Skocz do zawartości

Eastern Finals - Magic vs Celtics


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

podobnie jak Lucc bylem swiecie przekonany, ze gdy dzis rano wstane, bedzie po zabawie.

a tu taki psikus.

milo, ze magic to wygrali, choc jest to zwyciestwo odniesione minimum 2 spotkania za pozno. tak jak pisalem po g2, magic maximum jakie moga zrobic to przeciagnac te serie do 6 spotkan. i w g5 wyjda na pelnej k. carter pewnie bedzie chcial odkupic wszelkie swoje winy za ten caly sezon, po czym padna w g6, gdzie celtics zepna poslady, bo majac takie doswiadczenie jakie maja, zdaja sobie sprawe z tego o co graja i na wiecej magic pozwolic juz nie moga.

 

celtics tez ludzie jak sie okazuje. da sie ich ograc.

 

milo, ze svg skorzystal wreszcie z bassa. po to go sprowadzono przeciez przed sezonem. nie wiem ile wniosl ale juz sam fakt, ze zagral jest... ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dobry mecz dla odmiany.

 

Parę lat temu na widok tego, co wyczynia ostatnio Vince Carter, na pewno chętnie nastukałbym kilkaset słów w celu powiadomienia wszystkich jak wielką pogardą darzę jego osobę, jednak po tylu sezonach już nie bawi mnie to tak jak kiedyś, zresztą teraz właściwie każdy już wszystko wie, co o panu VC wiedzieć należy.

 

Co ciekawe, cieszy wygrana Magic, bo pozwoli to przedłużyć tegoroczne c***owe i ubogie w mecze Playoffy, o co najmniej jedno spotkanie.

 

Tak poza tym, chciałem jeszcze zwrócić uwagę na ostatnią akcję Magic w regulation, kiedy mogli zjechać do samego końca zegara, jednak zamiast tego Nelson zdecydował się/polecono mu walnąć jumpera na kilkanaście sekund przed końcem, dając Celtics mnóstwo czasu na wygranie tego meczu w ostatniej akcji i zrobieniu z Magic frajerów tygodnia. Głupota w najczystszej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce w ogole sie popisal w ostatniej akcji. nie wiem co on tam probowal zrobic. Lewis dzisiaj duzo nawrzucal i chyba zero na KG (liczylem mniej wiecej), o ile nie liczyc FT po loose ball foulu w ataku. Celtics musza wiecej korzystac na tym gdy Howard podwaja KG na low post bez pilki, dwie zaslony i powinna byc dobra pozycja przy takim spacingu. nie wiem jak mogli jeszcze nie wykminic taktyki na to po 3 meczach.

 

Carter z Nelsonem sie kompromituja w obronie, zresta nie pierwszy raz. jescze sobie przypominam jak Kelner typowal Cartera do all-defense, moglby raz na jakis czas wyjac glowe z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest że prawie zawsze kiedy Allen ma świetny mecz ofensywnie to Pierce potrafi ten mecz zjebać.

Allen zdobył jedyne punkty w dogrywce ale celtów, a Pierce jebał dwie trójki pod rząd gdzie przy drugiej miał wolny wjazd pod sam kosz. ja nie wiem.

przy stanie 94-92 ten mecz był już meczem bostonu, ale dali sobie go urwać.

no i do tego jeszcze clutch play w 4 kwarcie, gdzie na skrzydle allen był wolny i czekał tylko na piłkę.

no ale trudno się mówi.

 

szacun dla magic za to że przy stanie 3-0 byli w stanie jeszcze się tak spiąć i wygrać chociaż jeden mecz. wiele drużyn pewnie by już wolało przegrać niż grać jeszcze jeden mecz z prawdopodobieństwem powtórki z g3.

magic zagrali oczywiście świetny mecz, ale celtics wyszli bez energii, nie było effortu, nie było intensity. te akcje w ataku to prawie były na chodzonego. rondo zagrał słaby mecz a to rondo daje energie, swoimi zagraniami w obronie i szybkimi atakami. wczoraj tego zabrakło i celtics byli bardzo ospali, nie licząc uno uno, który naprawde miał kilka świetnych zagrań w końcówce po obu stronach parkietu.

swoją drogą widzicie jaki stan jest wporzo. trzymał bassa na ławie całe PO, a tu się okazuje że koleś może wejść w PO w elimination game i dać dobre minuty, nawet bym powiedział że lepsze od marcina w tym meczu.

powiecie że nelson jest dobrym pg bo miał tam ileś asyst. a ja wam powiem że z howardem pod koszem to nawet rafer alston by wykminił zagrywke polegającą na rzuceniu piłki gdzieś na obręcz gdzie nikt jej howardowi nie może zgarnąć. ale i tak brawo jameeeer, troche to zajęło ale wpadł na to.

 

celtics wyjdą w g5 na pełnej, jestem pewny. będą chcieli urwać i to skończyć jak najszybciej żeby mieć więcej odpoczynku niż lakersi przed finałami. a i więcej grają lakersi tym gorzej dal kolan bynuma, a zarazem lepiej dla celtics.

szykujcie się na rondo show w orlando.

 

a i dalej waszym top3 graczem w tej serii jest redick. sick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jescze sobie przypominam jak Kelner typowal Cartera do all-defense, moglby raz na jakis czas wyjac glowe z dupy.

prosiłbym o upomnienie tego zakompleksionego gimnazjalisty.

nie kompromituj się Bastek. ostatnie Twoje posty to tylko osobiste wycieczki ,które mają zakryć Twoje kompromitujące posty.

nadal czekam. nie zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** snilo mi sie dzisiaj, ze w finale grali Suns i Magic... Ja pi****le

Nie masz mocy ai3 ;), gdyby jemu śnił się finał Celtics - Lakers, to mielibyśmy pewność, że finał Suns z Magic jest wielce prawdopodobny, ba nawet pewny :wink:

Z racji, że ai3 przewidywał Celtics i Lakers do wygrania serii, to kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz Magic

Pokazali, że jednak stać ich na przeciwstawienie się Celtics. Co prawda Boston po tym jak rozjechał ich w meczu nr3 wyszedł z przeświadczeniem, że wygrają na stojąco, co się szybko zemściło, bo i Howard i Nelson b.dobrze zagrali jednak gdyby nie Pierce to Celtics pomimo iż w tym meczu nie zasłużyli na zwycięstwo mieli szansę w ostatniej akcji wygrać. Pierce se wkozłował w kolano i doszło do dogrywki.

 

W Celtics fantastycznie trafiał Ray Ray

Rewelka

 

Słabszy mecz Rondo przełożył się na świetny Nelsona.

 

Ja bym tak nie jechał po Skipie Alstonie, co by o nim nie mówić to on jako rozgrywający wprowadził Magic do Finału (on i Tóras), a Stan zaczął mieszać później z wracającym Jameerem. Niemniej jednak gdyby nie te trójki Nelsona nie byłoby pierwszego łina Magic.

 

Też zakładam, że Celtics teraz muszą się zmobilizować i liczę na to, że wygrają. Bez względu na wynik powinien nam się dzis dobry mecz szykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepszy był rzut Davisa za trzy - po co on sie tam rył wysoko?

ok, dobry mecz Orlando, ale - raczej - troche wynikajacy ze słabszej postawy Bostonu

nawet jeśli Magic urwą jeszcze jeden mecz, to i tak BC w sześciu wygra pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jedno zwycięstwo działa na ludzi parę dni temu przy stanie 3-0 dla celtics na pytanie czy kibice woleli by żeby orlando przegrało mecz i sie sezon zakonczyl po game 3 na OPP wiekszosc "kibiców" odpowiedziała że wolałaby żeby już było po wszystkiemu a dziś pojawiła się sonda z pytaniem czy orlando wygra finały konferencji i awansuje jako pierwsza drużyna z wyniku 0-3... i wiekszość jest na tak 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Book it, jeżeli jest ktoś kto w historii może zrobić comeback z 0-3 i ma do tego narzędzia, to są to Magic.

 

Wszyscy jaram się Celtics itd itp a wcale bym się nie zdziwił jakby Magic urwali teraz mecz u siebie i jeszcze powalczyli w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.