Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Kubbas, rzecz nie o realizm a o nominalizm idzie :mrgreen:

 

a poważnie już: 3 razy przeczytałem tekst hieronima. To najlepsza analiza gry Jazz jaką czytałem, autorstwa "niekibica" :shock: Naprawdę, pełne uznanie hirek :!: (BTW - drugie już dzisiaj chyba dla Ciebie "odmnie" :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dają Haslema do pierwszej piątki na PF, a Bosha na centra? Wiem, wiem, z ławki też trzeba mieć kogoś, kto jakieś punkty ustuka. Ale Joel mi za cholerę nie pasuje, a Bosh jak widać nie bardzo chce zbierać. Anthony'ego nie widziałem w akcji, nie wiem, może faktycznie tak dobrze broni wysokich. Wiem też że dobrej obrony nie musi być widać w statystykach, ale mimo to, jak się patrzy na jego stat lines z kolejnych meczy, to żal dupę ściska. Czuję jak na szyi Spo zaciska się pętla, którą musi zrzucić, bo jak po 20-paru meczach dalej będzie tak jak teraz, to go chyba wykolegują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny wide-open airball LeBrona za 3. Rzutu Allena nigdy nie będzie miał :lol:

Zajebisty post, nie ma co. :twisted:

Hejteryzm większy od czyjegokolwiek na tym forum.

niby dlaczego? stwierdził niezaprzeczalny fakt
No tak, ale w jaki sposób...w trakcie meczu wyjechać z takim komentem to sobie moze na czacie. Jeszcze ten uśmieszek. Bo to, że nie będzie miał rzutu Allena to jest chyba oczywiste, post tylko po to zeby pohejterować i poszydzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w jaki sposób...w trakcie meczu wyjechać z takim komentem to sobie moze na czacie. Jeszcze ten uśmieszek. Bo to, że nie będzie miał rzutu Allena to jest chyba oczywiste, post tylko po to zeby pohejterować i poszydzić.

weź spojrzyj w lustro najpierw obrońco uciśnionych, chyba masz "te dni" boś od rana w każdym temacie poustawiał wszystkich mających inne zdanie do pionu niczym prezio

 

// do wykasowania ta "dyskusja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w jaki sposób...w trakcie meczu wyjechać z takim komentem to sobie moze na czacie. Jeszcze ten uśmieszek. Bo to, że nie będzie miał rzutu Allena to jest chyba oczywiste, post tylko po to zeby pohejterować i poszydzić.

weź spojrzyj w lustro najpierw obrońco uciśnionych, chyba masz "te dni" boś od rana w każdym temacie poustawiał wszystkich mających inne zdanie do pionu niczym prezio

 

// do wykasowania ta "dyskusja"

To ty teraz jesteś "obrońcą uciśnionych", pisząc tego posta i nie widząc hejteringu. Ja sobie nie przypominam, żebym po jednej akcji odrazu wyleciał z postem w trakcie meczu i szydził z zawodnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obejrzałem meczu. Czemu Wade mi zrobił w fb -2 ?;]

 

I dlaczego jeździ się Wade'a po jednym zje***ym rzucie skoro bo boxscorze widzę że tylko on i Haslem się w ogóle pojawili na meczu ? Ej, czy Bosh się nie umie odnaleźć czy on jest po prostu overrated a grał w c***owym zespole i dlatego jebał staty ? Potrzebuję jeszcze 30 meczów żeby to stwierdzić ? WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obejrzałem meczu. Czemu Wade mi zrobił w fb -2 ?;]

 

I dlaczego jeździ się Wade'a po jednym zje***ym rzucie skoro bo boxscorze widzę że tylko on i Haslem się w ogóle pojawili na meczu ? Ej, czy Bosh się nie umie odnaleźć czy on jest po prostu overrated a grał w c***owym zespole i dlatego jebał staty ? Potrzebuję jeszcze 30 meczów żeby to stwierdzić ? WTF

Jamesa. :) Gość robi prawie TD, ale zawsze trzeba znaleźć jakiś pretekst żeby pohejterować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowska drużyna Celtów z sezonu 2007-2008 czwartą porażkę zanotowała dopiero w styczniu :)

 

Jak sie to ma do MIAMI? W zasadzie nie ma w ogóle, kalendarz na poczatku sezonu mieli bardzo, wylajtowany dodatkowo, konferencja wschodnia od tego czasu porządnie się wzocniła. Fani Heat nie popadajcie na duchu, a hejterzy niech się cieszą porażkami, bo w PO takiej możliwości mieć nie będą. ;)

 

Ale przed nimi jeszcze wiele pracy, dziś w nocy Allen trójkami wykończył żary zaa łuku. 50% skuteczność za 3pt Celtics mówi samo za siebie. Może to nie jest oddanie przeciwnikowi meczu ale wielkie jego sobie utrudnienie. W tej sytuacji bardziej niż cieszynki Celtów obchodziły mnie miny i gesty obrońców. Ciągle przez cały mecz sobie coś pokazywali, mówili, widać było że się nie rozumieja albo nie tego się spodziewali. Wrcając do bardzo ważnego meczu z Orlando który pokazuje jaka potenga drzemie w tym zespole, rywali z florydy zatrzymali na 30.4% za 2 i żałosnym 16.7% za 3ptk.

Takie wachania formy, zarówno w ataku jakie mają poszczególni zawodnicy i ogół w obroniemogą świadczyć tylko o trzech rzeczach.

Raz że albo drużyna jest nieprzytowana fizycznie, albo są w trakcie przygotwań.

Lub

Dwa wciąż się zgrywa, nie do końca się rozumieją.

albo

Trzy, kompletnie sobie olewają i wychodzą za bardzo "wyczilałtwoani"

 

 

Formę Wada w ataku przemilczę. Minuta ciszy będzie najlepszym wyjściem.

 

Nie doczekałem się furii i gniewu żarów, szkoda. Następny mecz jaki przyjdzie mi obejrzeć to pewnie potyczka z SUNS. Innych meczy, nie bedzie sensu oglądać.

 

Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje. Na ile Spolestra rządzi tym teamem a na ile robi to Pat. Jeżeli Pat sobie sączy tylko driny z palemką a Eric ma wolną rękę to pewnie do końca tego sezonu zabawi na fotelu "kołcza". W przypadku niepowodzenia będzie na kogo winę zwalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można już to nazwać kryzysikiem małym czy może Big 3 ,a przede wszystkim Bosh się nagle obudzi ?

Gdzieś tam w szatni LBJ i jego what should I do now... should I go back to Cleveland?

 

Oczywiście żarty żartami porażka z C's aż tyle nie oddaje aczkolwiek chyba oczekiwania pewnych osób zostały zawiedzione :<< Zabawne ,że na treningach Bron wygrywał ze 'scrubami' przeciwko timowi D Wade'a i Bosha. Spoelstra nie ogarnia i chyba Riley będzie zmuszony wrócić , ciekaw tylko jestem kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajna sprawa, wszyscy przeciwko nam, Miami przegrywają wiec hejterzy mają powody do radości. Niedługo zacznie się mówienie, że Heat są mega overraterd, są teamem na 1 czy 2 rundę PO itp itd. Ciągle uważam, że ta drużyna potrzebuję jeszcze dużej ilości spotkań aby pokazać swoje normalne oblicze. Na pewno Boston pokazał nam gdzie aktualnie znajdujemy się. Znowu pokarał nas Ray Allen (pewnie w następnym meczu będzie miał 1/8 za 3), Pierce coś tam nawrzucał i Nate z ławki był o dziwo opanowany. 1 kwarta przespana, od 3 zaczęliśmy grać (dzięki Haslemowi i LeBronowi) i w końcówce ta nieszczęsna trójka Wade... taki in & out :?

 

Znowu tragedia DW, Arroyo i Joel to niestety nie są starterzy i tu rzeczywiście jest duży problem. Jeśli na serio jest opcja wyciągnięcia kogoś pokroju Jaretta Jacka to Riles musi to zrobić. Bosh powoli zaczyna grać w ataku ale za to w obronie jest ciągle Smushem Parkerem. Myślę, że z czasem powinno być lepiej, nawet B-Easy po pewnym czasie grał już poprawnie w D. Rzeczą niepokojącą są trójki LeBrona, not even close. A wydawać by się mogło (po poprzednim sezonie), że jest całkiem nieźle z jego dystansem. Kolejna rzecz to totalny brak (od 1.5 roku) midrange game Wade'a. Nie wiem dlaczego używa tylko wjazdów i trójek. Gość w 04-06 a także w 08/09 miał wbrew powszechnie panującej opinii bardzo dobry pull up J, świetnie używał tablicy. Dzisiaj widzieliśmy jedną akcję rodem z Finałów, wyjście ze spina w drugą stronę i dobrze wykonany rzut. Takie akcje oglądamy raz na 10 spotkań. Dlaczego? Nie mam zielonego pojęcia.

 

Zdziwiło mnie również, że minuty Jamesa Jonesa w drugiej kwarcie dostał Stackhouse? Niezrozumiała dla mnie decyzja Spo, Pierce go ładnie cisnął a w ataku Jerry daje nam bardzo niewiele w porównaniu do pewnej trójki JJa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.