Skocz do zawartości

2010 summer guide


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

milion teorii milion tez a wszystko takie proste i wszystkie dzieki temu ze tu jestem

 

FA breakdown

 

gdzie pojdzie Bosh ?

jaki jest sens by szedl z JJ ? Rudym ? czy kimkolwiek nienazywajacym sie Wade/Lebron ? uwazam opcje gdzie Bosh idzie z Raptors do Bulls/Knicks/Nets sam za niemozliwa - czarny kon w tym wypadku Rockets - najlepszy atak w przyszlym roku - historycznie dobry - alpha male/lider

prawda jest taka ze Rockets sa o Bosha od dynastii, plus realna szansa konkretnego sign&trade- gdybym byl Bosh- Houston to bylby moj pierwszy stop, gdybym byl Houston Bosh albo Scola (zadnych Amare czy Boozerow)

opcja druga Bosh idzie z Lebronem do Nets/Knicks

opcja trzecia Bosh idzie z Wadem do Miami

 

Knicks standpoint - obecnie czarna dupa, najbiedniejsza kadra, NY glamour i tylko to zadnego konkretnego supportu, moze i ciekawy Dantoni

Chicago standpoint - jak dla mnie aboslutnie zadnych szans dla Chicago - po co tam grac jak mozna grac w jeszcze lepszym klubie z jeszcze lepszym wlascicielem i supportem w Houston, czy tez czemu byc 3/4 koniem za Lebronem Rosem Noah

 

 

100 mil rule

nie wiedziec czemu ale ktos kto dostaje 100 mil zachowuje sie tak samo debilnie jak sportowcy ktorzy graja po raz pierwszy w Finalach czy Super Bowl - nigdy tego nie zrozumiem bo nie mieszkam w USA ale co za roznica jest piomiedzy ECF a Finalami czy zarbianiem 90 w 5 a 120 w 6 lat , historia pokazuje Webber Jermaine, Baker, Howard ze 100+ kalecza psychike zawodnikow i sa wskazane a raczej powinny byc dostepne jedynie dla ludzi imieniem Kobe Wade czy James absolutnych gwiazd ligi ktorzy graja dla czegos wiecej niz pieniedzy

i jak czytam te scenariusze typu

 

Joe Johnson ma dostac 125 mil od Atlanty

Amare Stoudamire ma dostac tez 125 mil czy Carlos freakin Boozer

to jestem w szoku i jestem pewien jednej rzeczy zaden z nich nie dostal oferty z taka iloscia pieniedzy - przyklad abc - kazdy z nich wyoptowal

 

moge wam zagwarantowac to ze gdziekowliek pojda grac z Wadem/Lebronem to takich kontraktow nie dostana glownie ze wzgledu 1) Wade/Lebron maja byc najlpeiej oplacalnymi zawodnikami w klubie 2) nigdy nie zasluzyli na takie kontrakty 3)nikt im tyle nie da poza Donnie Walshem zdesperowanym tym ze nie przyciagnal Wade/Lebron/Bosh do NY

 

ludzie w stanach nie znaja Ruskich i jesli im sie wszystkim wydaje ze wpadnie Prokhorow i zacznie wypierdalac kase na Amarech, Boozerow to sa w wielkim bledzie - Prokhorow wyjdzie z inicjatywa do Lebrona Wade'a (co smieszne siedzili razem na finalach na g5 - jak dla mnie zaden przypadek) i jesli to sie nie powiedzie, odda salwe w strone Bosha , zaatakuje mocno Gaya, troszke bedzie chcial przeplacic Raya Zallena/Pierce'a i na tym sie jego akcja na rynku skonczy

 

najwieksza zima - zdecydowanie Wolves - ich jedyna opcja trade Jeffersona

na wstepie Kenyon + Smith za Jeffersona i badziew

na deser Monta za Jeffersona

na kolacje Beasley za Jeffersona

uwielbiam jak NIE wzieli Cousinsa(obejrzalem go troszke gosc bedzie naprawde dobry w NBA) bo maja na oku Darko i Pekovica - totalnie rozumiem potrzebe floor lidera, Evan turner bylby idealny ale odpuszczac Cousinsa bo potrzebuja wziac Wesa i chca celowac w Gaya, nie czaje czegos tu, jedyny chetny to bylby Ray Felton - ale ze maja pluton PG to Ray bedzie gdzie niedoplacony

 

poza tym Arenas do Magic - jak glosi plotka czekaja na OK od Dwighta - czyli co Marcin Vince za Arenasa , tanszym kosztem Vince za Arenasa

Arenasa do FA loosera czyli do a) Knicks najbardziej oczywisty looser B) Nets c) Mavericks

 

Warriors is Curry Team

oznacza to jedno Maggete poszedl w pizdziec - juz poszedl

Monta poszedl w pizdziec- jeszcze nie poszedl - powiem tak - gosc lewituje w powietrzu, uwazam ze jest tak dobry w ataku ze zagralby w kazdym teamie czy to Lakers czy Celtics, uwazam go za talent wise - chyba top3 SG w lidze zaraz przed Royem, Joe Johnsonem i zaraz za Wade Kobe - gosc pojdzie za pol darmo w te wakacje, rownie dobrze Riley moglby zbudowac dynastie wciagajac Ellisa/Jeffersona i dokupujac do tego Gaya/Feltona - NBA is that deep

 

wisienka czyli gdzie pojdzie Lebron - wszyscy wiedza ze Wade chcce zostac w Miami, wszyscy wiedza ze bosh chce pojsc gdzie bedzie mogl powalczyc tzn odejsc z Raptors ale nikt nie wie co chce Lebron.

Jak dla mnie ten FA Summit wyglada tak

wapda Bosh wpada Lebron i Wade

Wade mowi - zostaje w Miami przylaczcie sie do mnie

Bosh - '' ale odstapisz mi 3 najlepsze lasie w pierwszy piatek miesiaca ?? ''

Wade - ''a nie bedziesz trul dupy jak bedziemy podawac tylko do mnie przez 4 kwarty ?''

Bosh - ''done deal''

Wade - ''aha Lebron zapomnielismy o Tobie, dostaniesz wszystkie studentki i notesik dirka do najlepszych mamusiek w calym kraju, dalem za niego 20 kafli a wart jest tyle co kilometr muru chinskiego''

Lebron(k**** no nie moge im powiedziec ze nie umiem podjac sam deyczji bo od 15 lat jestem nianczony przez 5 kolesi, do tego jak pojde do Miami to wyjdzie na to ze jestem przydupasem Wade'a i kto tu bedzie krolem) - ''sluchajcie nie wiem jeszcze, nie podjalem ostatecznej decyzji''

Wade (tzn czekasz na werdykt mediow kolegow Sterna i liczysz forse) - '' swietnie cie rozumiem, tez mialem z tym problem''

 

podsumowujac Lebron byl i jest ''sliski'' - jak dla mnie jest to rownoznaczne z tym ze trzeba go omijac z daleka synonim ''noz w plecy'' czy tez attention attention i jeszcze wiecej attention - beznadziejny King Live mnie juz w tym upewnil

 

moja Thibodo Theory

Lebron nie mogl sobie nigdy poradzic z jego defensywa i wiedzial ze dopoki Thibodo jest tak gdzie sa tacy wysocy jak KG Perkins to nigdy nie bedzie mial szans sie rozpedzic i miazdzyc w swoim 50-10-10 krolewskim stylu

Wes jest dobry ale jesli bylby tak dobry nie bylby pucybutem, wierze w ludzi z wartosciami, wierze w ludzi ceniacych godnosc, chwale czy wiernosc ponad pieniadze ale nie wierze w takie masterminda jakim jest Wesley ktory pojawil sie o dziwo akurat jak nadszedl 2010 Fa summit, a jeszcze w 2008 byl kolesiem z GQ op ktorym nikt nie chcial sluchac - nagle wie o nim nie polowa die-hardow NBA a polowa laikow NBA, jak dla mnie niesamowicie podejrzany skok jakosciowy jak na goscia chcacego pozastac w ukryciu

jak dla mnie zwykly podwykonawca wykreowany przez najprawdopodobniej ludzi Nike'a ktory byl stworzony wlasnie ku temu by w odpowiedniej chwili zablysnac - patrz Lebron FA, o dziwo nie uratowal kariery Dajuana Wagnera, nie pomogl zagrac Curryemu ktorego niby uratowal i wielce nie poprawil sytuacji Thompsona w Kings

ci co maja wiedziec wiedza najlepiej ale kontrakt jaki wynegocjowal dla Thibodo (2mln na rok) nie powala swoja zajebistoscia i jakos nie wskazuje na niesamowite moce - z nim czy bez niego Lebron zwyczajnie by te swoje pieniadze dostal

podsumowujac Worldwide Wes - czlowiek ulicy, a taki u murzynkow ma szczegolny szacun, pewnie lojaljny, komus wjebal, kogos okradl, komus sie postawil, wynalazl tatuaz czy cos w tym stylu - z tajemniczego stal sie dla mnie w przeciagu kilku miesiecy paziem i blaznem, mozna powiedziec wszedl all in, duzo wygra, ale pozniej watpie w jego sukcesy i zwyciestwa- bycie biznesmanem i bycie czlowiekiem ulicy nie idzie w parze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie w stanach nie znaja Ruskich i jesli im sie wszystkim wydaje ze wpadnie Prokhorow i zacznie wypierdalac kase na Amarech, Boozerow to sa w wielkim bledzie - Prokhorow wyjdzie z inicjatywa do Lebrona Wade'a (co smieszne siedzili razem na finalach na g5 - jak dla mnie zaden przypadek) i jesli to sie nie powiedzie, odda salwe w strone Bosha , zaatakuje mocno Gaya, troszke bedzie chcial przeplacic Raya Zallena/Pierce'a i na tym sie jego akcja na rynku skonczy

Tak tylko oprócz twoich domysłów, istnieje jeszcze plotka wcale nie pozbawiona sensu, że jesli James nie przyjdzie do nich to, to idzie wymiana z Indy Favors/Harris za Grangera, i wtedy dokupują Booza, bądź mniej prawdopodobne Bosha, wogóle przy obecnym w składzie Favorsie zwracanie się z jakąś kolwiek ofertą do Bosha nie ma kompletnie sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sens ma bo jak się chce wygrywać w lidze to trzeba mieć gwiazdy. a favors jak narazie w dużej mierze to projekt, 18 lat, wysłowić się nie potrafi, jak dla najbiedniejszy z top5 tego draftu.

myśle że rusek z dużą kasą woli wydać tę kasę niż czekać na favorsa i liczyć wolne krzesełka co noc na hali przez następne 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.