Skocz do zawartości

Eastern Finals - Magic vs Celtics


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

nba podobno moze anulowac technika perkowi i zobaczymy go w g6.

to oznaczaloby, ze boston skonczy w 6.

 

jezeli jednak perka odsuna od g6 to z davisem(wstrzas) i sheedem(bole plecow) nie ma opcji zeby c's wygrali. nawet przy 30-20 rondo

 

a game 7 w orlando moze byc duzo trudniejsze do wygrania niz g4, czy g6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nba podobno moze anulowac technika perkowi i zobaczymy go w g6.

to oznaczaloby, ze boston skonczy w 6.

 

jezeli jednak perka odsuna od g6 to z davisem(wstrzas) i sheedem(bole plecow) nie ma opcji zeby c's wygrali. nawet przy 30-20 rondo

 

a game 7 w orlando moze byc duzo trudniejsze do wygrania niz g4, czy g6

MVP jak nic. Seria pokazuje że mówienie że coś skończy się w 6 meczach tak pewnie jak to mówisz to powinieneś być milionerem. Spróbuj pograć w STS'ie.

 

Ja mogę powiedzieć tyle że wszystko jest możliwe nawet porażka Magic bez Perka.

 

Przeważnie piszesz mądrze ale czasami piszesz jakbyś był alfa i omegą koszykówki. Nie dziw się potem że ktoś potem ci zarzuca że piszesz o gwizdkach. Mnie osobiście zlewa to ale widzę że w temacie LAL-PHO cięzko się dogadać. Oczywiście nie odbieraj tego jak mój atak na twoje posty tylko grzecznie zwracam uwagę.

 

Moim zdaniem jak Rondo zrobi 30-20 to nawet jak DH12 zrobi 30-10 to Magic przegrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze ciekawy stat :D

VC w 2 wygranych meczach:

FG 4/19 - 21%

3FG 1/7 - 14%

Pts/g - 3,66

Reb/g - 2,5

Ast/g - 2,5

min/g - 28,5

 

Broniłem go do tej pory ale moja cierpliwość się kończy. Oszołom jakich mało. Nie mówie że wolałbym Hedo "podaj w trybuny" Turkoklu ale jak można tak fatalnie grać. Gościu ma coś z psychą ala Iverson.

 

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... _contract/

 

A Barnes ten to ma popier.... w głowie :lol: Takiego popierdo..... nam trzeba było. Wiecznie źle. A jak kłótnia na boisku to on pierwszy :lol: Co za debil :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul, rozumiem, ze w tym momencie masz do mnie pretensje o to, ze napisalem, iz dla mnie ta seria ma 2 rozwiazania w tym momencie.

 

1.to o czym pisalem po g3 (a moze po g2?), ze magic sa w stanie zrobic max 4-2. na tyle ich stac by przeciagnac te serie. oczywiscie jezeli zagra perk w g6 bo jego obecnosc w tym meczu bedzie kluczowa przy kontuzjach davisa i sheeda

 

2. drugi scenariusz to brak perka i wylamanie sie ze scenariusza w/w, magic wygrywaja w bostonie i w g7 staja przed wielka szansa przejscia do historii.

 

nie wiem co ty masz do tego, gdzie tu moja alfowosc i omegowosc wychodzi. o 4-2 dla c's pisalem juz przed seria. wtedy fani magic pojechali mnie (m.in. na zp1) o to, ze taki typ postawilem (postawilismy), ze magic w gazie i w ogole. poprostu tak przeczuwalem i tak pisze. nigdzie przy tym sie nie wywyzszam, poprostu bronie swojego typu, bo sa ku niemu przeslanki.

 

tak bardzo ci to przeszkadza? bo nie wiem o co ci chodzi. to lohgiczne, ze po kolejnych meczach, kazdy na forum probuje tu przewidziec co sie moze wydarzyc. oczywiscie to sa tylko nasze predykszons ale nie rozumiem totalnie co ci w tym przeszkadza.

 

sa ludzie na tym forum piszacy "zawodnik x wyjdzie na kurwie jak caly zespol i pojada zespol y w serii 4-0"

i rozumiem, ze to ci nie przeszkadza.

 

btw. nie gram w sts'ach. kilka razy wygralem spore sumy ale wole uzbierac to co bym stawial i kupic kolejny jersey.

 

MVP jak nic, dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celtics mieli więcej rzutów wolnych bo pierce grał agresywnie i robił te swoje fejki, a magic się na to łapali.

a że w magic nie ma nikogo takiego to chyba nie wina celtics.

 

poza tym lorak

magic dostali dwa techniki ale chyba mi nie powiesz ze technik dla barnesa nie był uzasadniony?

albo że dwa techniki dla perka były uzasadnione?

albo że technik dla rondo był uzasadniony?

 

mam nadzeje że widziałeś mecz albo chociaż te sytuacje, a nie piszesz na podstawie tylko samej liczby przyznanych techników jednym i drugim.

jak perkowi nie cofną tych DWÓCH techników to uznam to za podejrzane, bo perk nie zasłużył ani na jednego ani na drugiego. przy drugim to nawet nie zasłużył na faul ktory na nim odgwizdano.

poza tym te niektóre faule na howardzie są smieszne. dead serious.

 

co do techników jeszcze

to howard zasłużył na jednego kiedy powalił pierca pod koszem kiedy po samym faulu jeszcze ściągał pierca w dół.

k**** nie lubie takiej dyskusji, nigdy nie lubiałem dyskutować o sędziowaniu, ale po wczorajszym meczu kiedy to sędziowie ustawili mecz wyrzuceniem perkinsa musze i się wkurwiam ale trzeba sobie powiedzieć jasno niektóre rzeczy.

 

dwa pierwsze faule na rondo w 1 kwarcie też k**** z kosmosu. po nich rondo nie był już tak agresywny na obronie pick and rolli.

 

a co samej koszykówki to celtics byli cały czas w meczu

ale najpierw ten perki, później davis i do obrony pod koszem zostali tylko KG i sheed z 4 faulami.

swoją drogą sytuacja z uno uno dosyć zabawna a zarazem niebezpieczna. ciekawe czy zagra w g6.

 

no więc co do samej koszykówki.

albo c*** z tym meczem, jeden z gorszym meczów finału konferencji jaki widzialem. sędziowie zalatwili wszystko.

 

co do g6

nie wiadomo co z uno uno, nie wiadomo co z plecami sheeda, rondo też ma jakieś problemy, tony allen też z kostką. nie jest k**** dobrze. jak nie cofną perkowi techników (chociaż jak tego nie zrobią to oficjalnie bojkotuje te finały) to celtics zostają z KG i sheldenem williamsem pod koszem. a kg strasznie słabo broni howarda, o czym batalion oczywiście nie pisze, tylko pisze że dobrze broni lewisa, wow, i`m impressed. tak samo jak k**** jestem pod wrażeniem ofensywnych akcji howarda 1on1 przeciwko uno uno. mówimy o najlepszym centrze w lidze?

to w takim razie jestem pod wielkim wrażeniem najlepszego centra w lidze ogrywającego o 3 głowy niższego glena dawisa 1on1. brawo dwight.

 

tak czy srak w g6 celtics to kończą

pierce, allen, rondo i KG muszą dać więcej w ataku niż wczoraj.

magic nie będą trafiać tyle trójek, albo nie na takim procencie.

 

joe crawford ty c***u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekającym na sędziów pragnę przypomnieć, że w momencie drugiego technika dla Perkinsa magic prowadzili ośmioma punktami, sami też dostali już parę tchników (Gortat, Barnes), a do tego to celtics mieli ogółem więcej rzutów wolnych.

 

Lo, chodzi też o jakość tych gwizdków parę zdecydowanie można było nie gwizdnąć zwłaszcza podczas PO. I to samo z technikami pierwszy w miarę rozumiem bo wyglądało jakby prek użył lekko łokcia gdy marcin podchodził natomiast to co pokazali potem czyli inne ujęcie kamery dla mnie wyglądało na to że po prostu wyślizgnęła mu się reka jak podnosił PP. Drugi to kompletne nie porozumienie i coś co zapewne zostanie anulowane. Jeżeli nie to będzie to żenada. Co nie zmienia faktu że orlando było lepiej dysponowane w tym meczu i zapewne i tak by wygrali. Natomiast gwizdki i wykluczenie z gry Perka rodzi spekulacje (jak zawsze w takich przypadkach) czy aby na pewno.

 

Ps. wie ktoś czy któraś z przegrywających drużyn 0-3 mająca hca zdołała doprowadzić do game 7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul, rozumiem, ze w tym momencie masz do mnie pretensje o to, ze napisalem, iz dla mnie ta seria ma 2 rozwiazania w tym momencie.

 

1.to o czym pisalem po g3 (a moze po g2?), ze magic sa w stanie zrobic max 4-2. na tyle ich stac by przeciagnac te serie. oczywiscie jezeli zagra perk w g6 bo jego obecnosc w tym meczu bedzie kluczowa przy kontuzjach davisa i sheeda

 

2. drugi scenariusz to brak perka i wylamanie sie ze scenariusza w/w, magic wygrywaja w bostonie i w g7 staja przed wielka szansa przejscia do historii.

 

nie wiem co ty masz do tego, gdzie tu moja alfowosc i omegowosc wychodzi. o 4-2 dla c's pisalem juz przed seria. wtedy fani magic pojechali mnie (m.in. na zp1) o to, ze taki typ postawilem (postawilismy), ze magic w gazie i w ogole. poprostu tak przeczuwalem i tak pisze. nigdzie przy tym sie nie wywyzszam, poprostu bronie swojego typu, bo sa ku niemu przeslanki.

 

tak bardzo ci to przeszkadza? bo nie wiem o co ci chodzi. to lohgiczne, ze po kolejnych meczach, kazdy na forum probuje tu przewidziec co sie moze wydarzyc. oczywiscie to sa tylko nasze predykszons ale nie rozumiem totalnie co ci w tym przeszkadza.

 

sa ludzie na tym forum piszacy "zawodnik x wyjdzie na kurwie jak caly zespol i pojada zespol y w serii 4-0"

i rozumiem, ze to ci nie przeszkadza.

 

btw. nie gram w sts'ach. kilka razy wygralem spore sumy ale wole uzbierac to co bym stawial i kupic kolejny jersey.

 

MVP jak nic, dziekuje

Brak słów. Ty obecnie bierzesz tylko 2 opcje. Albo Perk gra i Magic dostają bezdyskusyjnie, albo Perk nie gra i bezdyskusyjnie Magic wygrywają.

 

Nie przeszkadza mi to nawet ci napisałem że mnie to zlewa (i nie mam do Ciebie pretensji co ci napisałem). Chciałem ci tylko delikatnie zwrócić uwagę że masz bardzo jednostronne podejście do tematu. Ale nieważne. Z doświadczenia lepiej przynam ci rację i będę miał przynjamniej spokój. Zatem są tylko 2 opcje. Tak jak mówisz.

 

Go Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jakość gwizdków była wątpliwa, ale działało to w obie strony. natomiast w tym rzekomo kluczowym momencie magic i tak już prowadzili ośmioma punktami, a celtics mieli wtedy ogółem więcej FT. tak więc mi chodzi o to, że to nie sędziowie wygrali dla orlando mecz, lecz strzelecka dyspozycja magic (trafiali trójki od samego początku) oraz lepsza obrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze ta seria ma wiecej mozliwosci rozwiazania!!!!

ale qrwa jezeli nie rozumiesz samej idei forum to po co zaczales tu pisac?

sędziowie zalatwili wszystko.(...)

joe crawford ty c***u.

magic zagrali agresywniej. tylko tak zaslepiony fan celtics jak ty tego nie mogl zauwazyc. jak c's przegrywaja to tylko przez sedziow. nie moga przegrac w normalnytch warunkach, bo sa najlepsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale qrwa jezeli nie rozumiesz samej idei forum to po co zaczales tu pisac?

i kto to mówi/pisze???

stary, każdy, kto ma inne zdanie jest nikim dla Ciebie lub nie powinno go tu być!

co to jest twój folwark czy co?

ok, to jak masz taka moc sprawczą, to wywalaj stąd ludzi wg własnego uznania

 

wiesz co? wszelkie fora różnego rodzaju ( nie tylko sportowe ) maja jedno i to samo przekleństwo - niechęć do ludzi nie podporządkowujących się głównemu nurtowi

tu mi wygląda na to, że ktokolwiek napisze coś innego niz jaśnie pan myśli powinien być wyautowany

 

poczytałem sobie o Tobie wcześniejsze wpisy, bys mi nie napisał, że jestem tu nowy i nie mam prawa zabierać głosu na Twój temat

i wiesz co? nie jestem w tym zdaniu osamotniony

jesteś uparty aż do bólu, zacietrzewiasz się i ignorujesz zdanie innych

no wzór dialogu cnót wszelakich

mike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze ta seria ma wiecej mozliwosci rozwiazania!!!!

ale qrwa jezeli nie rozumiesz samej idei forum to po co zaczales tu pisac?

sędziowie zalatwili wszystko.(...)

joe crawford ty c***u.

magic zagrali agresywniej. tylko tak zaslepiony fan celtics jak ty tego nie mogl zauwazyc. jak c's przegrywaja to tylko przez sedziow. nie moga przegrac w normalnytch warunkach, bo sa najlepsi.

Ty napisałeś że są tylko dwa możliwe. cytuję:

"nba podobno moze anulowac technika perkowi i zobaczymy go w g6.

to oznaczaloby, ze boston skonczy w 6.

 

jezeli jednak perka odsuna od g6 to z davisem(wstrzas) i sheedem(bole plecow) nie ma opcji zeby c's wygrali. nawet przy 30-20 rondo"

 

Skąd w Tobie tyle agresji? Masz klapki na oczach. Ty widzisz tylko 2 opcje.

- Ty masz całkowitą rację

- inni się mylą jeżeli myślą inaczej od Ciebie.

 

I skończ mi wmawiać że mam jakieś pretensje i że coś mi przeszkadza. Teraz mi wmawiasz że nie znam idei forum. Czy wszystko ok z Tobą?

 

A zacząłem tu pisać żeby poszerzyć horyzonty. I na razie mi się udaje bo poznaję bardzo ciekawych ludzi o ciekawych osobowościach o różnych chorobach psychicznych. Poznaję również opinie na różne tematy, dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy o NBA itp. I o to mi chodziło.

 

Czemu mam wrażenie że BB to fan Lakersów :lol: Myślałem że właśnie ty BB jesteś jednym z mądrzejszych kibiców LAL z którymi można normalnie podyskutować ale widać się pomyliłem.

 

Mike17 a powiedź coś na Kobiego to ci sie dostanie dopiero :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak

ale co to jest przewaga 8pkt w drugiej kwarcie?

perk schodzi. zostaje sheed z 2 faulami i uno uno z 3 faulami. celtics nie mogą grać tak agresywnie jak wcześniej, bo poprostu nie mają ludzi.

 

i sprytnie obszedłeś temat - techniki celtics, a techniki magic. 'wątpliwa jakość' - to dla mnie nie jest wyczerpująca ocena.

 

bb2

 

a czy po g4 napisałem coś o sędziowaniu?

nie, bo magic byli lepsi i mieli więcej szczęścia.

wczoraj wszystko było przeciwko celtics - sędziowie i zdrowie graczy.

i powtarzam nie chodzi mi o gwizdanie personalnych tylko o te techniki i o wywalenie perka, które ustawiło mecz.

 

btw: o moim zaślepieniu pisze ktoś to przy okazji dwóch przegranych meczów lakers z suns wspomniał na początku zamiast o dobrej grze suns to o ilości ft.

przy okazji serii lal-okc pamiętam ze też miałeś problemy z ilością osobistych dla durexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak

ale co to jest przewaga 8pkt w drugiej kwarcie?

to, że zwolennicy teorii spiskowej muszą zacząć gimnastykę i pójść linią: gdyby nie wywalenie Perkina, to celtics odrobiliby straty.

 

fakty są jednak takie, że magic od początku grali lepiej i to mimo tego, że jeśli ktoś dostawał już więcej gwizdków (do czasu tego drugiego technika Perka) to byli to właśnie celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co jest za argument że celtics dostawali więcej gwizdków?

no dostawali bo pierce wymuszał faule i tyle. ale ja nie miałem wątpliwości co do słuszności tych gwizdków.

a magic prowadzili bo trafali dużo trójek na dobrym %. nie wiem co starasz się tutaj udowodnić.

magic grali lepiej, a celtics dostawali więcej gwizdków za sprawą pierca. to chyba widział każdy.

 

ale przewaga 8 pkt w drugiej kwarcie to jest cały c***.

 

ale już np dwa faule ronda , a szczególie drugi na przebijaniu się przez pick and roll był z dupy i rondo nie mógł grać już tak agresywnie.

ale tak jak pisałem nie mam nic do personalnych, tylko do tych techników, które ustawiły mecz.

 

a i nie jestem żadnym zwolennikiem teorii spiskowych.

ale jak liga nie cofnie technika chociaż jednego perka, chociaż dwa były całkowicie z dupy to już zaczne się zastanawiać czy wszystkow tej serii rozgrywa się boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd w Tobie tyle agresji? Masz klapki na oczach. Ty widzisz tylko 2 opcje.

- Ty masz całkowitą rację

- inni się mylą jeżeli myślą inaczej od Ciebie.

 

we mnie jad?:D to ty chyba na EB nigdy nie byles. no tak to idzie mlodosc...

 

generalnie ja odpadam.

 

ps. bula moj post mial raczej charakter... humorystyczny. nothing personal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co jest za argument że celtics dostawali więcej gwizdków?

no dostawali bo pierce wymuszał faule i tyle. ale ja nie miałem wątpliwości co do słuszności tych gwizdków.

a magic prowadzili bo trafali dużo trójek na dobrym %. nie wiem co starasz się tutaj udowodnić.

magic grali lepiej, a celtics dostawali więcej gwizdków za sprawą pierca. to chyba widział każdy.

 

ale przewaga 8 pkt w drugiej kwarcie to jest cały c***.

 

ale już np dwa faule ronda , a szczególie drugi na przebijaniu się przez pick and roll był z dupy i rondo nie mógł grać już tak agresywnie.

ale tak jak pisałem nie mam nic do personalnych, tylko do tych techników, które ustawiły mecz.

 

a i nie jestem żadnym zwolennikiem teorii spiskowych.

ale jak liga nie cofnie technika chociaż jednego perka, chociaż dwa były całkowicie z dupy to już zaczne się zastanawiać czy wszystkow tej serii rozgrywa się boisku.

 

A potem będzie, że to liga wygrała dla Magic finał PO :lol: że to złe sędziowanie itd itp.. dajcie spokój. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.