Skocz do zawartości

Eastern Finals - Magic vs Celtics


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

k**** co to ma byc. Te techniki wyssane z dupy, ale panowie takie czasy. To nie jest tak że tylko przeciwnicy Magic mają przejebne. Teraz kazdy ma przejebane, bo nie mozna machnąc ręką bo juz faul techniczny, bo juz zachowanie nie sportowe czy inne zło. I wiemy to nie od dzisiaj. To nie lata 90te. Wiec dziwi mnie lekko pieprzenie o złym gwizdkom przeciwko Celtics. Teraz 80% fauli technicznych to są kpiny i ja juz sie do tego przyzwyczaiłem, chociaz ni c***a mi to nie pasuje.

 

Po za tym to są playoffy k**** mac. Jak juz ktoś wspomnial mają byc łokcie, przepychanki i walka na całego. A jak bedzie trzeba to niech sie napierdalają. To sa PO.

 

Moim zdaniem bdb mecz. Wyrzucenie Perkinsa jakos znacznie nie zmienilo przebiegu spotkania, bo juz wczesniej Magic utworzyli przewage ktorej nie oddali do konca. Cel wykonany. Teraz bardzo ciezki mecz w Bostonie i mam nadzieje że jeszcze wrocimy na Floryde.

 

Wiecej Redicka i Bassa

 

Dobrze ze cofneli tego technika Perkowi. Najwazniejsze to dobra i sprawiedliwa rywalizacja, a niech wygra lepszy.

 

Go Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Baby raczej definitywnie out na piatek.Szkoda

Na szczęście dla kibiców Bostonu nie ma innej opcji jak wygrana Bostonu. Perkins gra więc że Orlando nie ma nawet teoretycznych szans na wygraną.

 

Jak zobaczyłem BIg Babiego jak biegnął skosem to aż mi się skóra pojeżyła. Nie widziałem żadnego uderzenia więc myślałem że cos ma z sercem. (piłkarze nawet niektórzy zjechali). No ale na szczęście to nic poważnego. Teraz widać co wysocy przechodzą pod koszem jak te przepychanki i łokcie muszą boleć. Cios który otrzymał nie wyglądał na jakiś specjalnie silny a jaki miał skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam co na boisku robi w pierwszej piątce dziadek Carter i abnegat ofensywny Barnes (choć czasem przyfarci trójkę ) . Równie dobrze za Barnes może grać Bass . Walczy na deskach i ma pewniejszy chwyt przy zbiórce.

Van Gundy to jednak idiota choć nieskończony bo wystarczyło dać na obwód Williamsa plus Redicka (niesamowity postęp hamowany przez trenera ) a Boston się nie wyrabiał. W czwartej kwarcie dziadki z Bostonu się słaniały na nogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Baby raczej definitywnie out na piatek.Szkoda

Na szczęście dla kibiców Bostonu nie ma innej opcji jak wygrana Bostonu. Perkins gra więc że Orlando nie ma nawet teoretycznych szans na wygraną.

Nie przesadzaj z tym Perkinsem...w g4 też grał i jakoś Howard nawalił 32 punkty i 16 zbiórek, a Celci przegrali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie fanem jednej drużyny ma to do siebie fajnego że mimo że zdrowy rozsądek mówi że nie ma c***a aby celtics to przejebali to serce mi mówi że dziś może być niespodzianka. To najważniejszy mecz magic w tym sezonie. Będzie cholernie trudno wyciągnąć zwycięstwo z bostonu. Ale k**** mam nadzieje że im się to uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nba podobno moze anulowac technika perkowi i zobaczymy go w g6.

to oznaczaloby, ze boston skonczy w 6.

 

jezeli jednak perka odsuna od g6 to z davisem(wstrzas) i sheedem(bole plecow) nie ma opcji zeby c's wygrali. nawet przy 30-20 rondo

 

a game 7 w orlando moze byc duzo trudniejsze do wygrania niz g4, czy g6

 

Mozna wiedziec dlaczego? :roll:

Bo badboys2 tak powiedział.

Ale pieprzenie. Nic takiego nie napisał. Trzeba tylko przeczytać całość, a nie wybierać fragmenty i dorabiać do ideologii.

Czytam całość i .... i nadal nie widzę gdzie coś pominołem bo nadal widzę tylko że Boston skończy w 6 meczach. Pewnie ślepy jestem. Wytłuść mi to co pominołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może o koszykowce porozmawiacie zamiast przekomarzać się jak baby :wink:

 

Big Baby wnosi sporo energii - czasami sporo punktów, cos zbierze, podrepcze nogami, walnie jakąś głupia minę, ale jest ważnym graczem podkoszowym w rotacji Celtics. Perk musi grac ostroźniej, nie wiadomo w jakiej formie będzie Sheed więc moze brakowac tego 130 kilowego cielska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie można zapominać, że to też 6 fauli, co przy skuteczności Howarda z osobistych jest istotne. niemniej perk musi grać rozsądniej no uważać na sędziów, bo juz podpadł.A BB jest jakąś opcja w ataku i tego może brakować

z Sheedem jest różnie, chimeryczny sie już robi strasznie na starość, ale jak ma dzień...no i rozciąga obronę, co ma znaczenie w tej serii - każdy sposób wyciągnięcia DH spod kosza dobry

do tego Rondo zagral już drugi mecz słabo, czas na comeback w jego wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston może to spokojnie wygrać, jeśli Garnett zagra wreszcie dobry mecz w tej serii, Allen zagra swoje, Pierce zagra swoje i Rondo sie obudzi. Wtedy powinno to wyglądać dobrze

 

 

 

Licze na powtórke z G6 vs Cleveland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy piszą i mówią że presja jest na bostonie, że muszą wygrać na swoim parkiecie żeby nie dopuścić do g7 na wyjeździe.

ale moim zdaniem to magic są w gorszej sytuacji psychiczno-podejściowej czy jak to tam nazwać. ciężko jest utrzymać 3 mecze z rzędu w PO taki poziom intensity, walki i chęci wygrania. tym bardziej że zrobili już sporo, biorąc pod uwagę atmofsere jaka była przy stanie 3:0.

3 mecz z rzędu już nie można jechać na adrenalinie i pewności siebie zbudowanej po wygranym meczu.

 

nie wiem.

nie widze magic.

jak dla mnie albo blowout dla celtics , tak że już o 3:30 będzie można iść spać bo nie będzie co oglądać albo close game aż do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.