Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Ale spamujecie

 

5 kolejnych porażek i przebudowa

łał

 

Wejdę w zakład za symboliczne 50zł o to, że Heat dziś wygrają z Lakers. Tylko, że osoba, z która się założę musi być przeze mnie rozpoznawalna - Dunk Fan? Kily? Jesteście pierwsi na liście jak chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie zakładam, bo ja sie nigdy nie zakładam, ale nie widze Mia vs Lakers dziś

Nie chodzi mi o to ze Heat są w dołku, ze widze u nich przebudowę

i inne te duperele, które można od porazki z Bulls przeczytać tylko najzwyczajniej o to, ze LAL właczyli PO Race mode, zeby sobie spokojnie napykac parę winów więcej przd kwietniem i w tymże kwietniu dac odpoczać nogom przed Play-Off's

W Kalifornii wszystko zaczyna trybić jak powinno trybić u obrońców tytułu. Luzowali przez pierwszą połowę RS, i jak przystało na doswiadczoną ekipe z doświadczonym HC podkręcają tempo po ASG

 

I nie chodzi tu o to, ze teraz LAl będą sie spinać na każdy mecz jak na wojne, ale ostatnie 8 spotkań potwierdza ich dyspozycję, potencjał, zapasy energii

Zreszta sam Phil juz na poczatku RS mówił- że lakers nie bedą walczyć o top seed przed PO, tylko beda sie gotować na koncówkę RS zeby w Po wejść w najwyzszej formie

 

Zresztą z tak grającym w środku duetem jak Bynum-Pau Heat mogą co najwyzej wygrać w remika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak w Heat system nie taki zły skoro obroną są wstanie zatrzymać co by nie było jedną z lepszych ekip w lidze( pomijając tą totalną beznadzieję jaka lakers zaprezentowali na minutę do końca), natomiast @Bast napisał ze James bez piłki to borderline asg otóż to nie jest prawda bo on bez piłki w ogóle nie jest w jakim kol wiek sensie aktywnym graczem, stoi za tym łukiem czeka nie wiadomo na co, może Pierce jest jego idolem czai się na kolejną trójkę która dobije jego ekipę :wink: dziwne że typ choćby tak z ciekawości nie spróbuje coś porobić bez gały w łapach, Wade może i bez piłki nie wymiata ale jak patrzyłem na niego to przynajmniej stara się coś pokombinować, biega po tych zasłonach powalczy pod koszem.

 

Co do podpisywania wysłużonych rolsów to w Miami zebrali taką ich dawkę że spoko starczyło by aby obsadzić całą ligę ;) ja gdybym był GMem też pewnie bym podpisał takiego dampiera bibiego itd ale jak to przeanalizować to sens tego mały jest, już lepiej popracować nad takim Chalmersem, Anthonym a nie tak, jak to powiedziała legenda polskiego sejmu, stać w rozkroku. Damp to w ogóle jest jakiś fenomen chyba jak żyję to tak bezproduktywnego gracza nie widziałem, równie dobrze mogli by mu dać krzesełko i by sobie na tym parkiecie posiedział,

 

ps. Gratki dla Kobasa który cofnął się w rozwoju, znowu ma widzenie tunelowe, on i obręcz, do przerwy to myślałem że z 4 dychy usadzi a na końcu się okazało ze utopił swoją ekipę. Jeszcze co do Pata i tych głosów które mówią żeby przejął ekipę, wiadomo że coś takiego nie nastąpi Riles to na stołku trenerskim w miami zasiądzie dopiero jk będzie pewny ze ta ekipa idzie na mistrza, Spolestra najpierw musi odwalić czarną robotę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mecz był wyrównany. Każdy mógł wygrać. W ostatniej minucie więcej zimnej krwi zachowali MIA. N o i oni wygrali. Dziwi mnie i cieszy postawa Bosha, po ostatnich słabszych meczcach zagrał wreszcie bardzo dobrze. Troche nie rozumiem Kobego. Rzucaz z 8-9 metra 3 na 88-92? Potrzebne to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sram na te 50 zl w 1,5 godziny je zarobie na przyglupich dzieciach ale zakladanie sie naforum jest bez sensu - po huj stawiac 50 zika zeby wygrac 50 zika jak kazdy buk da ci wiecej , zdalem sobie sprawe z tego zaraz po zakladzie, miszcz zakladow wraca na emeryture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak w Heat system nie taki zły skoro obroną są wstanie zatrzymać co by nie było jedną z lepszych ekip w lidze( pomijając tą totalną beznadzieję jaka lakers zaprezentowali na minutę do końca), natomiast @Bast napisał ze James bez piłki to borderline asg otóż to nie jest prawda bo on bez piłki w ogóle nie jest w jakim kol wiek sensie aktywnym graczem, stoi za tym łukiem czeka nie wiadomo na co, może Pierce jest jego idolem czai się na kolejną trójkę która dobije jego ekipę :wink: dziwne że typ choćby tak z ciekawości nie spróbuje coś porobić bez gały w łapach, Wade może i bez piłki nie wymiata ale jak patrzyłem na niego to przynajmniej stara się coś pokombinować, biega po tych zasłonach powalczy pod koszem.

 

W każdej akcji musi być zachowana odrobina spejcingu, nie może każdy gracz wychodzić z nastawieniem, że wpieprzy się bez piłki w pomalowane i na pewno coś z tego dobrego wyjdzie, bo nim się obejrzy to będzie pięciu graczy z jednego teamu w tym pomalowanym i będą sobie jedynie wzajemnie przeszkadzać, a w dodatku ciężko z takiej pozycji wyprowadzić jakiś ewentualny fastbreak defense. James jak widzi Wade'a bądź Bosh'a 1na1 to im się nie wpieprza, podobnie jak oni mu, ale to zależy od sytuacji. Poza tym w ostatnich spotkaniach LeBron ma okazje wykazać się sporo w akcjach dwójkowych, stawiać zasłony, grać pick and rolle i jeśli tak wygląda borderline allstar, który dodatkowo gra dpoty level defense, to oby więcej takich borderline allstarów w lidze. James to najlepszy gracz overall w NBA, ale to nie można być jednocześnie hejterem, bo inaczej nie będzie się w stanie tego obiektywnie dostrzec. Dziś od początku meczu do końca przeciwko Lakers grał tak jak Bozia nakazała, zespołowo, praktycznie wszystkie sety wykonał od początku do końca, dobry przykład aby pokazać to że z LeBronem można zagrać normalną ofensywę, która nie polega na trzymaniu przez niego piłki przez 90% czasu. A ta propozycja LeBrona za Derona i Paula <---- LOL, jeszcze Howard ujdzie.

 

Co do meczu z Lakers to chyba był najbardziej kompletny mecz Miami w tym sezonie, świetna ofensywa, niezła defensywa, chyba trochę sędziowie pomogli w końcówce, nawet spotkałem się z dobrymi żartami typu - they found their new closer, refs!, jednak te wszystkie porażki okazały się produktywne. Dobrze, że Bosh się ogarnął i grał więcej do środka, ale również i pierwszy raz chyba w tym sezonie były z nim grane prawdziwe pick and rolle, w każdym bądź razie Miami pomogło mu kilkoma setami zdobyć nawet easy points, zbierał też nie najgorzej, tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła defensywa

Gasol robił co chciał. Ani Howard, ani Ilgauskas(ten to dopiero bronił haha), ani Dampier, ani Anthony. Gasol zagrał dobry mecz, ale też sam skwasił w obronie troche. Pewnie dlatego że Bosh miał swój dzień.

 

Ale to co wyprawiał w obronie Odom to jest dopiero koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sram na te 50 zl w 1,5 godziny je zarobie na przyglupich dzieciach ale zakladanie sie naforum jest bez sensu - po huj stawiac 50 zika zeby wygrac 50 zika jak kazdy buk da ci wiecej , zdalem sobie sprawe z tego zaraz po zakladzie, miszcz zakladow wraca na emeryture

 

Buki dawały 1,85 na LA do 1,95 na MIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sram na te 50 zl w 1,5 godziny je zarobie na przyglupich dzieciach ale zakladanie sie naforum jest bez sensu - po huj stawiac 50 zika zeby wygrac 50 zika jak kazdy buk da ci wiecej , zdalem sobie sprawe z tego zaraz po zakladzie, miszcz zakladow wraca na emeryture

 

Buki dawały 1,85 na LA do 1,95 na MIA.

na bwinie wczoraj było 2.10 na miami, jakoś zaraz po tym, jak ai się założył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.