Skocz do zawartości

Warriors 2010/2011


Oruss

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając ten wątek domyślam się że nie będzie on cieszył się największą popularnoscią, z racji że jest to typowy team pośmiewisko, ale co tam, jako user forum mam do tego prawo :wink:

 

Wiadomo, dopoki HC jest Nelson zespól ten nie może wyjsc ze swojej beznadziejnosci. Zapewne znów obrona bedzie słowem najrzadziej przez niego wypowiadanym i bedziemy widziec szalonych jeźdźców bez głów.Smallball, mase kontr, trojek, rotacji typu Charlie Bell na SF czy Radman na C :D Może być nawet ciekawie . Zespół "na papierze" wygląda obiecująco. Przynajmniej w ataku.

PG: Curry

SG: Ellis

SF: D.Wright

PF: Lee

C: Biedrins

S5 niczego sobie. W innym miejscu i z innym trenerem mogli by uzyskac jakis normalny wynik, ale Oczywiscie, Nelson bedzie musial ją zmodyfikować do swojej wizji i zapewne czesciej bedziemy widziec Wrighta na PF, a Lee na C ( swoją drogą slyszalem ze trenuje rzut za 3, pewnie chce sie przypodobac Nelsonowi :wink: ). Zapewne pozyskaja jeszcze kilku d-leagowców, ktorzy wzocnią zawsze potrzebny rzut za 3 i spacing i skład bedzie gotów. Hulaj duszo piekła nie ma można by rzec. Wymarzone miejsce dla murzynków z niskim IQ.

Jak myslicie? Ile winów będą mieć w tym sezonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymarzone miejsce dla murzynków z niskim IQ.

Jak myslicie? Ile winów będą mieć w tym sezonie ?

Trzech ludzi z s5 jest białych tak a propos murzynków z niskim IQ :wink:

 

Zespół ten ma zajebisty potencjał, ale ten sam problem co NYK - trenera idiotę. Mimo, że system Nelsona jest beznadziejny to czasem da niespodziewaną wygraną z jakimś contenderem np. gdy wrzucą te 120pkt przy 50% za 3, ale rzadko tyle wpada więc nie wróżę więcej niż 30 zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół ten ma zajebisty potencjał, ale ten sam problem co NYK - trenera idiotę.

Ten zespół nie ma żadnego potencjału w obronie ,lee i biedrins to defensywni retardzi, podobnie sytuacja wygląda w backcourcie. Kolesie dobrani idealnie pod "taktykę" nelsona - nie broń tylko rzucaj + wysocy dobrze zbierający gracze. dziwie się lee że dał się wmanewrować w przenosiny do gsw - marnuje sobie lata grając w dziadowskich,quasisystemach które wybijają koszykarskich idiotów w stylu ala haringtona, jr smitsha czy innego coreya maggette.

 

maxem tego zespołu jest awans na 9 miejsce na zachodzie i nic się nie zmieni póki nie wypieprzą nelsona i jego retardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymarzone miejsce dla murzynków z niskim IQ.

Jak myslicie? Ile winów będą mieć w tym sezonie ?

Trzech ludzi z s5 jest białych tak a propos murzynków z niskim IQ :wink:

 

Zespół ten ma zajebisty potencjał, ale ten sam problem co NYK - trenera idiotę. Mimo, że system Nelsona jest beznadziejny to czasem da niespodziewaną wygraną z jakimś contenderem np. gdy wrzucą te 120pkt przy 50% za 3, ale rzadko tyle wpada więc nie wróżę więcej niż 30 zwycięstw.

Możesz mi powiedzieć kto jest tym trzecim białym w s5 ? mam nadzieje ze nie mówisz o Currym :D Przeciez to kawa z mlekiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze byłem z Warriors na dobre i na złe ale ten sezon transferowy utwierdził mnie że w zarządzie siedzą idioci,o Donie Nelsonie nie wspominając.

 

para Biedrins Lee to bedzie najbardziej cipkowata para podkoszowych w lidze i będa ofiarami co drugiej akcji w TOP 10 każdego dnia w którym będa grali.

Choc cos mi sie wydaje ze Lee bedzie grał u Nelliego na C bo Biedrins osatnio wiecej siedzi z gipsem niż gra.

Warriors z Lee na C to Warriors tracacy srednio jakies 115.W jednej wymianie oddali trzech najlepszych obrońców w teamie.Oddali jednego z najlepszych prospektów w NBA(AR),gracza który jako jedyny dawał rade bronic klasowych strzelców rywali(Kellena),i podkoszowego energizera który ambicją,walecznoscią i poświęceniem dla drużyny mógłby obdzielic ze trzech takich Davidów Lee{turiaf}.Oddali jednego z najlepszych 3pt shooterów w NBA za marne 4 bańki a podpisałi za 13 baniek białego defensywnego retarda który broni gorzej od Zacha Randolpha i całkowicie nie nadaje sie nawet na 2 opcjie zespołu walczącego chociaz o play off.

 

Najbardziej mi szkoda Currego który w innym teamie mając koło siebie typowego PG nastawionego głownie na asysty (Nash,Kidd,k**** nawet jakis Sessions czy inny Calderon) mogłby byc topowym SG co najmniej kolejnych 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię GSW od czasów gry tam Barona Davisa, i bardzo mi ich szkoda jak patrzę co robią Nelson i spółka. Liczę że pewna już zmiana właściciela i przejęcie klubu przez Larrego Ellisona coś zmienni, nie sądzę by jeden z najbogatszych ludzi świata pozwolił sobie by jego klub był pośmiewiskiem całej ligi. Mam nadzieję że już niedługo przeczytamy że Don Nelson wylądował na zielonej trawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten zespół nie ma żadnego potencjału w obronie ,lee i biedrins to defensywni retardzi,.

Def. retardem to jest np Amare...Lee jest bardzo underrated w tej kwestii przez to że jest biały i dosyć niski.
Znaczy się co takiego konkretnie w obronie Lee jest underrated?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten zespół nie ma żadnego potencjału w obronie ,lee i biedrins to defensywni retardzi,.

Def. retardem to jest np Amare...Lee jest bardzo underrated w tej kwestii przez to że jest biały i dosyć niski.
Znaczy się co takiego konkretnie w obronie Lee jest underrated?
Takie rzeczy potrafi chociażby http://www.youtube.com/watch?v=GN3LAdPU8bw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za to go Brook docenił oddając na niego glos w głosowaniua na DPOTY.Oglądałem z 10 meczy NYK w tym sezonie i takie akcje w defensywie można u niego policzyc na palcach jednej ręki,ba z tych meczy co widziałem to była jedyna taka akcja.Nawet Boozer potrafił zrobic cos takiego

a wiemy jakim jest genialnym shotblockerem 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obronie Lee underrated jest to, że uważa się go za jakieś totalne defensywne dno, podczas, gdy nie jest aż taki zły. Na centrze jest overmatched i tyle.

 

Zastanawia mnie nadchodzący sezon w wykonaniu Lee. Zapewne zacznie się od tego, ze Nelson stwierdzi, że jest słaby, nie przykłada się i Brandan Wright jest lepszym zawodnikiem. Potem będzie nim grał po 20 minut na mecz, potem się pokłócą i Lee nie będzie w ogóle grał przez 3-5 spotkań. Następnie pogadają w cztery oczy i od kolejnego meczu Lee będzie grał po 48 minut grając point forwarda i siekając trójki, następnie rozwali sobie kolano/bark/nadgarstek/kostkę/łokieć, co akurat będzie najpopularniejsze w GSW. Następnie Nellie podpisze extension i powie, że zamierza tu trenować do 2016.

 

Może nawet dociągną w tym roku do 38 wygranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tym Lee uderrated obronca, bo jest bialy, maly i ma malego f... Po tym sezonie szybko zmienicie zdanie, zreszta juz w trakcie sezonu przestaniecie gadac jaki to jest underrated, najwyrazniej malo meczow NYK niektorzy widzieli zeby takie teorie z kosmosu wysnuwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tym Lee uderrated obronca, bo jest bialy, maly i ma malego f... Po tym sezonie szybko zmienicie zdanie, zreszta juz w trakcie sezonu przestaniecie gadac jaki to jest underrated, najwyrazniej malo meczow NYK niektorzy widzieli zeby takie teorie z kosmosu wysnuwac.

 

że niby teraz pod wodzą Nelsona,pokaże swoje umiejętnosci w obronie tak? Oczywiście nie którzy tutaj przesadzają Lee napewno nie jest tragiczny w obronie,raczej jest troszke poniżej średniej. Ale wątpie by ktoś po tym sezonie miał o nim zmienic zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tym Lee uderrated obronca, bo jest bialy, maly i ma malego f... Po tym sezonie szybko zmienicie zdanie, zreszta juz w trakcie sezonu przestaniecie gadac jaki to jest underrated, najwyrazniej malo meczow NYK niektorzy widzieli zeby takie teorie z kosmosu wysnuwac.

 

że niby teraz pod wodzą Nelsona,pokaże swoje umiejętnosci w obronie tak? Oczywiście nie którzy tutaj przesadzają Lee napewno nie jest tragiczny w obronie,raczej jest troszke poniżej średniej. Ale wątpie by ktoś po tym sezonie miał o nim zmienic zdanie.

Chodziło o to że zobaczymy jaki jest słaby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.