Skocz do zawartości

[2014-2015] Regular Season - Komentarze


Maslon

Rekomendowane odpowiedzi

Strona powinna być już dostępna pod http://simbasket.client1.kl-software.com/ i http://simbasket.client1.kl-software.com/html/

Jak nic złego się nie wydarzy to dziś kolejna simka.

i znowu jakis JS/TrojanDownloader.HackLoad.AD trojan w http://simbasket.client1.kl-software.com/favicon.ico ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 99 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Nets 131 - Pacers 122

play-by-play

 

Hornets 94 - Magic 102

play-by-play

 

Suns 99 - Timberwolves 132

play-by-play

 

Kings 108 - Celtics 128

play-by-play

 

Raptors 108 - Grizzlies 87

play-by-play

 

Wizards 108 - 76ers 96

play-by-play

 

Clippers 69 - Jazz 114

play-by-play

 

Pistons 114 - Cavaliers 118

play-by-play

 

Nuggets 108 - Heat 106

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Corey Brewer (Clippers) - 7 dni (Broken Finger)

James Johnson (Pistons) - 3 dni (Bruised Cheekbone)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy jest szansa by Maslon/Pietras częściej symulowali?

 

Fakt, iż z GeDDo walczymy o 1. pozycję na Wschodzie - powoduje, że chciałbym byśmy obaj niezwykle ciekawy pojedynek oglądali z boku - chyba, że nie ma innej możliwości.

 

Tak czy inaczej brak Dorrella Wighta będzie doskwierał, szczególnie przy wzmocnieniu Celtics...

 

Andrew Bynum :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy jest szansa by Maslon/Pietras częściej symulowali?

 

Fakt, iż z GeDDo walczymy o 1. pozycję na Wschodzie - powoduje, że chciałbym byśmy obaj niezwykle ciekawy pojedynek oglądali z boku - chyba, że nie ma innej możliwości.

zapraszam!!! tak sie sklada, ze brakuje nam ludzi do simowania. wiec jesli ktos ma jakies obiekcie co do czystosci moich simek, moze wstapic w szeregi komiszow i sam zajac sie simowaniem. ja nie mam sobie nic do zarzucenia, no ale jesli ktos inny ma to zapraszam. sam sobie chetnie odpoczne i zajme sie tworzeniem draftu, za ktory jeszcze sie nie zabralem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Pop się juz nie gniewa?

Pokonanie hornets przybliża mnie do Playoff,oby tylko ekipa rogera za bardzo nie przesadzała bo już robi się niebezpiecznie z tyłu.Kurde grać z mistrzem w pierwszej rundzie--bezcenne :mrgreen:

 

Myśłe że od nowego sezonu znajde czas i mógłbym pomóc przy simowaniu,ale jestem zielony w tym temacie.

 

Mam spadające kontrakty więc przypominam że moge przygarnąć jakiegoś Anthonego z dużym kontraktem.Do dzisiaj jest chyba czas.tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spadające kontrakty więc przypominam że moge przygarnąć jakiegoś Anthonego z dużym kontraktem.Do dzisiaj jest chyba czas.tak?

przed dzisiejsza simka (ktora niestety dla niektorych znowu ja bede simowal), mozna robic wymiany. po simce w tym sezonie juz nie bedzie takiej mozliwosci. simka jeszcze nie wiem dokladnie o ktorej, ale na pewno nie wczesniej jak przed 20.00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 100 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Sonics 96 - Hornets 90

play-by-play

 

Jazz 92 - Timberwolves 96

play-by-play

 

Trailblazers 64 - Grizzlies 95

play-by-play

 

Raptors 109 - Mavericks 102

play-by-play

 

Magic 102 - Hawks 97

play-by-play

 

76ers 83 - Clippers 94

play-by-play

 

Suns 118 - Warriors 86

play-by-play

 

Wizards 98 - Bulls 122

play-by-play

 

Nuggets 105 - Spurs 107

play-by-play

 

Rockets 94 - Pistons 105

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Tiago Splitter (Warriors) - 7 dni (Bruised Jaw)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Geddo za uwzględnienie Perkinsa w skladzie, parenascie minut temu sobie przypomnialem, ze chyba juz moze wrocic po kontuzji.

 

Mega wazne zwyciestwo, podobnie jak TWolves z Jazz. Ale walka o ósmy seed, choc na nizszym poziomie niz na wschodzie tez moze byc interesujaca i stresujaca :roll:

 

btw, DF chyba dalej bedzie mial jakies ale .... :wink: (z Clipppers?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada to jest to co sezon uprawiasz - to zgłaszanie zastrzeżeń do wybranego komisza z punktu widzenia własnej dupy (jakbym ja i Pietras też nie walczył o wysokie rozstawienie... ), a potem twierdzenie że nie chodzi Ci o "krętactwa". To o co? Żałosne - mam nadzieję, że to tylko psychiczna niedojrzałość, a nie wyrachowana przebiegłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne - mam nadzieję, że to tylko psychiczna niedojrzałość, a nie wyrachowana przebiegłość.

:wink:

 

Naprawdę wolisz grasz z niedojrzałym psychicznie (chyba emocjonalnie?) niż z wyrachowanym, zmuszającym do wysiłku rywalem? :]

 

a potem twierdzenie że nie chodzi Ci o "krętactwa".To o co?

Spójrz na tabelę na Wschodzie - chciałem by symulowała osoba niezainteresowana, ale wystarczyło napisać, że nie ma Pietrasa i nikogo innego.

 

Spinacie się jakbym Wasze Matki obrażał.

 

Xamel - :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee

3 i 4 pomylilem bo raptors są sprzed roku a celci sprzed 3

 

na zachodzie?

top 4 zespołów zeszłego sezonu w PO:

la,grizz,sonics,ptb

poza lal to ....

btw: będziecie nadrabiac stracone simki? bo wiecie draft i te sprawy :-)

mogę (obiektywnie i bezstronnie) pomoc przy robieniu top 4 zawodników do draftu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 101 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Wizards 74 - Nets 100

play-by-play

 

Mavericks 135 - Rockets 141

play-by-play

 

Nuggets 89 - Lakers 99

play-by-play

 

Clippers 95 - Bucks 94

play-by-play

 

Raptors 119 - Knicks 89

play-by-play

 

Hornets 90 - Heat 100

play-by-play

 

Magic 127 - Pacers 122

play-by-play

 

Suns 108 - Jazz 96

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze dzisiaj!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.