Skocz do zawartości

Gdzie pójdą i co są warci niektórzy weterani


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie los głównie Allena, Jo, i T maca, nie wiem czy to wszyscy których można dopisać do listy, ale od czegoś trzeba zacząć. Allen w sumie jest już wiekowy, niesamowite to się wydaje jak sobie przypomnę kiedy w bucks startował :) Jo i T Mack naruszeni przez kontuzje, tego pierwszego to nawet zastanawiam się czy nie fajnie było by w Utah zobaczyć na centra, za jakąś niewygórowaną kaskę, w zeszłym sezonie w sumie solidne staty, te z przeszłości pewnie już się nie powtórzą, ale 13/7 i półtora bloka jest w porządku, jedyne co irytujące w jego grze, jak tak sprawdzałem numery z meczów Heat to fakt że mocno nierówno gra, raz usadzi z 20 ptk następnego dnia z 4, ale może w drużynie z lepszym otoczeniem, jako taki zadaniowiec bardziej by się sprawdzał. Tracy pewnie luzem znajdzie pracodawce, interesujące czy będzie dogrywał karierę jak poszukiwacze pierścienia w stylu Mitch/Jones czy jeszcze coś potrafi ciekawego zaprezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaq pewnei pojdzie do dallas. tam sa mu w stanie dac spokojnie 8 baniek na 2 lata. na to shaq sie zgodzi a i mozliwosc zdobycia tytulu wciaz jest.

 

mnie za to zastanawia gdzie pojda i jaka kase dostana tacy goscie jak:

 

mike miller

drew gooden

juwan howard

matt barnes

raja bell

ronald murray

brad miller

tim thomas

udonis haslem

kurt homas

al harrington

channing frye

kyle korver

 

pelna lista FA

http://sports.espn.go.com/nba/news/stor ... ents-09-10

 

calkiem ciekawe grono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wakacyjny temat :D

Allen chce zostac w c's ale nie wiadomo czy oni beda chcieli go zatrzymac. Lubie go ale nie lubie zielonych wiec wole zeby odszedl :) w po zaprezentowal sie solidnie przede wszystkim w obronie na kobe. wystrzelal sie w jednym meczu finalow i dalej nie bylo tak rozowo. fajnie byloby go zobaczyc w bulls ale to tylko takie moje osobiste zyczenie :D wszystko zalezy od tego ile chce wziac kasy za ten zapewne ostatni kontrakt. jesli chce grac o najwyzsze cele to nie powinien zazyczyc sobie wielkich pieniedzy. ale jesli chce lapnac dobra kase (8mln/sezon) i nie bedzie juz mu zalezalo na pierscionku to pojdzie nawet do clippers

T-mac jasno mowi ze chce grac o mistrza i stawiam ze pojdzie do lakers za minimum dla weteranow. czekam na niego juz kilka lat i moze w koncu sie doczekam :D szkoda tylko ze w najwyzszej dyspozycji ale na 15 minut w meczu powinien dac wiele druzynie. w trakcie sezonu mowil ze podpisze nowa umowe z knicks i bedzie czekal na lebrona ale mysle ze ani jednego ani drugiego w ny nie zobaczymy

JO to dla mnie zagadka. nigdzie nie widzialem plotek co moze zrobic po tym sezonie. rownie dobrze moze przejsc na emeryture. znowu wtrace watek lakers ale za kawalek mle chetnie bym go tam widzial jako zmiennika ab - w przypadku jak nie uda nam sie zlapac za mle jakiegos solidnego pg lub jesli zaufaja crittowi

pierce moim zdaniem zostanie w c's. podpisze nowy kontrakt na 3-4 lata za ok 10-12 mln/sezon

miller - mysle ze nie zostanie w bulls. na c maja noaha dojdzie asik. podobno chca go celtics za minimum i wg mnie to bardzo mozliwe po odejsciu sheeda

Big Z zostanie w cavs. nie slyszalem nic na temat jego odejscia

Shaq podpisze byle gdzie byleby ktos go chcial, tak jak iverson rok temu. czuje ze bedzie to dallas. on by chcial tam gdie lebron ale co z tego co on chce. skad nie odchodzil to zawsze robil to w zle atmosferze i zostawial za soba spalona ziemie

Big Ben spodzewam sie ze tak jak jego "brat" przejdzie na emeryture. ale jego tez bym widzial w lakers za minimum :D

Al harrington podpisze gdzies mle i bedzie zadowolony. nie wiem gdzie on moglby isc

Iverson podobno chce jeszcze wrocic ale do 76'ers? nigdzie indziej go nie chca a w szostkach maja mlody zespol i nie potrzebuja fermentu

Juwan Howard podpisze za minimum z jakims faworytem lub emerytuta

Mike'a Millera nie wiem czy zaliczac do weteranow ale jezeli Magic oddadza gdzies Vince'a to powinien isc do nich za mle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierce moim zdaniem zostanie w c's. podpisze nowy kontrakt na 3-4 lata za ok 10-12 mln/sezon

 

Może się czepiam, ale czemu Pierce miałby zrezygnować z 21 mln, by brać 40-45 / 4 lata. To ekonomicznie się nie opyla. Pierce pewnie liczy na coś w stylu 15 +16 + 17 + 18 mln, a to mogą mu dać C`s albo kompletni desperaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierce moim zdaniem zostanie w c's. podpisze nowy kontrakt na 3-4 lata za ok 10-12 mln/sezon

 

Może się czepiam, ale czemu Pierce miałby zrezygnować z 21 mln, by brać 40-45 / 4 lata. To ekonomicznie się nie opyla. Pierce pewnie liczy na coś w stylu 15 +16 + 17 + 18 mln, a to mogą mu dać C`s albo kompletni desperaci.

po to, że jeśli np w przyszłym roku dozna career ending injury to będzie na tym 20 baniek + parę lat zarabiania do tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierce moim zdaniem zostanie w c's. podpisze nowy kontrakt na 3-4 lata za ok 10-12 mln/sezon

 

Może się czepiam, ale czemu Pierce miałby zrezygnować z 21 mln, by brać 40-45 / 4 lata. To ekonomicznie się nie opyla. Pierce pewnie liczy na coś w stylu 15 +16 + 17 + 18 mln, a to mogą mu dać C`s albo kompletni desperaci.

po to, że jeśli np w przyszłym roku dozna career ending injury to będzie na tym 20 baniek + parę lat zarabiania do tyłu

 

Biorąc pod uwagę groźbę lockoutu i niepewność co do nowego CBA, podpisanie kontraktu teraz może okazać się lepszym wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym lockout'em? O co oni się tam tak posprzeczali, że do aż tak drastycznych posunięć może dojść?

Pomijając temat NBA, tylko tak ogólnie.

 

Jak usłyszysz kiedyś, że gdzieś się sprzeczają tak, że dochodzi do "drastycznych posunięć" to możesz spokojnie założyć, że chodzi o pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nic sie nie posprzeczali.

konczy sie dotychczas obowiazujaca umowa pomiedzy zawodnikami a liga i pora na wprowadzenie zmian. rynek nam sie nasyca, zawodnicy dostaja ponownie za duze pieniadze i za duze kontraky, wiec wlasciciele klubow chca zmian. zawodnicy jednak/oczywiscie nie chca wiec jest impas bo liga zaproponowala bardzo slabe wg. zawodnikow warunki.

 

do free agents mozemy dopisac spokojnie dereka fishera. sish chce ok 5 baniek za przyszly sezon.

moim zdaniem dobrym rozwiazaniem bylonby danie mu 3+3 ale cyz big fish na o pojdzie? i czy lakers?

buss chce mu dac minimum dla veteranow wiec rozbieznosc jest spora. nie widze jednak innej ekipy, ktora dalaby mu 5 baniek, choc wielu druzynom przydaly sie taki lider mentalny z doswiadczeniem. popytajcie o to w utah...

 

paulem pierce zainteresowani juz sa new york knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nic sie nie posprzeczali.

konczy sie dotychczas obowiazujaca umowa pomiedzy zawodnikami a liga i pora na wprowadzenie zmian. rynek nam sie nasyca, zawodnicy dostaja ponownie za duze pieniadze i za duze kontraky, wiec wlasciciele klubow chca zmian. zawodnicy jednak/oczywiscie nie chca wiec jest impas bo liga zaproponowala bardzo slabe wg. zawodnikow warunki.

No, czyli się sprzeczają, nie? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce’s agent, Jeff Schwartz, told ESPN.com in a text message late Tuesday the NBA All-Star forward will forfeit next season’s $21.5 million salary for a chance to sign a new four-year deal worth more than $90 million.

 

Pierce z przyszłorocznym kontraktem zarobiłby na boiskach łącznie 150 baniek + kasa z reklam i stuffu. Mógłby podpisać coś na 2-3 lata za umiarkowaną kasę (np 3x12) i skończyć karierę w Bostonie zamykając bilans za grę w okolicach 200 baniek $. Jednak woli szukać dłuższego na +20 baniek za sezon, żeby w wieku 37 lat zarabiać koło 25 mln. Pojebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce’s agent, Jeff Schwartz, told ESPN.com in a text message late Tuesday the NBA All-Star forward will forfeit next season’s $21.5 million salary for a chance to sign a new four-year deal worth more than $90 million.

 

Pierce z przyszłorocznym kontraktem zarobiłby na boiskach łącznie 150 baniek + kasa z reklam i stuffu. Mógłby podpisać coś na 2-3 lata za umiarkowaną kasę (np 3x12) i skończyć karierę w Bostonie zamykając bilans za grę w okolicach 200 baniek $. Jednak woli szukać dłuższego na +20 baniek za sezon, żeby w wieku 37 lat zarabiać koło 25 mln. Pojebany.

ma łeb do interesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe.

 

Ja bym się trochę wstydził powiedzieć "ej, mam 33 lata, już od 4 sezonów ruszam się jak wóz z węglem, oczekuję kontraktu na którym zarobię 25 baniek jak będę miał 37 lat".

 

no i obudzi sie z łąpa w nocniku, Moj Ulubiony Pan Koszykarz.., no chyba, ze Mr. Wyc wykaże sie znamienitą szczodrością za te wszystkie lata lojalności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe.

 

Ja bym się trochę wstydził powiedzieć "ej, mam 33 lata, już od 4 sezonów ruszam się jak wóz z węglem, oczekuję kontraktu na którym zarobię 25 baniek jak będę miał 37 lat".

no ja się zgadzam. w sumie powinienem dać jakiegoś emotikona by tamten post wyżej był zrozumiały. ogólnie nie przestaje mnie dziwić nieustająca głupota zawodników i jeszcze większa głupota GMów, bo chyba nikt nie wątpi w to, że Pierce dostanie taki kontrakt, jaki chce, albo że Amare, Bosh czy Boozer dostaną maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.