na skrzydlach

 

tylko ciekawe kogo oddac spod kosza, tolliver jest w sam raz na 4 w rotacji, milicic swietnie pasuje do skrzydlowych i jest mlody, pekovicia i randolpha to by sie oplacalo najpierw wypromowac

 

w sumie na pg i pod koszem ta sama sytuacja - ewidentny nadmiar i nie bardzo wiadomo kogo oddac

witamy w Minesocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, jak dla mnie to do oddania jest ktorys pg (po co byl im ten barrea?)

cos z tych swingmanow - nie wiem czy ktorys ma jakas wartosc

i jacys podkoszowi bo trzymanie ich tylu nie ma sensu

 

akurat beasleya, lova i williamsa bym zostawil jako podstawowa rotacje na skrzydlach

 

tylko ciekawe kogo oddac spod kosza, tolliver jest w sam raz na 4 w rotacji, milicic swietnie pasuje do skrzydlowych i jest mlody, pekovicia i randolpha to by sie oplacalo najpierw wypromowac

 

w sumie na pg i pod koszem ta sama sytuacja - ewidentny nadmiar i nie bardzo wiadomo kogo oddac

witamy w Minesocie :D

mogą spróboać duetami grać, żeby kazdy podkoszowy miał swojego rozgrywajk :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol za Love Beasley Ridnour

 

:lol: Legenda Kahna by jeszcze mocniej urosła :lol:

 

akurat beasleya, lova i williamsa bym zostawil jako podstawowa rotacje na skrzydlach

+ Rubio, Barea, Johnson powinni stanowić trzon drużyny i nie powinni ich ruszać.

 

Sam po transferze Barea miałem wrażenie po co? Oglądałem część meczu z Bucks i.. on wprowadza ruch w poczynania ofensywne Wolves jakiego w zeszłym sezonie nie było. Będzie bardzo ważnym ogniwem tej drużyny.

 

Ridnour jest do oddania!!

Myślę, że będą poszukiwali kogoś z doświadczeniem na SG i jeśliby się udało lepszego centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.