Skocz do zawartości

New Orleans Hornets


Dahio

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie każdy zespół ma swój wątek, więc dlaczego szerszenie nie mieliby mieć.

 

Na początek podsumuje miniony sezon. Na początku zwolnienie Scotta, kontuzja CP3, wybuch talentu Thornton'a i Collison'a, a na sam koniec nie wejście do PO. Sezon spisany na straty.

 

Teraz oddaliśmy 11 pick + Mo Pete do Thunder za 21 i 26 pick. Wybraliśmy Quincy'a Pondexter'a i Craig'a Brackins'a, jeśli byłby ktoś tak łaskawy i przybliżył by mi ich sylwetki byłym wdzięczny. Popisaliśmy Luther Head'a ( to jest to wzmocnienie, które chciał Chris :x ). Teraz zwolniliśmy Bower'a, tylko czemu tak późno ? Podobno kandydatem na stanowisko GM jest Kevin Pritchad, były GM PTB.

 

Roster nie wygląda zbyt ciekawie jak na razie :

 

Paul/Collison

Thornton/Head

Peja/Posey/Wright/Pondexter

West/Songaila/Brackins

Okafor/?

 

Jakieś pomysły na lepszą przyszłość ?

 

Czyścimy salary i gadamy z Chrisem by poczekał z wzmocnieniami, w offseason podbijamy do Melo, albo teraz staramy się zrobić jakiś trade. Możemy handlować kontraktem Peji, który kończy się po tym sezonie oraz mamy perspektywicznego PG, a mianowicie DC.

 

Może Wy macie jakieś pomysły na wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie pomysł, ale konieczność, bo prędzej cyz później to musi nastąpić.

 

Mówię o odejściu Paula. Wątpię, że będzie chciał siedzieć na zadupiu i będzie chciał ruszyć na podbój NBA.

 

Dobrze byłoby go opchnąć za dobre picki + młodych, perspyktywicznych graczy.

 

Jak z kontraktem Peji. Nie spada po tym sezonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brackins bardzo fajny zawodnik. Atletyczny PF, dobry kozioł i bardzo dobry rzut przy 6'10'' wzrostu. Idealny pod Paula, może konczyc i alley-oopy i grać pick&popy. Powinien być chyba zmiennikiem Westa i dostać calkiem sporo minut.

Pondexter to atletyczny SF ze sredni rzutem, chociaz z roku na rok coraz lepszy pod kazdym względem i mid-range game i FT. Dobry defensor. Myśle ze powinien byc w rotacji przed Wrightem.

 

Jak z kontraktem Peji. Nie spada po tym sezonie ?

Możemy handlować kontraktem Peji, który kończy się po tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dahio jak mówią, temat "wyjąłeś mi z ust" :P

 

A poważnie - nie żebym przepadał za CP3, trudno zresztą tego oczekiwać od kibica Jazz :P , ale faktycznie coś dziwnego dzieje się z tą organizacją. Dziś przeczytałem, że po 14 latach wywalają Bowera, który co prawda okazał się przeciętnym trenerem (choć bilans 34-39 z ekipą, gdzie każdy ciągnie w swoją stronę nie jest zły), dwukrotnego GM Hornets i coś dla organizacji zrobił. Praktycznie całe dzisiejsze Hornets to jego dzieło.

 

Co więcej, Hornets wycofali się właśnie z kontraktu dla Head'a, tłumacząc to kiepskimi wynikami wydolnościowymi Luthera. Z forsą u nich cienko, więc podejrzewam, że spuszczenie CP3 jest tylko kwestią ceny, bo jedynie Bower był blokadą dlatego typu pomysłów.

 

BTW jeśli chce się oddać swoją największą gwiazdę, to chyba tylko czyści się grunt pod sprzedaż. Zresztą gruchnęło dziś w necie, że Warriors są na takiej drodze (może wreszcie Kansas, albo San Diego - jak kiedyś :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brackins bardzo fajny zawodnik. Atletyczny PF, dobry kozioł i bardzo dobry rzut przy 6'10'' wzrostu. Idealny pod Paula, może konczyc i alley-oopy i grać pick&popy. Powinien być chyba zmiennikiem Westa i dostać calkiem sporo minut.

Pondexter to atletyczny SF ze sredni rzutem, chociaz z roku na rok coraz lepszy pod kazdym względem i mid-range game i FT. Dobry defensor. Myśle ze powinien byc w rotacji przed Wrightem.

 

Jak z kontraktem Peji. Nie spada po tym sezonie ?

Możemy handlować kontraktem Peji, który kończy się po tym sezonie

Mea culpa. Nie zauważyłem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że Chris nie poleci, prezydent Hornets zapowiedział, że CP3 zacznie sezon w trykocie szerszeni i trzymam go za słowo. Jeśli chodzi o sprzedaż to wszystko jest pokręcone, że szkoda gadać. Parę miesięcy temu czytałem, że organizacja została sprzedana Gary'emu Chouest'owi. Później czytam, że właścicielem nadal jest George Shinn, natomiast teraz przeglądając njusy widzę, że są oni wspólnikami. Także albo ja źle zrozumiałem albo coś jest nie tak.

 

Co do kontraktu Head'a to są trzy scenariusze:

a) Faktycznie źle przeszedł testy medyczne,

B) naprawdę, ale to naprawdę źle z kasą,

c) inne zdanie niż Bower na temat Luther'a mają gości co teraz rządzą Hornets.

 

W każdym bądź razie nie ciekawie to wszystko wygląda. Jednak pocieszające jest to, że może się okazać, że znowu przyfarciliśmy w drafcie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bower albo miał farta albo to wyrabisty pod pewnymi względami GM, przynajmniej jesli o draft chodzi, w zeszłym sezonie to poprostu niewiarygodne takich kolesi wyjąć, w tym tez całkiem perspektywiczni goście więc może to nie przypadek.

Ja już to pisałem jak dla mnie to jedyna nadzieja dla tego klubu to opchnięcie Paula, Colinson pokazał że moze być świetnym pg, i tak naprawde to niema co się obawiać przy okazji tego ruchu bo to nie gwiazdy napędzają koniunkturę ale wyniki i za Paula można wyjąć kogoś naprawdę rewelacyjnego. Wogóle to skład NOH jest trochę porypany bo niby wszystkie elementy są, ale jakoś nadziei w tym nie widać, gdyby udało się zrobić wymianę, zapewne wielo druzynową, która by wymieniałą i Paula i stojaka za jakiegoś wyjebistego sf to by było coś. W sumie to może za rok się okaże że James do NOH trafi jak Heat okażą się niewypałem, przy okazji podobnej wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chcecie upchnąć gdzieś Paul'a zamiast spróbować wszystko poskładać do kupy z nim w składzie. Przed kontuzją CP3 (chyba w lutym), Hornets mieli bilans 18-10, widać jaki wpływ ma Cp3 na tą drużynę. Po sezonie kończą się kontrakty Peji (15 mln), Songaila'i (4 mln), Wright zostanie zastrzeżonym wolnym agentem oraz West ma player option, czyli parę milionów spadnie. Można także Peje spakować gdzieś z Posey'em w środku sezonu albo DC+Peja i pick do Pacers za Grangera. Choć teraz najważniejszy jest wybór GM'a, oby tylko był to ktoś kompetentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 to mój ulubiony zawodnik i chciałbym, żeby kiedyś zdobył mistrzostwo.

Póki co NOH pozbywa się zawodników praktycznie za nic, a na siłach nic nie zyskuje. Chris, Collison, Thorton, West, Okafor to jednak dobre grajki ale to nie jest skład by się mierzyć na mistrzostwo. Plotka powstała, że Granger miałby trafić do NOH. Nawet o ile to by była prawda (w co wątpię) to nadal nie jest to skład np. na Lakers. Kolejny sezon pokaże czy West i Thorton są zainteresowani Hornetsami i za ile $ oraz uciążliwy kontrakt spada Peji, który i tak opuszcza mecze przez kontuzje.

Jeśli nie zbudują składu, to pojawia się opcja, że CP3 zasili skład NYK za 2 lata. Amare, Melo, Cp3 - kolejna wielka trójka, tak jak to wznosił toast Paul na weselu Carmelo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.