Skocz do zawartości

Rondo a Turow?


ChaunceyB

Rekomendowane odpowiedzi

Slyszalem niezaleznie od paru osob, ze Rajon Rondo jeszcze przed swoim draftem pojawil sie kiedys na testach w Turowie Zgorzelec, trerenem byl wtedy Wojciech Kaminski. W koncu nie znalazl sie w druzynie ze wzgledow finansowych (albo po prostu trenerzy uznali ze nie jest dosc dobry). Srednio w to wierzylem, ale teraz w necie czytalem o tym na jednym forum dyskusyjnym. Ktos wie cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe to jest moim zdaniem. Rondo prosto z collegu trafił do draftu, poza tym był obok zdaje się Marcusa Williamsa uważany za najlepszego PG w drafcie, zwłaszcza znakomitego jeśli chodzi o obronę, ale miał mały minus, nie umiał zbyt dobrze rzucać ani z linii rzutów wolnych ani z dystansu. Rajonem się dużo interesowałem bo chciałem go w Cavs, wydawał mi się bardzo utalentowanym graczem. Wielu powie, że nie pasował do Cavs ale Cleveland wtedy na PG mieli Erica Snowa więc jak najbardziej byłby zajebistym wzmocnieniem, przecież Snow rzucał nawet gorzej od Rajona, gość mógł dużo dać tamtemu zespołowi i pomyśleć że Suns oddali go za darmo chyba Celtics (sprzedali pick za kasę). Być może było to zanim trafił do ncaa ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się kojarzy to Polonia Warszawa odrzuciła po testach Udonisa Haslema ?

Śląsk Wrocław to zrobił. Roku nie jestem w stanie przybliżyć

Nikt nikogo nie odrzucił, Haslem miał grać w Śląsku, ale w ostatniej chwili zdecydował się na grę w lidze francuskiej ze względu na lepszą kasę. To było przed sezonem 2002/2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi Mikel prosto z Afryki trafił do klubu z Oslo...co do Essiena nie był na żadnych testach w Polsce jego agent na podstawie taśm zaproponował go kilku klubą min.ówczesnemu trenerowi Zagłębia M.Jabłońskiemu za 200 tyś $,Bastia zaryzykowała jak się okazało słusznie trzy lata później sprzedali go za 10 mln funtów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.