Skocz do zawartości

Worldwide Wes


NORGAARD

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zainteresowała mnie postać ze świata NBA, a mianowicie William Wesley określany jako Worldwide Wes. Sam niezbyt wiele o nim wiem. Tylko tyle, że jest szarą eminencją i jedną z najwazniejszych osób w amerykańskim sporcie. Wszystkie ciekawostki czy informacje mile widziane.

 

To on tu po prawej:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szybko sie tym Wesem zajeli na supergigancie...

 

w kazdym razie pamietam tego Dajuana Wagnera, koles jeszcze z czasow Iverson wannabe, standartowa moda, na chinczyka, na brazylijczyka, na Iversona na Dirka(Euro)...niewazne

chodzi mi o to ze byly to czasy VHS u mnie w domu i internetu predkosci modemu a dokladniej stale lacze na cala klatke i jak sie sciagnelo plik 200mb to bylo swieto, znowu zbaczam z tematu

ale co do tych 200mb to tyle zajmowalo ESPN The Life i tak jak poswiecali program Allstarom i tylko allstarom to dziwnym trafem Dajuan Wagner sie zalapal i pamietam jak ida z kamera do ''butiku'' i Wagner(swoja droga podobno jebnal 100pts w HS game) sobie kupuje 20 par butow - kiedys o tym nie myslalem ale jesli Wes to Nike i RBK i Wes jest worldwide to troche kryptoreklamy w tym musialo byc i swiadczy o jego mocy, szczegolnie ze wtedy gowna pokroju Wagnera nie mialy programu The Life

 

w kazdym razie

Sagana Diop, Barbosa, E.Curry, Rip Hamilton mysle ze powoli czasy WWW koncza sie jako powerbrokera w NBA mimo iz tak naprawde sie zaczely - Wes zalatwil pare sutych kontraktow i jak widac wszystkie naleza do top10 najgorszych i najbardziej obciazajacych Salary Cap w NBA tak wiec moze i Wes jest tatusiem Lebrona ale juz chyba nikt nie kupi jego tekstow dotyczacych tego czy tamtego i ile by mu nie dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.