Skocz do zawartości

CavsBasket


simon

Rekomendowane odpowiedzi

Tu juz nie ma kibicow Cavs wiec watpie ze ktos bedzie zagladal na bloga ;)

 

 

Szacunek jednak za to ze nadal im kibicujesz, pomimo odejscia LBJ

Mówiąc szczególnie pierwsze zdanie miałeś na myśli, że nie ma kibiców Cavs na tym forum? Sorry, wprawdzie Odkąd LBJ odszedł z Ohio fanów zmalało pięciokrotnie. To prawda jest ich naprawdę mało. Ale teraz dopiero ukazuje się to, że to są prawdziwi kibice swojej drużyny.

A niestety większość kibicuje teraz heat więc... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast odkąd odszedł LBJ jestem po cichu za cavs żeby zagrali dobry RS i coś w PO powalczyli , niech pokażą elbowowi ,że i bez niego dadzą radę...

Dokładnie tak samo zemną :)

A ja wręcz przeciwnie - życzę im walki o top picki w drafcie by wszyscy haterzy LBJ mogli w pełni docenic siłę supportu jaką mu zapewniono. Typuje ich na 25-30, ale nie narzekałbym nawet jeśli by pobili nets.

A ja życzę wszystkim haterom Cavs żeby ich plany miały tyle wspólnego z rzeczywistością co nazywanie lebvrona wybitnym liderem :mrgreen:

 

ps. Kolego Shym3k jak na twoim blogu pisze nie zamierzasz palić koszulki Lebrona, i to jest bardzo przezorna decyzja jesli faktycznie wisi ona na ścianie to jej palenie mogło by się źle zakończyć, zdecydowanie najpierw zdejmij ją :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że od odejścia Lebrona fanów przybędzie, głównie za sprawą haterów, i tych którzy nie darzyli Lebrona jakąś szczególną sympatią, co nawet widać już po wpisach w tym temacie.

Więc o dziwo efekt Lebrona jeśli chodzi o ilość fanów, może być dokładnie odwrotny do przewidywanych tzn, fanów będzie znacznie więcej ;-)

Ja również jestem za tym, żeby Cavs dotarli do PO, przynajmniej można by wtedy stwierdzić, że Lebron nie miał wtedy takiego słabego supportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to śmieszy :lol:

Przypomnijmy wstecz o sezon lub 2 co wszyscy mówili. Cavsów ciągnie Lebron; bez Lebrona to by dostali po dupie; jak Lebron by dostał kontuzji to Cawsi leżą i kwiczą; Cavsi to Lebronowo; oprócz Lebrona to nikt tam wyniku nie ciągnie. A teraz pojawiają się szanse na PO, o walkę w PO?

Ja to myślę jednak że, Cavsi nie dojdą do PO, myślę że drużyna straciła morale, motywację. Dla nich jest szansa tylko dobry draft, bo nikt dobry tam nie przejdzie (przypomnijmy, że Ariza i Artest nie przeszli do Cavs rok temu bo nie wiedzieli czy Lebron zostanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.