Skocz do zawartości

Eastern Finals - Magic vs Celtics


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

to nie liga. to żydowsko-masońskie porozumienie. słyszałem że ojciec ryana andersona jest wysoko postawiony w szeregach tej grupy i ze wszelką cenę chce wpłynąć na sterna żeby ten wpłynął na sędziów, zeby załatwili magic finaly w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przerwy Celtics mieli bodaj 14 fauli. Każdy kto ważny miał foul trouble gdzieś w połowie 2 kwarty. No i to wywalenie Perkinsa też powiedzmy dyskusyjne. Magic grali tak agresywnie, że 15 rzutów odpalili zza łuku i w zasadzie ich jedynymi akcjami pod kosz były haki Howarda.

 

Seria była bez powrotu dla Magic wtedy gdy Celtics prezentowaliby się tak jak w pierwszych 3 meczach. Dzisiaj zagrali jak z jakimiś Knicksami w okolicach sześćdziesiątego meczu RS. Wyglądali jakoś mało energicznie, obrona też nie ta co wcześniej. Być może to tylko jeden mecz kryzysu, ale przypomina mi się zeszłoroczna seria. Tam też wszystko nieźle wyglądało, było 3-2 i zabrakło paliwa żeby dokończyć robotę. Pytanie klucz na 6 mecz, to czy Celtics odnajdą energię i zdrowie. W innym wypadku nie dadzą rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tymi plecami Sheeda?

Na razie niby:

No information available at this time (Updated 5/27/10).

http://www.cbssports.com/nba/players/playerpage/6837/rasheed-wallace

 

A propo Davisa:

 

The Celtics said he would not return. There was no immediate word on his availability if the series extends to Game 6 on Friday.

Zobaczymy jakie wieści później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. wie ktoś czy któraś z przegrywających drużyn 0-3 mająca hca zdołała doprowadzić do game 7?

Sam sobie odpowiedziałem na to pytanie a odpowiedź jest taka że magic mają szansę na to aby być pierwszą druzyną wracającą do stanu 3-3 po pierwszych przegranych meczach z hca. Stawia to w trochę lepszym świetle ewentualny game 7 ale w znacznie trudniejszym game 6 rozgywane na wyjeździe. I tego się najbardziej obawiam... niby rok temu sie podniesli ze stanu 2-3 niby 3 razy się udało dojść do stanu 3-3 ale wszystkie te wyrównania miały miejsce po 6 meczu u siebie.

 

a to że celtics nie mają szans wygrać bez perka 6 meczu to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Magic ponownie. Zagrali swietny mecz i wygrali zasluzenie. Techniki, lokcie, faule etc. to zaden big deal. To sa PO w NBA a nie jakas pedalskia siatkowka. Gramy twardo, gramy fizycznie. Tyle na ten temat.

 

 

Orlando wygralo dwa mecze, ale w game 6 Boston to konczy. WIerze tez, ze zagra w pelnym skladzie. Perk nie zasluzyl na te dwa techniki. Nie wierze, ze NBA nie skasuje przynajmniej jednego. Nie wierze, bo to byloby oszustwo w najczystszej postaci. Perk zagra.

 

O Baby bym sie nie martwil. Po prostu jego blednik troche ucierpial po uderzeniu w czambo i stad ten pijacki homerun. Najbardziej martwie sie o Sheeda, ale mam nadzieje, ze on tez bedzie do dyspozycji.

 

Magic urwali dwa mecze, ale wydaje mi sie, ze to Celtics sa w tej serii lepszy ekipa.

 

Nie bedzie game 7. Ni c***a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k**** zachowujecie sie jak nastoletnie panienki, przeciez oczywistym bylo ze Magic rozjada Celtics u siebie,

ostatni mecz sezonu u siebie, ''nie daj my im cieszyc sie na naszym parkiecie'' ''pokazmy troche dumy'' itp itd

jak dla mnie ostatnie pierdniecie Magic, szacun dla Dwighta Jameera i Stana za motywacje

szacun dla Vince'a i jego consistency, okazal sie naprawde lepszy od Turkoglu w kazdym elemencie i jeszcze jak podaje :shock:

 

Perkowi zwina pewnie jednego technika, Davis zapowiedzial ze zagra a Shit zszedl do szatni po fakcie,

Perkins gra w tej serii srednia jakies 22 minety, jest nonfactorem w ataku i non factorem w kazdej 4 kwarcie, kiedy to kryje go bezposrednio Baby wiec przestancie plakac ze Celtics sa skonczeni bez Kendricka

 

Rondo zagral dwa kiepskie mecze z rzedu i mysle ze w g6 powroci playoff Rondo czyli najlepszy zawodnik tych playoffs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchylili Perkowi jednego technika

czyli bedzie grał

 

Bib Baby tez powinien i mam nadzieję, że Sheed takze zagra

 

tez obstawiam, że starczy tego rozbestwiania sie Florydczyków i Celtics powinni spiąc sie na maxa jak to oni potrafia i ograć Dwighta i jego kamande

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchylili Perkowi jednego technika

czyli bedzie grał

Bez negatywnej niespodzianki. Inaczej byc nie moglo. Perk ewidentnie nie zasluzyl w tym meczu na 2 techniki. Bylaby burza, w przypadku innej decyzji w tak istotnym momencie.

 

 

 

Ogólnie to ciężka sprawa z tym technikiem.

 

Niby teraz by to przeszkadząło, ale w przypadku awansu Celtics do finału ( i Lakers) taki technik w ewentualnej serii może bostończyków sporo kosztować.

A co ich moze kosztowac ? Przeciez Suns nie maja zadnego potwora pod koszem ? Perk bedzie w tej serii zbedny. :wink:

 

A tak na powaznie, w przypadku finalu z LAL nie wiem, czy na Bynuma nie staryczy Sheed. Andrew przeciez caly czas gra "na jednej nodze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie liga. to żydowsko-masońskie porozumienie. słyszałem że ojciec ryana andersona jest wysoko postawiony w szeregach tej grupy i ze wszelką cenę chce wpłynąć na sterna żeby ten wpłynął na sędziów, zeby załatwili magic finaly w tym roku.

WTF :shock: :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw za ile lat NBA przeistoczy się w istny Wrestling. Nie chodzi mi tutaj oczywiście o walkę ale cyrk ,manipulacje i tworzenia całego show aby rosły $ na koncie tej firmy. NBA przeistoczyła się w wielomilionową korporację na której każdy próbuje zarobić a najbardziej Ci na górze (oczywiście się znajdą mali dorybkowicze jak Donaghy).

mam nadzieję ,że sam tego nie zauważam i nie popadłem w jakiś obłęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz fajny, ale było coś co widziałem po raz pierwszy.

 

Nate wbiega na Howarda i BB. Nie widac co sie tam dzieje, pada Baby, leży, stęka(myślałem, że udaje), za chwile podnosi się i biegnie dziwnym wężykiem. WTF? Wstrząs mózgu.

 

Za chwilę Daniels chce głową przesunąć Gortata klatę- mina po zderzeniu - bezcenne :D

 

Ile razy w historii na jednym meczu były dwa wstrząsy mózgu ?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.