Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2010/2011


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio bardzo głośno o nich, w związku z licznymi transferami. No i właśnie, co będzie w przyszłym sezonie? Na dzień dzisiejszy wiadomo, że skład wygląda całkiem nieźle. Jest przecież Andrew Bogut i Brandon Jennings, czyli główny trzon drużyny. Sprowadzono przecież Corey Maggette i Drew Goodena aby wzmonić tablice, jest też przecież Chris Douglas-Roberts oraz John Salmons, ale to nie wszystko, jest jeszcze Michael Redd', Mbah a Moute, Ersan Ilyasova i nieobliczalny Carlos Delfino.

 

Nie wiem co z Jerrym Stackhousem ale nawet bez niego skład na papieprze jest całkiem imponujący. No właśnie, na papierze - jak będzie to wyglądać w praktyce? MOIM ZDANIEM, podkreślam, MOIM ZDANIEM wyjdzie z tego taka sama kaszana jak z Dallas w zeszłym sezonie. Plany wielkie, nawet mistrzostwo miało być a wszyscy wiemy jak wyszło.

 

No ale cóż, pożyjemy zobaczymy, jeśli będzie dobry team spirit to może 2 runda jest w zasięgu, ale obstawiam, że do PO jednak zakwalifikują się, ale 1 runda to max.

 

Pozdro600 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie jak to będzie w tym sezonie z Larrym Sandersem, którego Bucks wybrali z 15 pickiem. Theo Ratliff-type player z mega wingspanem i dobry shot blocker and offensive rebounder (taki był jego opis), ale strasznie surowy. Gdzieś doczytałem, że z racji tego, że lubi pracować i szybko się uczy, to pasuje akurat pod Skilesa i ponoć ma dostać significant minutes right away.

 

Jest jakaś szansa, że przy Goodenie, Ersanie i Mbah będzie cokolwiek znaczył w tym roku, czy jednak trzeba na niego poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa, że przy Goodenie, Ersanie i Mbah będzie cokolwiek znaczył w tym roku, czy jednak trzeba na niego poczekać?

Szanse ma bo posiada fenomenalne warunki reach 9'5 jeden z nalepszych w lidze, dodatkowo dynamiczny i dobrze broniący, ogólnie świetny wybór Bucks, bo chłopak dodatkowo jest dosyć inteligentny i pracowity z Bjem mogą zrobić super duet w przyszłości.

 

Nie wiem co z Jerrym Stackhousem ale nawet bez niego skład na papieprze jest całkiem imponujący. No właśnie, na papierze - jak będzie to wyglądać w praktyce? MOIM ZDANIEM, podkreślam, MOIM ZDANIEM wyjdzie z tego taka sama kaszana jak z Dallas w zeszłym sezonie. Plany wielkie, nawet mistrzostwo miało być a wszyscy wiemy jak wyszło.

Ja bym jednak nie porównywał aspiracji Mavs i Bucks, ci drudzy myśle że jak dobrze wszystko zagra to być może w okolicach 4 się zakręca, ale nikt nie będzie gadał że są faworytami do finału czy coś w tym stylu. Ogólnie fajna drużyna, ciekawi zawdonicy którzy w sumei nie widaomo do końca jak sie sprawdzą w nadchodzącym sezonie, podobnie Skiles debiut miał fenomenalny zobaczymy czy w 2 sezonie z lepszym składem będzie miał równie imponujące wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to czego do tej pory dokonali Bucks w offseason to same bardzo dobre posunięcia. Nie widzę ich niżej niż na 4-5 miejscu po RS. No chyba że pojawią się znaczące roszady z top fa's.

Czy ja wiem...Wschód jednak się wzmacnia i w przyszłym sezonie będzie większa walka o PO niż w tym.

 

Orlando, Cavs(jak lebron zostanie), Miami, Atlanta, Celtics to wciąż pewniaki do PO.

 

Do tego dochodzą Bulls, Bobcats. I wielkie niewiadome przyszłego sezonu: Pistons, 6ers, Wizards, Nets, Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypadek jaki zbudował tą drużynę aż mnie przeraził. Jednoroczna eksplozja kilku talentów i nagle zrobiły się PO przegrane przez kontuzję tak naprawdę. Transfery tegoroczne na plus w tym momencie. Zobaczymy co pokaże sezon. No i pewnie jeszcze będą szukać zastępstwa za Ridnoura. Myślę, że handlowanie Reddem byłoby bardzo mile widziane.

 

edit: świetne ruchy. bucks walczą o 3 wschodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.