Skocz do zawartości

Tymaczasem na ligowym zadupiu... (ReEdyszyn: Era Rubika)


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

aaa znowu wyjdzie ze sie czepiam, ale musze:

 

w w tego odena naprawde wierzycie czy tak z nudow tu dywagujecie ? :mrgreen:

pewnie, że z nudów.....

poważnie to można gadać tylko o mega wzmocnieniach LA i o tym czy Bronek > MJ

 

 

dla mnie good deal tylko pewnie Blazers wyrównają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyjcie sie jak gra w NBA Jennings , jak gral wczesniej w Europie i jakie ma warunki fizyczne. Jak porownuje to co prezentowal Brandon w Europie z tym co prezentuje Ricky to wypada to na duza korzysc hiszpana, a warto dodac ze Ricky jest w dodatku rok mlodszy. Przyjscie do NBA moze mu poprostu pomoc rozwinac skrzydla, ktore w Europie gra taktyczna byly jednak troche podcinane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricky VS USA

 

Fizycznie wyglada naprawde bardzo dobrze , powiedzialbym ze napewno lepiej od Curryego z racji na swoj wzrost. A to chyba glowny argument ludzi ktorzy pisza ze sobie nie poradzi w NBA.

 

Fajnie jakby wzieli Bismacka Biyombo ktory by swietnie uzupelnial Lova pod koszem , do tego Rubio Johnson i B-Easy i jest fajna mloda ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wiadomość dzisiejszego dnia: BARDZO DOBRA!!!!

 

Trenerem Wolves nie jest już Rambis!!

 

Czekamy na wieści kogo zatrudni Kahn. Jeśli to będzie kolejny nieopierzony trener bez doświadczenia to nic się nie zmieni. Potrzebny jest trener z doświadczeniem co najmniej kilku letnim. Młodą drużynę musi ktoś taki poprowadzić, żeby wprowadzić ją na właściwy tor. Przekazać właściwe informacje, doświadczenie swoim młodym graczom, aby nie zmarnować ich talentu.

 

Widać, ze Rambis w swoim raporcie nie przekonał Kahna, że ma pomysł na drużynę. Trójkąty by nie posłużyły Rickiemu w rozwoju. Teraz się zastanawiam czy nie warto zostawić Flynna na jakiś czas, zmiana taktyki może mu posłużyć!!

 

Czekamy na drugą informację dzisiejszego dnia z draftu.

 

Jak to będzie Kanter, to... zjebaliśmy draft.

Love + Kanter = brak obrony w pomalowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem draft do wybrania Marcusa Morrisa, obudziłem się przed chwilą, więc luknąłem od razu kogo Kahn wyłowił z 20 pickiem. Patrzę - Montiejunas, myślę - spoko wybór, młody chłopak z potencjałem, przyjdzie za 2 lata jak się ogra, gdy na pozycjach 3/4 zrobi się luźniej. W każdym razie Montiejunas jeszcze niedawno był przewidywany jako pick z TOP5. Pomyślałem sobie jednak - nie chwal Kahna przed otwarciem stronki RealGM, no i się nie zawiodłem:

 

http://basketball.realgm.com/wiretap/21 ... To_Rockets

 

W związku z tym czy jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć na pytanie

?

 

Zwłaszcza, że: http://forums.realgm.com/boards/viewtop ... &t=1117284

 

 

 

EDIT: Teraz już cokolwiek z tego rozumiem - za jakimś dobrym człowiekiem z forum RealGM:

Miller's money will be payed by insurance and his last year can be bought out for less than a million. Taylor saved about 6-7 mil over next 2 year on Flynn/Miller swap.

Nie wiem tylko, czy w NBA da się zbudować porządny team w ramach zasady tanio a dobrze.

 

Flynna mi szkoda, bo jest sprzedawany w momencie kiedy jego wartość wypeakowała na absolutny dół. Z kolei Montiejunasa szkoda mi mniej, bo przez 2-3 lata nie powinien być materiałem na NBA. Muszę poczytać jeszcze cos o zawodnikach, których pozyskaliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze Kahn daje zielone swiatlo Rickiemu, najpierw wyjebal Rambisa zeby nie musial sie mordowac w trojkatach, a teraz pozbyl sie Flynna zeby poczul sie jeszcze pewniej i gral swobodniej. Dla mnie obydwa ruchy bardzo dobre.

apewnie bedzie tak że Ridnour bedzie za chwilę starterem jak Rubio spartoli :wink: Debil totalny zmarnował 6 pick, i całkiem ciekawego jakby nie było prospecta jakim jest Montjejunas, i zamiast pocisnąc to za coś potrzebnego im, w pakiecie z Beasem, do dostał za to prawie nic taki Gm to poprostu tragedia dla kazdego klubu w którym pracuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze Kahn daje zielone swiatlo Rickiemu, najpierw wyjebal Rambisa zeby nie musial sie mordowac w trojkatach, a teraz pozbyl sie Flynna zeby poczul sie jeszcze pewniej i gral swobodniej. Dla mnie obydwa ruchy bardzo dobre.

Szkoda, że nie skasował trójkątów gdy był tam zdrowy Flynn...gdyby to zrobił w tej chwili prawa do Rubio były by trejdowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

J.J. Barea is close to signing a four-year contract with the Timberwolves.

David Kahn strikes again. The T-Wolves will add yet another guard to the roster, and a potential backcourt pairing of Ricky Rubio and Barea playing alongside one another is one that the rest of the league could absolutely destroy. Barea will get $19 million over the life of the deal, and while that's not a horrible value, it's not exactly a wise investment for Minnesota. Barea's fantasy appeal will be determined by playing time in a crowded guard rotation.

 

Po kiego wała nam ten koleś? Czemu za taki hajs? No i jaki był w takim razie sens oddawania Flynna w offseason? Co z Ridnourem i ile minut dostanie Rubik? Nic nie kumam...

 

To już lepiej oddać Beasleya i Randoplha za tego Kevina Martina, choć i ten deal cholernie mi się nie podoba, bo oprócz tego, że łatamy ogrooomną dziurę na SG, to zostajemy w dupie z defensywą na backcourcie.

 

Osobiście bym nic nie kombinował i został z tym, co jest - żadnych amnestii (bo i nikogo nie przepłacili), żadnych nowych graczy. Poza tym i tak transfer value większości zawodników Wilków jest na poziomie bottom-line, więc w trakcie sezonu może być już tylko lepiej... Niech Adelman gra jak najwięcej młodymi i wysoką rotacją, tj.:

PG. Rubik

SG. Wes Johnson

SF Beas / Derrick

PF Love / Beas

C Randoplh

 

I tak gówno ugramy w 2012 roku a pick musi iść do Clippers, ale może się uda przy okazji zrobić megahype wokół jakiegoś młodego szczurka, po którego rzuci się pół ligi (taaa, jasne ;) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to Minnesota ma zajebisty plan rotacji na PG-SG trzema zawodnikami - Rubiem, Lukiem i Bareją.

 

Jeśli to prawda to na SG-PF będzie się gnieść troszkę przydużo talentu

SF-Beas/Wes

PF-Love/Will

 

Mam nadzieję, ze to tylko przedsezonowe spekulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.